1. 1.
    isminden dolayı hiç mi hiç sevmediğim ve desteklemediğim yarışmacı.

umarım ilk konseyde bileti kesilir..
    7 -16 ... vamonos
  2. 2.
    nasıl bir yer oldu lan burası.
    3 -2 ... the sia
  3. 3.
    Adı çok şerefli. Helal be mustafa kemal. Tam destek.
    3 -5 ... bay efendi
  4. 4.
    20 oy ateşledim arkadaşa. Kumpasları sevmem.
    6 -1 ... golazo
  5. 5.
    Beş dakikalığına survivor'ı açtım; turabi ile adını hatırlayamadığım boksör "içimiz yanıyor ama senin ismini yazmak zorunda kaldım gardaşım" diye ikiyüzlülüğün kitabını yazarak bu yarışmacının ismini verdiler.

La neetti bu mustafa kemal sizlere?
    6 -3 ... asuregibisurat
  6. 6.
    Adının hakkını vermesi gereken ve verdiğini düşündüğüm zeki, çevik ve akıllı bir yarışmacıdır.
    4 ... emrekanat12
  7. 7.
    23 nisanda ismi Mustafa Kemal olan bir yarışmacıyı elemeye kalkan çoğu kürt çomar kökenli all star denilen osuruk kadar değeri olmayan insanlar topluluğu bir takıma sahip programda herkesi göt eden ismi güzel onurlu bir yarışmacıdır.

Adem kılıççı denen keko el yazısıyla mustafa kemal yazarak neyi ima etmeye çalıştın acaba ayrıca ?
    7 -2 ... golazo
  8. 8.
    yabancı bir yazarın atatürk ve kurtuluş savaşı ile ilgili kaleme aldığı bir eserin ismi sandım, meğerse bambaşka bir şeymiş. biraz tv izlesem iyi olacak.
    2 -3 ... john misty
  9. 9.
    Bence şu an ordakilerin hepsinden iyi yarışıyo, tek şanssızlığı sonradan gelmiş olması.
    2 ... turin
  10. 9.
    içindeki sinsi çocuğu alenen bugün ilan etmiştir. Söyleyip söyleyip sana demedim demesi de ayrıca şahane bi durum!

Daha kötüsü merve ile takıla takıla giderek mervelesti. Kalbini bozdu , bi de lafları "hakan efendi " filan bu kadar kolay yönetilen insanların gözüne giricem diye sana sahip çıkmış on plana çıkarmış, sana dostluk göstermiş adama laf edersen ilk canında elerler seni mustafa kemal efendi.

Ünlülere geçtiğinde uzulmustum ama onlar gibi bi karakterin olduğunu görünce tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş resmen .

Biz halkız ve küfürbaz sinsileri eleriz .

Son canını iyi kullan .
    1 -2 ... ceterizparibuz