bugün

trabzonspor'a golü ikram eden davar.
Türkiye’ye gelen ingiliz futbolculardan başarılı bir tanesi. Net stoper.
türkçeyi sökmüş
Beşiktaş'ın transfer teklifi götürdüğü Steven Caulker, Fenerbahçe ile anlaştığını söyleyerek teklifi reddetti .
Fenerbahçe'nin Anlaşmaya vardığını duyurduğu futbolcu.

https://twitter.com/Fener...tatus/1409968697700139016
görsel
görsel
vitor pereira'nın beğenmeyip göndermek istediği stoper.
Sözleşmesi fesh edilmiş. Futbolcu olsam febeye transfer olmak isterdim. Hiçbir sorumluluğun yok, 1 dk bile süre almana gerek yok, sadece aldığın paraya bakıyorsun. Böyle bir finsans modeli yok dünyada amq.
bir taraflarına tarık çamdal, falzao, cagne, çikıldao, moruthan ve daha bir sürü şey girmiş kişilere dert olmuştur. hahahasiktir.
Sadece fenerin değil türk futbolunun takımların kanayan yarası bu durum.
steven Caulker : Türkiye'de en çok gitmek istediğim takım Galatasaray'dı. Ancak onlar hariç bütün büyükler beni istiyordu. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'ne gidiyordu ama ben Fenerbahçe'ye gitmek istedim çünkü Fenerbahçe, Galatasaray'dan sonra Türkiye'nin en büyük kulübüydü.

Steven Caulker: Pirlo ile çalışmak için sabırsızlanıyordum. Antrenmandan sonra kaptan ve takımın sağ bekiyle oturmuş sigara içiyordu. O anı görünce, o saygıyı göstermek zor oluyor.

Caulker: Kumar ve alkol bağımlılığım vardı. Çok uzun süre kulüp bulamadım. Sergen Yalçın… Türk futbol efsanesi. Sigara ve alkol içer, kumar oynar. Otelde karşıma oturdu ve sigara dumanını yüzüme üfledi. Antalyaspor’a gittiğimi zannediyordum meğer Alanyaspor’muş.
güncel Önemli Başlıklar