bugün

step up filminin ikincisidir. 1.cisi gibi dise dokunur bi olayi yoktur.
en az birincisi kadar güzel bir filmdir.
etkileyici dans şovlarıyla sizi ekrana bağlıyor.izlenmesi tavsiye edilir. başrolde briana evigan oynuyor.
mükemmel dans eden gençlerin bulunduğu filmdir. yağmurun altındaki dans şovu unutulabilir cinsten değildir. izleyiniz ve izlettiriniz.
you got served'ın yanında halt etmiş filmdir. you got served'daki kadar iyi dansçılar yok ve dans sahnesi çok az. yine de iyi bir film dans sevenlerin hoşuna gidecektir. (you got served'la kıyaslayıp halt etmiş demem filmin kötülüğünden değil you got served'ın süpersonik bir film olmasındandır onu da belirteyim.)
izlerken istemsiz bir şekilde ayaklarınızı hareket ettirmenize sebep olan film.muhteşem dans sahneleri vardır.muhteşem soundtrackler seçilmiştir.
Filmi zilerken kenidnizi dansa yeteneğiniz olmadığı için ezik hissettiğiniz bir film.En az ilki kadar güzel bir filmdi.Hatta ilkinden bile güzel bir filmdi.
hip hop kültürüne birazcık aşinalığı olan herkesin, dansı seven bir çok kişinin izlemesi gereken güzel film. dans sahneleri mükemmel ötesi. asla sıkmaz sonuna kadar izlettirir. hatta keşke bitmeseydi biel dersiniz film sonunda.
son sahnede timbaland ın bounce şarkısıyla helal dedirten, filmdeki kareografileri gördükten sonra piyasadaki grupların yer yer figürleri arakladıgını anlıyorsunuz.
insanın içindeki canavarı çıkarmasına vesile olan bir film.
son dans videosu aşağıdaki adresten izlenebilir.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=aERAKSGvqdQ
--spoiler--
film çıkışı dans ettirip, tüm şaşkın bakışları üzerine çekme tehlikesi yaratan film.
onu bunu bilmem benim bildiğim tek step up war o da drowning poolun parçası..severim, dinleyin dinnettirin efenim..
Filmin cdsi alınır sakince izlenir, film bitiminde kendi kendine şu soru sorulur;
"-lan bende yapabilirmiyim şu dans işini?" ardından denemek için evde en yakında bulunan minderler yere koyulup havadan takla atma işlemi denenir. Kendinizi yerde bulduğunuzda filme iltifatlar en üst düzeyde edilir.
Senaryo, oyunculuk vs. benim için önemli değil ben dans izlemek istiyorum serzenişinde bulunan bünyelere vitamin etkisi yapması işten bile olmayan film izlenilmeli ve izletilmelidir.
müthiş soundtrack çalışmaları olan, içerik bakımından dans üzerine kurulu bir film. hip hop dansçıları filmindeki başarı yakalanamamış fakat, step up 1'den de gayet başarılı.
şu ana kadar gördüğüm en iyi dans filmidir.
kesinlikle insanı sokak dansına sürükleyen ve arşivimde özel yeri olan film.
*
ilk filme göre daha çok dans vardır. final sahnesi muhteşemdir tavsiye edilir.

başrolde briana evigan adlı kızcağız oynamaktadır, ayrıca step up'ın başrol oyuncusu channing tatum da kısa bi süre filmde gözükür, başroldeki kızımıza kısa da bir dans dersi verir sonra çeker gider.
yağmurdaki dans sahnesi tapılasıdır. müzikleri de ayrı güzeldir. izleyiniz, dinleyiniz.
insanda dans etme isteği uyandıran, soundtrackleriyle beni benden alan film. andie ve chase'in yağmur altındaki dansları bünyeyi harekete geçirip sevgiliyle yağmurda dans ettirir.
güncel Önemli Başlıklar