bugün

entry'ler (568)

bursa da 12 yaşında kıza toplu tecavüz edilmesi

bu pislik olayın şehri, ülkesi, gezegeni hiç önemli değil. Nerede olursa olsun canilik, sapkınlık. Ve evet kesinlikle caydırıcı bir cezası olmalı. üç beş yıl cezaevinde yatıp çıkmak bu sapıkları korkutmuyorsa kimyasal hadım tek çare.

bir dini inanç olarak gece davul çalmak

Dini inanç değil de kültürel gelenek olarak değiştirilmesi gerekir. Ramazanda keşke kaybolmasa dediğim tek gelenektir. Kültürü ve dili zarar uğrayacak bir toplum için artık yapılacak bir şey yoktur sözünü akıllara getirir.

üniversitelerde kapatılması gereken bölümler

fen edebiyat fakülteleri kapatılmalı diyen fen edebiyat fakültesi öğrencileri ve mezunları oldukça bu ülkenin bilim anlamında gelişmesi zaten imkansız. Sınava giren sensin, tercih yapıp bu bölümleri seçen sensin, başarısız olduğunda, mezun olup iş bulamadığında fen edebiyat fakültesi kapatılmalı diyen de sensin. Bir insanın bir bölümde başarılı olup olmaması , iş bulup bulmaması onun çabası, isteği ve azmi doğrultusundadır.

aziz sancar ın evrim teorisi yorumu

Aziz hoca evrime inanıyorum ya da inanmıyorum dememiş. Allah'a inanıyorum demiş ki bu da dini inancını gösterir. Evrimi bu konuyla ilişkilendirmek saçmalıktan başka bir şey değil. Eğer o konuda düşüncesini belirtmek isteseydi belirtirdi ki bunun da evrime inancı olduğu doğrultusunda olacağından eminim. Allah'a olan inancının, evrime inancını etkilemesi gibi bir durum da olamaz.

neden sevgilin yok

1. bir insana alışmam zaman alıyor. karşıdaki de zaman falan vermiyor. hevesi kaçıyor ve gidiyor.
2. beklentim fazla galiba. adam da zırt pırt mesaj atmak, aramak sormak gibi işlere girmeyince olmuyor.
3. maddeye geldiysem zaten salla gitsin. sevimsizim demek.

en zarif kız ismi

nisayı unutmayalım.

trt belgesel

sanayi savaşları diye bir şey izledim bugün efsaneydi. Türkler de bu tarz modifiye, tasarım programları yapabiliyormuş demek.

neden yalnızız

Çünkü çekemiyorlar bizi.

sözlük kızlarının fotoğrafları

Fake bunlar ya. Ayrıca baya rüküşler. ( kıskandım)

sigaraya her gün 12 lira veren insan

bir makyaj malzemesine verilen paraya çok deyip sigaraya her gün para dökerler. makyaj malzemesi, kıyafet vesaire hep tüketimi arttırma amaçlı oyunlar ama sigara değil.

akademisyen egosu

egolu olmalarını kötü bir özellik gibi göstermemekle birlikte egoları olmasa ballı kaymak olacak hocalardır. Gelgelelim aynı binadaki öğrenci işlerindeki memurların egoları hocalardan kat kat fazla.

sözlük yazarlarının itirafları

yemek yapmaktan, yemek yapmak zorunda kalmaktan nefret ediyorum.

46 dizisi

breaking bad' den sonra dizi izleyemeyen ben çok çok merak ediyorum bu uyarlamayı. 46 ismiyle beni benden aldı bile.

5 yıldır yalnız olan güzel kız

5 yıl da neymiş kendimi bildim bileli yalnızım. akademik kariyer hedefim var ya ondan yani. yoksa ohoo.

erkek gibi giyinen kızlar

Odun gibi bacaklara mini etek giyip uzerine de omuz veya dirsek gibi gereksiz yerleri acan kazaklari giymeyi tercih etmeyen kizlardir.

fifty shades of grey

Turkiyede en iyi filmdi yurtdisinda niye en kotu oldu acep. Tuhaf ajdhajdj.

pucca günlük

Defteri de cikmis. En kisa zamanda tarafimca alinacaktir

mezuniyet fotoğraflarının iğrenç olması

Yillik icin tam 76 poz fotograf cekilmistim. icinde bir tane bile guzel poz cikmamisti. Mecburen iki tane secmistim ustune 75 tl verdim bu yilliga. Malliğa bakar misiniz.

öğrenciyken para kazanmak için yapılan şeyler

Biyoloji okumama ragmen fizikten ozel ders vermistim. Pek de ise yaramadi gerci ders verdigim cocugun sinav notu daha da dustu.

Kaslı bir genc arkadasimiz. Masallahi var.