bugün

entry'ler (215)

yalnızlık

17 yaşında yaşıtlarınızın içi boş birer şekil olduğunu anladığınızda karşı karşıya kaldığınız durum. Hakkında saatlerce yazılıp konuşulur aslında. Hiçbir yere ait olamama duygusunu deli gibi hissettirir insana. Bazen gerçekten sesinizi duyacak, elinizi tutacak birini istersiniz. Bağırırsınız da kimse duymaz. Bazen de kimsenin gerçekten ulaşamadığı gizli bir mabet olur. Kaçarsınız oraya. insanı boğar, içine alır kurtulamazsınız. insanlar tarafından melankolik, depresif veya asosyal bir birey olarak nitelendirilmeniz de ufak hediyelerindendir bunun. Alışılabilecek bir durum.

yanlış anlaşılmak

Çoğu zaman insanın ağzına sıçar. Eliniz kolunuz bağlı hissedersiniz ve ne yapacağınızı bilemezsiniz. Tam çıldırma durumu olarak tanımlanabilir.

koç burcu

Haksız olduğu halde kendini haklı çıkarmayı başarıp sinirlerinizi yerle bir eden burç.

kimsenin hoşlanmadığı kız

Evet ben de dahilimdir. Çünki yaşıtlarınız gibi veya diğer şımarık kızlar gibi değilsinizdir ve sizi sıkıcı bulurlar çünkü kendileri henüz ergendirler. Kendilerine yavşayacak kızlar ve de yavşamak üzere kızlar isterler. Kızlar zaten iki tane erkeği kendine baktırabilme çabasındadır ve geneline yavşarlar.

ve sonuç olarak siz bu davranışları gayet çocukça ve gereksiz gördüğünüz için muhabbet kurduğunuz insan sayısını oldukça az tutarsınız ve sizi 'sıkıcı' bulurlar ve bakmazlar. Bende olayın aynen bu şekilde işlediğine inanıyorum. Farklı versiyonları vardır tabii.

karakteri oluşturan etkenler

saygı ve akıl olgunluğu.

en seksi hayvan

(bkz: ornitorenk)

evde halıya kusmak

Kokusu bir hafta geçmeyendir..

erkekleri kızların gözünde bitiren olaylar

Kendisine beğenmediği bir şey söylenince direk atarlanıp ergen moda geçmesi veya karşı saldırıya geçip karşısındakini fiziksel görünüşü ile ezmeye çalışması. En çocukça ve acizce davranış benim gözümde.

ha bir de kesinlikle ve kesinlikle Atatürk hakkında kötü düşünmesi/konuşmasıdır.

3 kelime ekleyerek öykü oluşturmak

Sıçtınız arkadaşlar, yeter.

külotlu çorap sezonu

Bir iç donu sezonu değildir. Lakin kapışır.

194 boyunda seksi iri memeli güzel sarışın kız

Devdir o dev. Dinazor da olabilir bi kontrol edin bence.

türkler yavaş yavaş araplaşmalıdır

Ya siktirin gidin götünüzdeki boku bi temizleyin aq yettiniz ya.

madem müslümanız alfabe neden arapça deil

Çünkü Türk'üz? Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız? Yani sadece ben mi biliyorum diye bir sormadım değil başlığı açan kardeş.

ruhi çenet

Kesinlikle kendine has psikopatlığın getirdiği bir çekiciliğe sahiptir. Ses tonunu zaten çok beğenirdim ve tam sesine yakışan , sakin bir tipi var. Bence cidden etkileyici. Boş birisi olmadığı da aşikar. Karşına al saatlerce konuş, öyle bir şey.

sarışın ve renkli gözlü erkek iticiliği

ilk başta hoş görünseler de fazla uzun bakmaya gelmiyorlar. Bir esmer erkek sempatikliği kesinlikle yoktur. Hem sarışın hek renkli göz de gerçekten iticiliğe yol açıyor kendimce.

Kürt erkeğiyle esmer erkeği de bir tutmayın amk. Yok daha neler. insanı esmer erkek sevgisinden soğutacaksınız Allah korusun.

türk ve türkçülük aleyhinde bulunanları ezeceğiz

Abi buna sadece gülerim işte. Zor mu bu kadar salak olmak

kot etek türban kombinli bir kızla ilişkisi olmak

Size ne amına koyayım ne zaman bu kadar herkese karışır oldunuz? isteyen istediğiyle beraber olur. Iki ay sonra bir kara çarşaflı bulup evlenirseniz görürüz kol kılını. Yeter aq.

sözlük yazarlarının kendilerine sordukları sorular

Niye kendime bu kadar çok soru soruyorum?

iç rahatlatıcı küfürler

Bokumu ye.*

sinirlenince ağlamak

Gerçekten nefret ettiğim his. Sinirden ağlıyorum daha sonra sinirlendiğim olaya üzüldüm sanıyorum. Üzülmesem ağlamazdım diyorum ki bunu da çok sonraları fark ettim.

haklıyken haksız duruma düşmenize sebebiyet vermektedir.