bugün

Queen grubunun şarkısıyla başlayan bir fragman, daha ne olsun.
Az kaldı azzzz.
Batman malum villainleri teslim ederken flash ise Captain boomerangı teslim ederken gözükecek filmdir yani pek olmayacaklar.

Bunun yarı sıra umarım joker trailerlar da olduğu gibi az gözükmez ve harley bir orospuluk yapmadan pudingine geri döner.

Not: killer croc ve katana çok hoşuma gitmedi ama diğer villainler on numara olmuş kaliteli oyuncular kaliteli bir yapım.
amerikada su an elestirmenlerce ayni batman v superman gibi yerden yere vurulan film.

soyunu sopunu siktigimin kekolari marvel bunlara para mi yediriyor napiyor bilmiyorum ama kraliniz gelse bile suicide squad'i durduramayacak aq.

bir filmden iyi not almanin yolu filmin uzerine disney ya da marvel damgasi yapistirmaktan geciyor bu aralar. belli oldu.

sizin gibi dingillere inat persembe gunu imax 3d'de izleyecegim filmi.
film hakkında gelen ilk reviewler iç açıcı gözükmüyor. rt notu da epey sıçık. tam da imax mi izlesem acaba diye düşünürken olmadı bu.
çıkması için her saat fragmanlarıyla geçirilen güzide film, imax 3d de itina ile izlenmelidir.
film çıkmadan izlemiş kadar olduk valla ne yalan söyliyim ne heves ne merak kaldı ben de.
Dc'nin batman v superman dawn of justice fiyaskosundan sonra vasat bir film olacağını tahmin ediyorum.

Beklentiyi fazla yükseltmeyin gençler.
margot robbie'yi seksi kadın olarak görmek dışında hiçbir halt vaad etmeyen film. fragmanlar da böyle, tanıtım ve promosyonlar da.

margot robbie'nin bu sözlükte başlığını açan benim. dünyanın en güzel kadınlarından olduğunu düşünüyorum. gelgelelim yalnızca morgot ve seksi kıyafetler üzerine kurulacak filme para verip gidilmez. ha, the wolf of wall street'e para verilirdi çünkü full frontal nudity vardı onda.

şu hâliyle internetten indirilecek filmden öteye gidemez. sucker punch'tan gıdım fazla beklentiye girmeyin, üzülürsünüz.
amerikada persembe gunu 20.5 milyon dolar hasilat elde ederek kendisine %27 RT skoru veren marvel fanboyu elestirmenleri tabiri caizse sikip birakmistir.

batman v superman'de de aynisi oldu. kani bozuk bazi orospu cocuklarina ragmen batman v superman amerikada 166 md ile acilmisti.

suicide squad'da aynisini yapiyor ve yapacak. isterseniz yuzde 0 not verin anasini avradini siktiklerim sizi.

bu arada filmi izledim. detayli bir yorumu bir ara yapacagim. bir kere kesinlikle kotu film degil onu kafanizdan silin, buraya gelip yarrak kurek yorumlar yapmayin film hakkinda anasini siktigimin salak ergenleri sizi.

elim ayagim titriyor ya. bu filme nasil dusuk not verirsiniz kahpenin cocuklari. allah belanizi versin.
Merak ettiğim film. Çizgi romanı ve karakterleri ile ilgili hiçbir fikrim yok.
görsel

filmin neden düşük not alacağınızı şuradan kolaylıkla kavrayabilirsiniz.
Müziklerinin çöp olduğu film.
sadece margot robbie için izlenebilecek olan bi film. hastasıyız.
Türkçe alt yazılı halini beklediğim film.
harley quinn için izlenecek filmdir.
türkiye'de çok ilgi göreceğini düşünmüyorum.
Gitmeyi düşündüğüm film. Reklamını çok iyi yaptılar ama millet hep gömmüş filmi. Yani kararsızım. Margot apla için gidicem.
onun bunun yorumuyla hevesiniz kaciyorsa siz film izlemeyin mumkunse, adamin asabini bozmayin.
kendin izleyip kendin karar versene dingil. imdb puanina bakip filme guzel ya da kotu diyor ahmaklar.
o kadar çok fragman yayınlandıki kronolojik sırada izlerseniz filmin %75 ini izlemiş olursunuz zaten. ama insan gene de kalan %25 için sinemaya gitmek istiyor.
Ülkemizde yarın vizyona girecek filmdir. Sanıyorum sabah kahvaltıya müteakip ilk gösterime gideceğim. Youtube incelemeleri oldukça beklentimi düşürdü. Umarım düşük beklentime rağmen hayal kırıklığı olmaz.
Batman v superman faciasından sonra beklentiler çok yüksek fakat yine fiyasko olacakmış gibi geliyor bana çünkü fragmanlar tatmin edici değil yinede umutlu olmak gerek.
bugün izlediğim dc evreninin beklenen filmi.

açıkçası olaylara pek anlam veremedim gibi ama oyunculuklar, performanslar bayağı güzeldi.

joker hariç diyesim geliyor tabi. nerede heath ledger, nerede o eski manyak ruhlu joker? tamam bu da manyak ama jared leto ile tam bir gangster havasına bürünmüş.

aklıma geldikçe eklerim şu an tam toparlayamadım.

ha bir de filmin sonunda creditsi falan izleyin. bruce baba önemli mesajlar veriyor. öyle işte

net.

edit: altyazılı versiyonunu falan beklerdim ama yok dublaj zevk vermiyor işte amk.
alıştığımız joker profilinden çok farklı bir joker çıkıyor karşımıza iyi mi kötü mü artık film sonunda karar vereceğim, spoiler vermeyelim lütfen vereceksek de uyaralım, izleyeceklere iyi seyirler.
Önlerden rez almak gerek efsane olacağa benzeyen bir filmdir. Yarın çıkıyor. Jared leto nun çoğu filmini izlemişimdir zaten. Ayrıca gülen yüz makyajı yapılmamış ilk jokerdir.
güncel Önemli Başlıklar