bugün

Şu adamın yaptığı hareketleri ersin veya Sercan yapsa bir tek kişi bile uygun bulmaz.
Yabani derler, soğuk derler, görgüsüz derler.. hatta tatlı yeme olayından ötürü hırsız bile derlerdi. Ama yakışıklılık kurtarıyor.
bana benzettikleri survivor yarışmacısı.
Diskalifiye olmuştur. Hak etmedi. Efendi adamdı.
başlıca biyografisi aşağıdadır.

--spoiler--

1991 yılında izmir’de doğmuştur.

Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası ilişkiler Bölümü’nden mezun oldu Yağcı.

1,92 boya sahip olan Barış, 88 kilogram ağırlığındadır.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynadı.

Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kaldı.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçildi.

yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan “Kocamın Ailesi” ile oyunculuk kariyerine başladı.

Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı.

yavaş yavaş tanınmaya başladı.

son olarak “Şevkat Yerimdar” dizisinde “Bora” karakterini canlandırdı.

--spoiler--
Bu adam öyle bir adam ki, şampiyon.

Şimdiden yazalım.

Finalde sağlam 10 oyum olacak.
sabrıyla ve iyi niyetiyle seyircinin gönlünde yer kazanmayı başaran yalnız yarışmacıdır.
Yakışıklı sabırlı ve temiz yürekli biri. Bir adama bak bir de bana yanında şam şeytanı gibiyim resmen.
Yabaninin teki.
insan bir günaydın der, at kafa!
Başarılı barış. Uzun adam. Model.
perviz e yazık oldu.
ben bu vasat kayık saçlı tipi beğenip buna oy veren tayfaya inanamıyorum. birkaç kez izledim çocuk resmen insanı ekrana yumruk atmaya zorluyor. gönüllülerde iken sürekli benchin arkasında oturuyor asla oyunlarla ilgilenmiyor çoğu kez de oyuna çıkmıyordu. tekrar ünlülere geçince bir horozlanma geldi orada da yenilince tekrar pasif moda aldı kendini. keşke elenip gitse. anlat bakalımda da gördüm çocuk daha konuşamıyor bile.
yeteneksiz olduğu hâlde yakışıklılığından dolayı her hafta sms birincisi olan zat. sms işi olmasaydı birleşme partisini göremezdi.
performansı son zamanlarda oldukça düşmüş, sakatlanmış, parkurda en yavaş ve yakışıklı olması hariç hiçbir şekilde izleyiciye hitap etmeyen yarışmacıdır. ne etliye karışır ne sütlüye. insanlar normalde sercan gibi yasin gibi çamur tabir edilen tipleri severler ama bu çamur değil..

ancak adam 8.defadır sms de 1. çıkıyor. bu yarışmayı izleyenler falan diyordur ulan nesine bu kadar tutuluyor bu adam diye. aynı akp nin her 2 kişiden 1 i oy veriyor geyiği gibi. misal benim tanıdığım, sohbet ettiğim binlerce insanın sadece yüzde 10 u akp ye oy veriyor ama adamlar bir şekilde seçimi kazanıyor. bu da aynısı. kimseye çekici gelmiyor ama adam hep 1. çıkıyor. gene akp ye geleceğim mecburen. barış da aynı akp gibi "mağdur" sıfatı ile ilerliyor. tek fark akp mağdur olmadığı halde mağdurum deyip işi götürüyor bu çocuk ise yarışmanın ortalarına kadar hakikatten mağdur edildi. ünlüler takımında iken o kadar saçma sapan şeylerden saldırdılar ki bu elemana insanların kafasında "sessiz sakin o yüzden ezmeye çalışıyorlar destekleyelim" algısını oturttular.

bizim millet ya çamur olan tipleri çok sever ya mağdur olanı. evrimle tartışması biraz daha ilerlese idi hakarete falan varsaydı 3.sıraya kadar inmişti çoktan ama orada berkan veya ardahandı galiba hangisi ise ona dua etsin bunu aldı uzaklaştırdı oradan olay büyümedi daha fazla.
instagram'da milletin garip bir şekilde yere göğe sığdıramadığı yarışmacı. tuhaf.
Ciddi ciddi bu programı ciddiye alıp ciddi ciddi bu programın yarışmacıları hakkında ciddi analizler kasılıyor ya la.. yuh awk.

Açık ve net evet.
Her meseleyi siyasete cekmek ne kadar mantik disi yok efm neymiş tipki bir siyasi parti ye oy veren vatandas gibi ayni yere veriyolarmis bu barisa oy verenlerde onlar gibiymis.... kendisi partim hic bir icraat yapmadigi halde her turlu destek veriyorum oyumu veriyorum diyemiyor kendinden örnek veremiyorda.... Böylelerine sorunca da birden siyasi maskelerini bir kenara atip ben parti tutmuyorum demeye başliyorlar. bu sözlük gibi yerler asla ama asla gelişmez böyle kafalar olduğu sürece.
taş gibi çocuk valla yatağa atamayacağı kız yok bunun.
ben bu adamın nasıl bu kadar destekleyen var şaşıyorum. olum bu adam yasin'e bile yenilen adam lan? hiçbir başarısı yok amk yarışmasında ama sosyal medyada her yerde inatla bu adamı ölümüne destekleyenler var. bok mu var olum bu adamda? demin cemal can'a 3-0 kaybetti. adam sms oyuna güveniyor hep. kim atıyor buna bu kadar oyu ailesinden ve arkadaşlarından başka? adamın özelliği bu yarışmadaki vasfı nedir yani?
Ergen gerizekali kızlar yüzünden SMS i hep birinci olan çapsız yarışmaci...
abazalığın cinsiyeti yoktur. bu cümle mevcut durumun yeterince açıklayıcısıdır.

her hafta sms birincisi yapılan zat.
Sırık berkan'a 5 kere yenildi. 5-0 lan... Bari bir oyun alsaydın haha. Sırf yakışıklı falan diye ergen kızlar tarafından son dörde kaldı. Yazık yazık.
hayran kitlesi ara ara kendini kesen, oy atamadı diye ailesine kızan 12-15 yaş kızlardan oluşuyor.
twitterda bolca gündem yapıyorlar.
oyunculuğuna hiç değinmedim, var gibi de yok gibi de...
Survivor da olmayı en çok haketmeyen kişi.

Bir tek dokunulmazlık bile kazanmadan orada utanmadan oturmak için harbi ağır karaktersiz olmak lazım.
Kudurun.
Barış şampiyon.
Ergen gerizekali kızlar olmasa nah şampiyon olur.

Liseli kızların oyu ile şampiyon olacak amk..