1. 1.
  turkcellin bir organizasyonu ile ülkemize gelecek olan ve dünyanın en iyi ritm gurubu olarak tanıtılan oluşumdur.

  bizim kardeş türkülerin ritm ve vurmalı çalgılar konusunda bir eksiği olmadığını düşünmekteyim.
  1 ... arude50
 2. 2.
  tencere tava ne varsa kullanarak, basketball oynayarak, yerleri süpürerek, düğümlü çoraplarla varillere vurarak, bulaşık yıkayarak hatta poker oynayarak bile müzik yapabilen gruptur.

  dvd'sini alın izleyin eylencelidir.
  ... fatality of fantasy
 3. 3.
  istanbul turnesinin kurucesme adasinda yapilacak ve bilet fiyatlarinin 10 ytl oldugu konserler toplulugu verecek gruptur.
  ... otuzyedibucukekrantv
 4. 4.
  an itibariyle beyaz show da izlediğim grup. ''ulan haftalarca turkcell beynimizi yedi bu mudur lan abarttığınız grup'' demekten kendimi alamadım. burhan öcal neyinize yetmiyor ulan ey deyyuslar. özetle ahım şahım bir grup değil ''çerezlik'' desek daha doğru olur...
  1 ... zitadam
 5. 5.
  Gösteri geleneğinde yepyeni bir yol açan efsanevi ritm ve dans grubu Stomp. gösterisinde söz yok, konu yok. Özel bir melodisi de yok. Tümüyle ritmin temeline dayanıyor. Gösteri, variller, süpürgeler ve ayak seslerinden oluşuyor... ENSTRÜMANLARI süpürge, kibrit, kalem, varil, lavabo tıpası, bardak , iskambil kağıdı toka, gazete,basket topu vs. gibi objelerden oluşuyor
  ... kalem2002
 6. 6.
  film öncesinde gösterilen dolby surround reklamlarında tenekeleri, anahtarları sallayarak müzik yapan grup.
  1 ... muhasebeye giris
 7. 7.
  beyazın showunda görüp fazla beğenmediğim sözde dünyaca ünlü ki ben daha önce hiç duymamıştım acaba benim gibi kaç insan var diye kendime soruyorum.. tıngırtı grubu.
  ... ingegnere
 8. 8.
  olağanüstü iyi bir ritm grubu. bir süre sonra adamların aslında hiçbir profesyonel ritm çalgısı kullanmadan o müziği yaptığını unutup, olağanüstü bir ritm konseri dinliyorsunuz.

  kaldı ki adamlar bunu tencere, tava, hortum vb. şeylerle yapıyorlar.bu da kolay bir şey olmasa gerek ama bazı arkadaşlar var ki, ağzınla kuş tutsan hava civa olduğu için yapacak bir şey kalmıyor.
  ... kargabeyaz
 9. 9.
  gösterilerinin bir bölümünde kanalizasyondaki su borularına vurarak ve ellerindeki demirlerle ve leğenlerle kovalarla ve bellerine kadar suyun içinde suyun sesinide kullanarak yaptıkları müzikle beni şaşkınlığa uğratan ve keyifle izleten ritm grubu.
  ... marsmars
 10. 10.
  9 haziran'da kurucesme arenada yapmis olduklari mukemmel sovla insanlari kendilerine tekrar tekrar hayran birakabilen perkusyon toplulugu. sovlarinda kullandiklari ilginc alet edevatlar arasinda; kibrit kutusu, süpürge, motor kapagi, yangin tüpü, gazete kagidi ve naylon poset mevcuttur
  ... teneke adam