bugün

ülkedeki an ciddi mülteci kaçakçılığı ağını kurmuş o...pu evlatları... oturma izni olanlar pasaportla gelen mültecileri karşılayıp avrupaya kaçırıyormuş.

dün izmir aydın arasında kaza yapan ve 22 mültecinin ölümüyle neticelenen kaza da bunların eseriymiş...
iYi Partili Türkkan: izlenen yanlış politika devam ederse 2040 yılında 7.5 milyon Suriyeli olacak. Bugün ülkemizde her 20 kişiden 1’i Suriyeli… 2023 yılında 13 kişiden 1’i olacağı hesaplanıyor. Suriyelilere bugüne kadar 35 milyar dolar harcadık.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
sokakta kağıt toplayan küçücük kız çocuklarını kadınları gördükçe adaletini s.keyim dünya diyorum. ülkesinde savaş çıkmış, kaçmış o bu falan filan. ben o küçük sıpalara ve kadınlara bakarken bunların hiçbiri umrumda olmuyor. bu manzarayla yaşamanın ağırlığını omuzlarımda hissediyorum.
ak partililer eğer suriyeli'lerden şikayet ederlerse ağızlarına kürekle vurmak gerek! Parti liderleri ve efendileri Suriye'lilerin ülkelerine gönderilmeleri gerek diyen ana muhalefet partisine açtı ağzını yumdu gözünü.

Ak çomar! Sakınnn sakın Suriyeli kardeşine laf söyleme. Biz Türkler bu durumu kim yarattı biliyoruz!
Siktirin gidin ulan bu topraklardan.
Kürtlere ırkçılık uygulayan hayvan adamların evlerine yerleştirilsinler.
ortadoğulu, ortadoğuludur.
asrın reyizi açıklama yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=lrC64Oq9qvo
Tiksindiğim iğrenç topluluk.

(bkz: untermensch)
Müslümanlar daha ne olsun.
hepiniz öleceksiniz.
kardeşlerimizdir onlar bizim.
bazı kişilerin provakasyonlara gelip suriyelileri linç girişimi başlattığını görüyorum. onlar bizim din kardeşlerimiz. hem öyle olmasa bile savaştan kaçan mağdurlara kol kanat germiş olmamız çok güzel.
üç ayda bir doğuranlardır.
kış geliyor çok şükür.. yazın çimlerde yatan suriyeli din kardeşlerimiz kışın ne yapacaklar ölmemek için acaba. çok üzülüyorum onlar adına. canım din kardeşlerim. umarım ölmezler
boşver sokak kedileri daha önemli. bizim kedimiz onlar.
görsel
amk arap köpekleri bakteri gibi ürüyorlar
önce 5 kişi
seneye 10 kişi
bir sonrası sene 15
sonra 20

durum gayet vahim
urfa,antep,adana,hatay,kilis patlamaya hazır bomba gibi beyler bayanlar..

ben uyarıyorum 3 5 yıla iç savaş çıkabilir bizimkiler ile suriyeliler arasında
demedi demeyin.
Beleş işçi gücü.

(bkz: toplama kampı)
onlar bizim misafirimizdir.
geniş bir aileyi büyük bir türkiyeyiz.
Mitoz bölünerek üreyen insan topluluğu.
Yaklasik olarak 40 MILYAR TL harcamışız bunlara Verdiğim vergilere yazik bizim verdiğimiz vergilerle devlet onlara nargile ismarliyor hah gördüğüm en nankör halk ve nargile içmekten baska hicbir halta yaramiyorlar.
Ulan *** Afrin de savaştık aldık oralari ne pkk si kaldi ne ypg si gitsenize.
en fazla suriyeli olan ilk on il (ekim 2018):

560.881 istanbul
469.029 Şanlıurfa
438.668 Hatay
402.388 Gaziantep
226.733 Adana
207.021 Mersin
157.298 Bursa
139.463 izmir
126.284 Kilis
99.293 Konya

tüm illere göre dağılımı:

görsel
içişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin Suriye'de düzenlediği Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı askeri harekâtlarından sonra 291 bin 790 Suriyelinin ülkelerine geri döndüğünü açıklamıştır.
Kimse kimseyi kandırmasın bunlar buradaki maaşı bırakıp gitmezler.