Daha bugün katıldığım sevgili sözlük muhabbetleri...
Ah canlar, çoğunluğunun erkek olduğu bu sözlükte kudurmuş gibi başlıklar açarsanız olacak olan bu olur. Kızların kendini orospu gibi göstermeyi sevdiğini sanıyorsunuz falan ya güzel güldüm. Dedim ki iyi ki gelmişim.

Seviye isteyip duruyorsunuz ya,önce bir kızlara laf atmayı bırakın. Bir kız fingirdeyecek bir yer istese çok rahat bulur, şuraya insan gibi eğlenmeye geliyor herkes. Eh, sözlük kızlarına laf atmayı bırakın artık. Onlar da her insanın yapabileceği gibi saracak bir şeyler arıyor.

Sözlük kızları veya yeni nesil kızlar orospu değildir. Hani olanı da vardır inkar edemem hemcinsim diye haksız insanları koruyacak değilim ama hepsi değil. Şöyle ithamlarda bulunmaktan vezgeçin be! Siz iyi insanlarla karşılaşmadıysanız bizim suçumuz ne!
Kişi kendinden bilir işi.

(bkz: erkeğin orospusu)
Birçok kıza yavşama amacıyla atıldığı bariz olan mesajlarına cevap alamayan erkekler kendilerine toz konduramayıp kızlara orospu derler. E sözlük kızları diye genelleme yapılmasının sebebi de sözlük kullanan tüm kızların şahsın özel mesaj kutusunda illaki bir kez de olsa nickinin geçmesi olacaktır.
bir adet kezban beyanı. ilk paragraftan sonrasını okumadım. buram buram kezbanlık kokuyor.

bu kız net çirkin beyler. güzel kız böyle bir şey yazmaz.
Bir abaza piç olarak sus.
kadın olduğunu belirtmezse ölecekleri.

dikkat çekmek için erkekleri eleştirmeleri.
bunu sadece o çocukları yapar...
kişi kendinden bilir işi.
görsel
Vermedikleri içindir, verene karıcım diyosunuz. Asddghj.

Bazı başlıklarda zekamın sıfırlandığını bissediyorum ya, bu da onlardan biri.
1- bu kadar erkeğin içinde olmak
2- herkesin herseyi yazabildiğo yerde hala durmak

Erkekler farkında olmasa da bu iki seyin bilinsiz dürtüsünü yaşar.

Aslında dişarda da aynı ortamdalar.
Yani bok atılacak bir ortam veya durum yok.
1- bu kadar erkeğin içinde olmak.

Seks li düşündüm...içinde diyince strapon falan...

Tövbe tövbe.

Azdırdınız beni de akşam akşam.

Kafa gitti ismet.
Kadın olduğunu belli eden entryler girmek kalıbına ayar oluyorum. Yahu bunu niye saklayalım özellikle niye? Utanılacak bir durum mu bu?

Size yüz vermeyen ama başkalarına ilgi duyabilen tüm kadınlar orospu gözünüzde tabi.
---spoiler---
kadın olduğunu belirtmezse ölecekleri.
dikkat çekmek için erkekleri eleştirmeleri.
---spoiler---

Bir kız bayan yada kadın farketmez, kimliğini belirtmek yada dikkat çekmek için uğraşıyor ve yazıyor diye "orospu" diye damgalanamaz. Bunu böyle niteleyen kimse iftira etmiş olur ki cezası ağırdır. Bazıları sevgili yapmak bazıları ilgi çekmek bazıları övünmek hava atmak için hafif cilveli işveli yada fıkır fıkır oynak tavırlar sergilese dahi siz bunu yine diyemezsiniz. Normal hayatta da bazen, bazılarına, kız gözünün içine bakar, gülümser, edalı nazlı Tripli yada yumuşak davranır. Hatta laf atar, konuşmak için arkadaş olmak için teklif eder istek yapar yol yapar zarf atar yürür yani. Olmadı aracılar ricacılar gönderir. Senin için birbirleriyle kavga bile ederler. Çünkü kadın fıtratı gereği evlenmek yuva kurmak çocuk doğurmak ister. Anne olmak ister. Eş olmak ister. Eş arar kendine bilinçli yada bilinçsizce. Kadın sever ve sevilmek ister. içseldir bu istekleri. Fıtridir. Yaradılış amacının bir kısmını bu istekler oluşturur. Bunlar normal şeyler. Yaşadık biz bunların hepsini. Ama kimseye orospu damgası vurmadık. Öküzlük etmeyin. Salak salak konuşup insanların onurunu rencide etmeyin. Kimsenin şerefine namusuna haysiyetine dil uzatmayın. Kardeş, Herkesin anası bacısı var. Seninkilere söyleseler hoşuna gider mi? Gitmez. Zoruna gider. O zaman çeneni KApa ve abuk sabuk konuşma. Yada Trollük yapacam veya olta Atacam diye şerefsizlik yapma.

Ha öte yanda var bir iki tane. Onlar kendini biliyor inkâr da etmiyor zaten, herkes de biliyor ne bok olduğunu. Alenen her gece her yerini sergiliyor hiç utanmadan sıkılmadan arlanmadan. Çünkü terbiyesiz edepsiz ahlaksız pervasız. Azgın. Kuduruk. Kaltak. Sürtük. Şıllık. Süprüntü. Şeytanın oyuncağı. Tabi tayfası da var. Bekliyorlar gösterse de nasiplensek diye. Aslında kendi değerlerini de iki paralık ediyorlar onunla birlikte. Aynı ayara düşüyorlar.

Bak yine orospu demedim dikkat edersen, zira orospunun da bir haysiyeti var. Onda o da yok...
Kadın olduğunu belirtmezse ölecek hastalığı. ifrit oluyor insan işte buna. Adamlar biz adamız diyerek gezinirken sorun yok. Hiçbir şekilde. Doğal olan bu çünkü. Ama kadın oldun mu gizleyeceksin hep kendini. Göze batmayacaksın. Niye! Ya hu aylarca bilmem neyi olan adama maruz kalmadı mı bu sözlük. Onu niye erkek olduğunu belirtmezse ölecek diye yargılamadık mesela? Dediğimiz hep yaptığının rezillik olduğuydu. Cinsiyeti önemli değildi. Sözlükte kim kadınlara bu gözle bakıyorsa hepsinin anasıdır babasıdır *****u.
Kişi kendinden bilir işi demiş atalarımız.
Sözlük Ana hasreti ile yanıp tutuşan orul orul obanın çocuklarıyla dolu olduğundan öyle görmektedirler. Yoksa sölzlük bacılarımızda sıkıntı yok. Gayet hanım hanımcık takılıyorlar, çevreleri obanın çocuklarıyla dolu.
insan başkasını, kendisini gördüğü gibi görür.
Şüphesiz insanı orospu yetistirince nereye baksa orospu görüyor, sanıyor herkes onun gibi ehehe.
orospu gözüyle bakan orospudur demek ki.
ben mesela sütçüyüm, hiç sözlük kızı görmedim ama görsem sütçü gözüyle bakarım. bankacı olan bankacı gözüyle bakar. bakan gözün hangi meslek grubuna ait olduğu bakan kiṣiye göre kategorize olur. bakılan kiṣiye göre degil.
mesela ben sütçü gözüyle baksam da baktığım kiṣinin mesleği tamirciyse, o kişi yine tamircidir. ben sütçü gözüyle baktım diye o da sütçü olacak değil ya.
bu nasıl bir saçmalık yahu.
demek ki okuduğunu anlayamadığı için bir baltaya sap olamıyor bu garip. yazık laa..
yuhara.

onlar senin bacın lan bacın.
ananızdan genelliyorsanız demek ki.
Pezevenk gözüyle baktığı içindir.
Kusura bakmayın ama bu hadsiz ithamlara karşı sözlerimi hiç eğip büküp yumuşatma ihtiyacı duymadan, Çok net söylüyorum.

Sözlük kızlarına orospu gözüyle bakan her kimse, mayası bozuk orospu çocuğunun ta kendisidir..