1. 1164.
  ıstanbuldaki suriyelileri ve yaptıkları edipsizlikleri görünce ara ara esada hak vermiyorum değil .

  bunlara az bile yapmış .
  ... leonking34
 2. 1163.
  Suriyeliler saatte üç veya beş tane doğurabilirler. Savaş sırasında ayakta üreyip çocuğunu beze sarmakta üstlerine yoktur. Cinsel temas olmasa bile kendi kendilerine nem kapıp bile üreyebilirler.

  (bkz: ceket)
  4 ... kale3112
 3. 1162.
  entegrasyon falan hikaye. suriyelilerin birçoğu sabıkalı ve şuursuz bir selefi, ışid, el nusra sempatizanı, azılı bir radikal; ebu hanzala ve ebu haris'in izleyici kitlesi de bunlar. israilli siyonist liderler, sınır güvenliği için insan hakları gibi kavramları istismar ederek, marksistleri öne sürerek suriye'deki cahil; insanlık, kültür, akıl ve medeniyet yoksunu mültecileri avrupa'ya ve türkiye'ye doldurdu. sonra da golan tepelerine kondular. milliyetçi klişeler de mülteci akınlarıyla başlayan tecavüz, cinayet, terör saldırılarının artışına paralel olarak popülerleşti.

  ne suudi arabistan ve katar, ne de israil suriye'nin dibinde olmalarına rağmen hapishane kaçkını, müslüman, gayrimüslim, sünni, şii ayrımcılığıyla şehirleri yakıp yıkmış sapkın radikallere kapılarını açmadı.

  ne kendine, ne de insanlığa hayrı olmayan hayrı olmayan, yemek, içmek, üremek dışında hiçbir niteliği bulunmayan, her yerde problem çıkaran budalaları ülkeye doldurduk. aklı selim, eğitimli, kültürlü suriyeli arapları da abd kaptı. adamların sınırları kerhane gibi çalışmıyor.
  1 ... ozgur demirtas in robotu
 4. 1161.
  Benim dikkatimi çeken şey niye hiç türkçe konuşmuyorlar. Çat pat türkçe çok mu zor bir dil beybi.
  Bir halk.
  1 -1 ... zamanda yolculuk
 5. 1160.
  ortadoğuluları sevmiyoruz, gelecekse mülteci olarak ukraynalılar gelsin, pis suriler değil. evet.
  2 -1 ... auferstanden aus ruinen
 6. 1159.
  bu ülkenin şuanki en önemli sorunlarından biri suriyelilerdir. seçime odaklanıp bu konuyu unutmayın millet. artık gitmeyecekler entegrasyonun yoluna bakmalı gibi bir dayatmayla algı yaratılıyor. hayır efendim biz entegrasyon fikrin empoze etmenizi kabul etmeyeceğiz, alttan alta Suriyelileri kabul ettirmeye çalıştığınızı biliyoruz. entegrasyon uyum falan yok. hepsi gidecek bu ülkeden.
  2 ... bruno fernando cortaza
 7. 1153.
  ümmet kardeşlerimiz.
  -1 ... bakkal hasan
 8. 1152.
  kardeşlerimiz. bayramda akrabalarını ziyarete gidiyorlar diyorsunuz da suriyelilerin gurbetçilerden hiç bir farkları yok.
  1 -4 ... selia
 9. 1151.
  Nolur sözlüğe gelmeyin dediğimdir!!!.
  1 ... simiago
 10. 1150.
  Parazit gibi üreyen ülkeye zararlı bir organizma.
  2 -1 ... vexillarius of theodopolis