bugün

Durduk yere 190'dan -40'a düşürüldüğüm karma. Eksi oyu falanda kaldırdılar kimlere yaranmaya çalışıyorlarsa artık. Evet.
Nereden bakılıyor lo dediğim zımbırtı. Kızlar yeşillendirsin.
Cidden şu karma denilen zımbırtıyı kafaya takan insan var mı diye düşünmeden edemiyorum. Hadi 200 ve üstü karmaya sahip yazarlara şu şu mağazalara özel %25-50 indirim kuponu gibi kampanyalar olsa karmanın azalmasına kafa yorulabilir lakin bana karmanın azalması/artması meselesi fazlasıyla anlamsız geliyor efendim.

Zall, benim karmamdan al herkese adil bir şekilde dağıt lütfen, evet.*
Dış güçler bizi bir gecede cahil bıraktı.
zall bey benim karmayı yükseltme imkanı filan yok mu?

adetim değildir hiç bakmazdım karmama bir baktım eksi bilmem kaç yüzlerde.
bir hata tespit ettim. sözlüğü 15 dakikalığına kapatmam lazım.

karmalarda hata varsa gene yarın sabaha doğru düzelir. ama benim şimdi bu hatayı düzeltmek için kapatmam lazım.

bir hata var. hatanın sebebi oylama verilerinin sözlüğün disk sorunu yaşadığı gün kaybolması. 105 milyon oylamanın 45 milyonu kalmış durumda.
sayın zall düşen karmadan dolayı aylık evimize gönderilen çokomel miktarında azalma olmaz inşallah. 12 bin karma gitmiş arkadaş dava ederim polisi ararın bak..
Zall ayak yapma lan 3-5 aydır çalışmıyordu karma zart zurt.

Hem niye önemsiyorsunuz bu kadar karmayı. Hayattaki karmanıza asılın gençler. CV de yazacak haliniz yok ya ulu sözlük karmanızı ?
arkadaşlar.
ben de çok mağdurum.
3896'dan 2118'e düşmüş.
görsel

şaka lan şaka. skim karmayı.
OOO ZALL I GEÇMiŞiM iHiHi.
karma hesaplamada değişen bir yöntem olmadı. neden düştü araştırıyorum. ama şimdilik bir sebep bulamadım. karma hesaplama yönteminde en ufak değişiklik olmadı.
sadece 15 gündür çalışmıyordu tekrar çalışmaya başladı.
ARKADAŞLAR HEPiNiZiN ENTRYLERiNi TAKiP EDiYORUM SERi EKSiLEYENLER VAR. BAKIN BAŞLIKTAKi HERKESiN EKSi ALMASI NORMAL DEĞiL.
Simiago ya kiyamam. Niye taktın bu kadar. Boşver bacim. Bizi burada istemiyorlar galiba.
Tengire baktım da taçsız kral pele olmuş ahahahahha.

Hemen koşar eksi oy alan entrylerini siler.
Pek de bir boka yaramayan şey.
puşt gibin ibne gibin bir şeydir. kimse ağlamasın olm 13300 olan karmayı 1001 e indirmişler. a 101 market zinciri gibi olduk. bir gecede cahil kaldık resmen koskoca bilim adamının sıfatı varken ulu olduk şimdi vay arkadaş *
Demek ki sadece beni vurmuş durum. Zoruma gitti yahu. Üzüldüm sözlük. Bir anlamı olmasa da 557 yi 666 yapıp sözlüğü bırakırım diyordum. Hayır biliyorsunuz küfrüm yok kavgam yok. Kendi halinde olan birinin karması neden düşer?. Herkes her entryme eksi bassa düşmez!. Galiba mod biz kovamıyoruz karması düşsün de gitsin demiş:(
Ya da karmaması.

Bütün mesele bu.
ooo teflon beyin 2076 maşallaaaaahh.
jaws filmindeki sikko balik 2118
usualsuspect 3766 koç koç.

sanırım yaşlılara ilişmemişler.
Vay anasını sayın seyirciler bik bık en az yara alarak kurtulmuş bu cendereden şansa bak. Birde bana bak kendimi ilkokulda hikaye kitabı dağıtılırken hocanın aaağ sana kalmamış oğlum artık haftaya diyen bahtsız öğrenciler gibi hissediyorum.
Önceki kaçti bilmiyorum. Ne anlama geliyor, çok arti alincami yüksek oluyor. Bu sabah entryleri görünce baktim. 231 yani 2000 olunca ne olacak. Umurumda olmayan durum.
Sözlüğün en sevilen en saygı duyulan yazarı olarak bu durumu kınıyorum!.
Bik bik kıskandım yaf. Kaç yıldır burdayım anca 557 olmuştum.
eee şimdi en yüksek karmalı işsizimiz kim?

benim 1946 (doğum tarihim).
Sözlükte bulunan gereksiz ifade!!!

557 olan sözlük karmam bir gecede 124 e düşmüş!!

Neden ? Niçin??

Bir gecede yıllardır yazdığım sözlükte nasıl birşey olur da aylardır bozuk olup değişiklik olmayan sözlük karması birden 124 e düşer?.
2 haftadır güncellenmiyor. nasıl olacak bu işler sorarım size.