kendisi bir iphone oyunudur*. temple run'a benzer. ondan biraz daha renkli ve keyiflidir.
oyun tren istasyonuna saldıran küçük çocukları konu almaktadır. çocuklar trenlerin üstüne sprey boya ile kendi çetelerinin isimlerii yazarlar bunu gören bekçi ve köpeği çocukları kovalamaya başlarlar...

oyun bu şekilde başlar, çocuklardan birini seçersiniz ve onla beraber bekçiden kaçarsınız. tabi trenlerin üstünden atlamaymış, banketlerin altından yuvarlanmaymış, jetpack alıp uçmakmış bir sürü atraksiyon ile kaçmaktasınız.

oyunun trailer ve gameplay'i şu şekilde:
http://www.youtube.com/watch?v=tYysQOHTimo

şahsen 1.250.000'lik bir rekorum bulunmakta, game center isimlerinizi verin kapışalım...
bağımlılık yapan tatlı bir oyun.

NOT: rakip aranmaktadır. kendine guvenen adaylaırn basvuru yapmaları rica olunur.
bağımlılık yaratan temple run takliti ama daha zevkli ve telefonumun özelliklerinden dolayı kasan tatlı bir oyundur.
bağımlılık yapan oyun. henüz 30x e getiremedim ama olsun. *
Bağımlılık yapan bir oyundur.Oyunu ipad ile oynayınca daha da zevkli hale geliyor.
arkadaşın iphone'undan oynadığım oyun. ben 100.000 puan yaparken sevinirken, arkadaşın 4,400.000 puan yaptığını görünce iphone'u kırıp atasım geldi ama göt lazım ona da... bu yüzden acımı içimden yaşadım.
X 30dan sonra yükselip yükselmediği merak edilen oyun.
bilgisayarda da oynayabilir miyim diye sorduğum ve sözlük ahalisinden cevap beklediğim oyundur. çok zevkli lan.
manyaklik derecesinde bagimlilik yapan oyundur. bu oyunu oynarken ac susuz kalsam koymuyor bana.
bir yere takıldığında polisin seni sırtına alıp gitmesine ölüp bittiğim oyundur.
Bir turlu sevemedigim oyun. Temple run daha kaliteli nesini oynuyorsunuz bu uyduruk oyunun.
zeynep casalini'nin "ben o duvarlara çarpa çarpa nasır tuttum" sözleriyle resmen geleceği gördüğünü anlamamızı sağlamış oyundur.*
bitmeyen bitmeyecek salak ama güzel oyun. evet.
temple run'ın çakması gibi duruyo ama bance bu daha güzel ve bağımlılık yapıyo.
76000 yapinca sevinçten göbek attigim oyun. 1000000 yapan varmis. nasil yapiyonuz anlatin biz de yapalim ayol.
Telefonumu benden başka herkesin kullanma sebebi. *
9750000 yaptığım oyun. Gel gör ki ekran resmi koyamiyorum format attığım için telefona. *
akıllı telefon moda akımına hiç kapılmamış biri olmama rağmen uğruna telefon almayı düşündüren oyun.
ne bileyim, belki çok saçma bir oyun ama sevdim, böyle sağa sola filan.. *
tabletimde büyük zevk alarak oynadığım oyun. noel yaklaştığı içinde yama geldi noel ağacı topluyoruz falan.
Bir ay bağımlısı gezdik ama sonradan baktım olmadı şu anda telefonumda oynanmayı bekliyor ama sanırım epey bi bekler.
istanbulun gelmesini istediğimiz oyun.
(bkz: subway surfers)

(bkz: çaylakken 40 karakter sınırı).
mumbai versiyonunda lale toplama olayinda 2.haftaya geçmiş telefon oyunudur.
Zevkle oynadıĞıMız subway surfers in nasıl meydana geldigini biliyor muydunuz? programlamacı olan bir babanın oglu grafitiyle ilgilenmekteydi ve ailesi bu durumdan hiç hoşlanmamaktaydı. cünkü bunun ogullarının başına iş acıcaklarını biliyorlardı. ama cocuk onları umursamıyordu. bir gün cocuk bir tren istasyonunun karşısında bina bulur gayet uygun oldugunu düşünür. cantasından spreylerini cıkarırken binanın güvenligi cocuga dogru koşmaya başlar napıyorsun orda! cabuk gel buraya! diyerek bagırmaya başlar. cocuk koşar ve karşıdan gelen trenin altında kalır. babası hatıra olarak böyle bir oyun yapar. oyunda şehir şehir dolaşıyor olmamızın sebebi cocugun en büyük hayalinin dünyayı gezmek olduguydu. bunu biliyormuydunuz? bilmiyordunuz cünkü ben uydurdum ama iyi uydurdum dimi bari okuyun 2 saattir yazıyorum.
bir yerden sonra oynamaktan gına geldi dedirten oyun. 30x olıyım diye uğraşılan, olunca da bırakılan oyundur.