bugün

sapıkların, babasızların ardından vizyon sahibi olmayanlarında sözlükte olduğuna kanıt başlık..
umarım bu sene survivor olayı son bulur temennim budur.
bi bölümünü bile izlemediğim tek survivor olmuştur. yarrrrrak gibi sezondu zira. acun iyice saçmaladı artık. her sene aynı teraneler. dün finaline baktım zerre bişey değişmemiş amk. hala aynı goygoylar, yarışmacıların değişimleri, komik anlar, saniyede 88 kere verilen finalistlerin videoları. vay amk hele bide o kamera arkası görüntüleri yok mu 30 dk onu oynatır her sene, sırf zaman doldurmak için.
Bora, emre ve okay üçlüsü yusuftan çok daha başarılı yarışmacılardı. Hikmet sakatlanmasa zaten kazanacaktı bu sene.

Yarı finali bile hak etmeyen yusufun kazanması büyük adaletsizlik.
Bu sene ki kadar adaletsiz olanı hiç olmadı. Hiç haketmeyenler finale kalıp en vasıfsızı kazandı.
tiyatrodan ibaret olan yarışma programı. arka planı göremezsiniz hiçbiriniz.
Yusuf olmasın hangisi olursa olsun.
türkiye yunanistan formatının geçmiş yıllardaki yarışmalara göre tutmadığı programdır. acun ılıcalı'nın bu formattan pişman olduğuna kesinlikle eminim.
Bu yarışma bittiğinde yaz tatili başlıyor.
Sabriye gelmeden gerçekten güzeldi. Severek izliyordum. Ben hayatımda bu kadın kadar nankör birini görmedim. Bunun neresi dobra. Tam bir sinsi içten pazarlıklı. Sabriye'li bölümleri kusarak izliyorum. Gitsede bir enkazdan kurtulsak.
Yunan yarışmacılar Bizimkilerin kavga döğüşlerini bıyık altından gülerek izliyor.

Atakan bora ya Yusuf Hikmet e Emre Bora ya..
Patrick adaya veda etti.
Survivor dimitra nın kazanacağı yarışma.
survivor izleyen de ne biliyimm...
Reyting için Dalaka, Atakan aşkı başlattı Acun. Çiftin arasını bozan, beraber olmasını engelleyen kötü karakter de Emre herhalde.
En itici iki yarışmacı olan hakan ve boranın potaya girdiği yarışma. inşallah bunlardan birisi gider. O ikisi gidene kadar tarafsızım aq.
hikmet isimli yarışmacının sarılmaları ile ün yapan yarışma.
2018 de 1 hafta da elenen çılgın Emre Durak gelicekmiş yarışmaya, izlerim ben bunu.

Edit: Bugün ki bölümde gelmiş Allah kaçmaz bu.
Afroditi' yi yakışıklı bulan tek ben miyim acaba?

ilk survivor takip edişim, gayet heyecanlı. Sevdim ben.
unluler gönüllüler sezonu olmadığı için çokta sık takip etmedigim tv8 kanalı programı.
boranın elenmemesi ile kalbimi kıran yarışmadır. tahammül edilecek gibi değil.
Yarışmacılardan hikmet ve bora, açık bir şekilde sude isimli yarışmacıya yürüyor.

Sude oyun kazanınca bora ve hikmet in hareketlerine bir bakın.
konulara pek hakim değilim ama bu akşamki bölümünü izleyerek, boranın iğrenç bir adam olduğuna kanaat getirdiğim yarışmadır. günahını da alıyor olabilirim diyeceğim ama yok o mimikler, sürekli küçümseyici tavır falan, mümkün değil. her konuda haksız olmasına rağmen, hep haklı görünen adam tipi gibi tam. umarım da elenirsin ya iğrendim resmen niyeyse.
hala bu çakma düzmece şeyi izleyen kaldı mı ya?
görsel
Kaan da girmiş.. Hayırlı olsun..