bugün

ekşi ye yazdıgı son mesajında soyle bır ıfade kullanmıstır. ilginçtir.

--spoiler--
atatürk'ün rakı sofrasında otursan beynin patlar senin.
--spoiler--

yalnız soyle bir sorun gordum. hos cok eskılerden ben de eksı den ucmustum. bir sozlukte ucan ınsanlar, baska sozluklerde de yazamamalı gibi bir şeyler... ortada hukuki çelişkiler var... şöyle bir öneri getiriyorum: bir sozlukten atılanlar mimlensin ve diğer sözlüklerde de yazar olamasın..

(bkz: aferim lan sie)
(bkz: vay anasını)
yarın itibari ile yeni moderatör.

nereden anladın derseniz, login sayfasındaki balık'ı hepimiz biliyoruz. hah işte, o balığa şaşı olarak 5 dakika bakarsanız kuyruğunda belli belirsiz "g" harfini göreceksiniz.

"eeeee?" dediğinizi duyar gibiyim. eee'si işte bebişim. ben de oraya kadarını çözdüm.
sözlükten soğuttuğu kişileri görünce, "iyi ki varsın kanka" dediğim cancişim.
(bkz: hadi olum amcalara bi kufur et)
(bkz: hadi oğlum amcalara bi pipini göster)
sözlükte küresel ısınmanın hissedilmeme sebebi. öyle bir soğutuyor ki; yakında bütün yazarlar penguen gibi yürümeye başlayacak, o derece..
oss yi kazanamama sebebim. okuyorum okuyorum cali$amiyorum lan. ne bu boyle...
final sonuçlarımdan soğuma nedenim!

"oysaki şu an stokastik süreçler çalışmam, indirgenemeyen markov zincirleri hakkında soru çözmem gerek. ama yok işte...hem güzel hem de uzun yazıyor. ben de uzun yazıyorum. ancak bir de güzel yazabilirsem ileride bir steve olurum herhalde" cümlesinde bahsedilen kişi/kurum/kuruluş.

ve bence bir sözlükte -soğuma sebebi- olabilecek en son kişilerden.

çok mu küfür ediyor ? ama fazla sevgi pıtırcıklığının da Âlemi yok ki, "aaa salak dedi piiiis" cümlelerini en son 5 yaşında kurmuştuk biz. bu davranışı abartanlar evvel zaman içinde yaşanmış bir olaydaki şu kıza dönebilirler;

g. evil : lan yarın 1 de geliyorsun ona göre
arkadaş : olm gelemem 2 en erken
g. evil : siktir lan
kız : a aaaa...burada bir bayan var...ne biçim konuşuyorsun ??
g. evil : s.kerim seni...
kız : !!!

ahahah o yüzünün hâlini unutamıyorum bebek.
"sebebim, zor günlerim" şarkısında, sebebim kelimesinin içindeki gizli özne.
kendi hakkında yazılanları çok antipatik almaması gerektiğini düşündüğüm yazar.Yani birisi stevemcqueen senin amugyoim dediğinde tabikide pek haz edilecek durum değil -ki zaten moderatör amcalar * bu tür durumlarda olaya müdahele edecektir.Bunun dışında kendisinin ilgi çekici,farklı ve hatta üstünden popülerite elde edilebilecek bir yazar olduğunu ve bu sebeptendirki insanların onunla uğraştığını düşünüyorum.

yani ulan dur şu stevemcqueen e ayar vereyim diye 2 gün boyunca entry düşünen elemanlar bile var.Tabi bunu şu açıdan değerlendiren insanlarda varki stevemcqueen bir kompleks aracı mı?Evet bazılarına göre öyle.Çünkü kendilerinin başlığı altında 20 sayfa entry girilmemesi -ve veyahut - dikkat çekici seviyede entry girememe kısacası onun kadar popüler olamama durumundan ötürü habire stevemcqueen e ayar verme çabasındalar.

Yanlız (#1754426) şu entry sinde beni korkutan şu oldu, stevemcqueen acaba bunlara fazlaca takıyormu?Yani hani bazı insanlar vardır sen kakasın dersin o kendini bir bok gibi hissetmeye çalışır.Halbuki sen kakasın diyen adam kendini bir bok gibi göstermeye çalışır.Yani işin aslı şu hakim bey bence stevemcqueen yapılan her türlü eleştri ve ayar çabalarını bir şeker, bal , kaymak gibi algılamalı ve bu uzun ve yorucu yarışta yoluna devam etmeli.
adam gibi insanı sözlükten soğutmayan yazar.

ulan bir soğuyalım sözlükten dedik, s.ik dedin, t.aşak dedin bağladın, hem beni kendine hem de sözlüğe. ashghahgasjhdjad

zorunlu edit: hayatımda s.ik, ta.şak görmemiştim. sayende onları da gördüm. sen varol.
soğutmadan gidin burdan.
son defa uyarıyorum uleeann hepinizi soğuturum allamaaa.
sevgiliden soğuma nedenidir...* * *
(bkz: bir buzdolabı olarak stevemcqueen) *
sanki bu adam gelmeden uludağ sözlükte kimse küfür etmiyordu, sanki bu adam küfür etmese uludag sözlükte kimse küfür etmeyecek... komik ya..

Bi vandal vardı hatırlayanınız var mı, ona neden bu şekilde bir tepki gelmiyordu? ben söyliyim;

o hatundu, belki verirdi...
Bugün şunu farkettimki stevemcqueen içten feth ediliyor.stevemcqueen in özellikleri -ki bunlar başlıca yazma biçimi,küfür kullanımları , onu o yapan özellikleri vurgulanıyor.Ve kullanıcıların stevemcqueen den sıkılması sağlanıyor.Bir çeşit piskolojik baskı diyebiliriz.

Bunların başında stevemcqueen in moderator olmasi başlığı ve altında girilen entry lerdir.Üstelik stevemcqueen o başlığa entry girerek çorbanın tuzu değil direk suyu olmuştur.stevemcqueen in farklılığı ve özellikleri bir bir vurgulanıyor.Halbuki stevemcqueen cool ve depresif bir adam görünümündeydi.3 günde 5 entry giren 2 başlık açıp sözlükten çıkıp giden kendi halinde entel bir tipdi.Şimdi ise stevemcqueen fazlaca popülerleştirilerek ve popüler olmasına sebebiyet verilen özellikleri bir bir vurgulanarak insanlar üstünde (ya bu adam buymuş,yada tamam bu adam bu) gibi bir kral çıplak durumu ortaya çıkarılmaya çalışılıyor, bunun dışında adı ve davranışları entry lere çok sık örnek yapılarak farkında olmadan yada kasten stevemcqueen in bayması sağlanıyor.

Son olarak bazı yazarların vurgusu ise şu yönde ''bir geyik malzemesi olarak stevemcqueen'' .stevemcqueen üstünde geyik yapılan bir yazar gibi gösterşlerek ikinci bruker vakasına çevrilmeye çalışılıyor.Bunun amacı stevemcqueen in sadece geyik bir adam olduğu ve buna layik görüldüğü şeklinde.Oysa adam harbi iyi yazıyor.Belkide insanlar bu konteks içinde incelemeyi daha fantastik buluyorlardır bilemiyorum.

Şuana kadarki yaptığım saçma sapan piskolojik anestezi budur yavrum.
noktalama işaretleri arasında boşluk bırakan yazar. bırakmayanlara ders olsun. *
hakkında bu kadar entry girilince...

(bkz: yine naptın lan)*
türkiye'de steve mcqueen'den daha fazla tanınan zat-ı muhterem. demek ki stevemcqueen yazmak gerekiyormuş.
boşluk koymayın işte...

(bkz: marka olmak)
Su 30 yas ustu kulup muhabbeti ilk acildiginda gulmustum. bi tane entry sallayip uyudum. Ulan bi kalktim ki o da ne? Baslik entry manyagi yapilmis.

e simdi bu adam resmen sazan avina cikmis, sozlukteki bebelere balon verdi. Oynayip duruyorsunuz. Adam diyor ki bu b.ktan sozluge daha ne yazayim lan diyor.bi defa b.ktan oldugunu dusundugu yere bende olsam degerli gordugum seyleri yazmam.

o da bunu yapiyor iste, sozlugun coluk cocuk tayfasi pek bi rahatsiz, yok efendim sozlukten sogudum, bu adam her kaka yaziyor gibi cocuk dunyalarina ozgu tepkiler vermesi cok normal. Ulan sanki sozlukteki yazilarin kalitesinden gecilmiyor, herkes inanilmaz derecede kaliteli ve okunmaya deger seyler yaziyorda bi tek bu adam siciyor. Ne yazikki daha cocuk yasta olan ya da cocuk beyinli uvertürlerin mekani olmus burasi. daha lisede kulaginda walkman teneffus zili calmis ama okul sirasinda uyuyan, ama sozluge gelince bir ideolojik fikir ustadi triplerinde takilan, sicsam daha iyi yazilar yazacilecegim bir dolu coluk cocuk.

steve ne yapmis peki? Cocuklarin ahlakini bozmus ulan steve mi diyor acin zorla okuyun adam s.klemiyor bu acik ve bariz yazma istegide yok zaten buda belli o da siz ufak beyinlerle mesai stressini atiyor rahatliyor.

inanın bana kimseyi s.kine taktigi yok.takmasinda zaten steve in ilk entrylerine bakin hic kufur yok neden acaba?

cunku garibim daha bilmiyordu buraların ne kadar sut koktugunu zannediyor ki her yer eksi bende eksi yazariyim o sebeple yok iste steve yok bulamazsin ve bulamiyacaksin oyle mekan.

tanim:gizli kameradan cocuk döverken yakalanan cocuk bakicisi.
ciddi karın ağrılarının olduğunu düşündüğüm nick.
bırakın stevemcqueen sevişsin sevgilisiyle.
bırakın saçını uzatsın,taksın küpesini,onunla bununla kız/erkek arkadaşlığı adı altında fuhuş yapanlar modern olsun.
bırakın yahu kahramanlık destanlarımız,geçmişimiz övgüyle anlatılmasın. Türklük ne demek? ben hiç duymadım zaten öyle bir şey.
aydın kesim olsun dokunmayın. bayrak sevgisi,vatan sevgisi onun kalbinde.
Bir insanın iradesi milletinin değerlerini hazmedemiyorsa,kaldıramıyorsa yiyeceği haltı yesin sessizce. ona şu meşhur saygıdan duyalım. Hiç kimse hastalıklı yaşam felsefelerini genç beyinlere empoze etmeye çalışmasın.
özgürlük budalası sömürge aydınlarına da müjde veriyorum. sizler aydınsanız. Ben karanlığım.
ne yapmaya çalıştığını çözemediğim kişi.
reşat çalışların babalar gününü kutladığı yazar.
kendisinden edindiğim izlenim ahanda budur!...

Olgun bir adamı dost edinmek isterseniz eleştirin, basit bir kimseyi dost edinmek isterseniz övün. Nelson
kendisi ve entryleri hakkında edindiğim izlenim de şöyledir efem;

aklı hala ekşi sözlükte olan yazar!