amguard hakan burada da boy göstermiş.
Filankes atamadıığğğ, falankes attııığğ.

Tanım:Şeyden programın şeyden sezonu.
saçma sapan bi yarışma.
Hakannnnn dengesiz ve yavaşsın be oğlum umarım açılırsın. ilk oyunu Türk takımının alması iyi oldu. Karşı takımda bi afrodit var çok fena taktım bile yılan bakışlıya...
Acun' u o kadar iyi anlıyorum ki, yani tüm ülke varken kim şeyma subaşı' yla yetinir ki!? Eminim büyük zevk alıyorsun Türkiye' m.

Kadınları cinsel obje, erkekleri kas yığını öküz, insanları çıkarcı ve entrikacı olarak lanse ederek koca bir prodüksiyonla insanları reklam kültürü üzerinden yozlaztırıp milyonları cukkalamak fikri neden benim aklıma gelmedi? Yazık!
sırf yakışıklı yunan erkeklerini izleyip, gözümün gönlümün açılması için izlediğim mükemmel ötesi yarışma programı.. hepsini yerim oyş.
Survivor bullshit.
Bu sene kizlar bikinili mi olacak yoksa gecen seneki gibi taytin ustune futbol sortu mu giyecekler acaba? Bu sorunun cevabini bulmak icin Ilk bolum izlenir. Kizlar Tesetturlu olacaksa gerisini izlemee gerek yok.
Yunanlıları kızdırmak bizede hepten sinir olmak düşecek. Şimdiden yunanlının biri #Türkler #salak dedi ve televizyonu kırasım geldi bile. Elenen gerizekalı bir yunan olacak ilk haftada atın onu denize.
'Survivor Türkiye-Yunanistan' 2006 yılında da böyle sıkıcı başlamış daha sonra hareketlenmişti. hatta yarışmacılarından türk Selim Sabah ile yunan Nadya Zagli'nin yakınlaşması aşka dönüşmüş ve ikilinin bu aşkı evlilikle sonuçlanmıştı.
artık sıktı denilen formattır .
elinde inanılmaz bir maddi güç olmasına rağmen acun ılıcalının hala temcit pilavı gibi önümüze sürdüğü program.
Böyle sönük karakterlerle reyting alacağını düşünmediğim yarışma formatı.

Nerde o sabriyeler ademler ilhanlar serhatlar...

Heyecanı kalmadı. Acun bokunu çıkardı. Hep makarna makarna millet sıkılır sonunda.
görsel
Kaan da girmiş.. Hayırlı olsun..
hala bu çakma düzmece şeyi izleyen kaldı mı ya?
konulara pek hakim değilim ama bu akşamki bölümünü izleyerek, boranın iğrenç bir adam olduğuna kanaat getirdiğim yarışmadır. günahını da alıyor olabilirim diyeceğim ama yok o mimikler, sürekli küçümseyici tavır falan, mümkün değil. her konuda haksız olmasına rağmen, hep haklı görünen adam tipi gibi tam. umarım da elenirsin ya iğrendim resmen niyeyse.
Yarışmacılardan hikmet ve bora, açık bir şekilde sude isimli yarışmacıya yürüyor.

Sude oyun kazanınca bora ve hikmet in hareketlerine bir bakın.
boranın elenmemesi ile kalbimi kıran yarışmadır. tahammül edilecek gibi değil.
unluler gönüllüler sezonu olmadığı için çokta sık takip etmedigim tv8 kanalı programı.
Afroditi' yi yakışıklı bulan tek ben miyim acaba?

ilk survivor takip edişim, gayet heyecanlı. Sevdim ben.
2018 de 1 hafta da elenen çılgın Emre Durak gelicekmiş yarışmaya, izlerim ben bunu.

Edit: Bugün ki bölümde gelmiş Allah kaçmaz bu.
hikmet isimli yarışmacının sarılmaları ile ün yapan yarışma.
En itici iki yarışmacı olan hakan ve boranın potaya girdiği yarışma. inşallah bunlardan birisi gider. O ikisi gidene kadar tarafsızım aq.
Reyting için Dalaka, Atakan aşkı başlattı Acun. Çiftin arasını bozan, beraber olmasını engelleyen kötü karakter de Emre herhalde.
survivor izleyen de ne biliyimm...
Survivor dimitra nın kazanacağı yarışma.