bugün

entry'ler (73)

işlevi dışında kullanılan araç gereçler

evimde bulunan biricik kızım tama star classic performer ı susturmak ıcın meshhead kullanmak yerine eski kalın tül perde, ziller için ise halıfleks kullandım. super randıman alıyorum.. hay aklımla bin yaşayayım.

gecenin en muhteşem üçlüsü

kahve, sigara ve bilgisayarım

izmir depremi sonrası gavura mustahaktır denmesi

bazı şakirt bozuntularının menemenden kalma kuyruk acısıyla klişe saldırı tekniğinin, bencil, inançsız, kafirce yapılan biçimidir.

uludağ sözlük beş yaşında zirvesi

ah orada olacaktım yaa bulusmalarda ozlenen sahsıyetlerı gormek muhabbet etmek ozlem gıdermek (kı bırı var kı gordugumde dayanabılırmıyım sarılmak ıcın) var yaa bır ayarlarsam damlayacagım kesınlıkle...

misspoison

unutulması en zor şahsiyet ıyı kı hayatımda kalıcı bır ız bıraktın teşekkur ederım........

death metal vs black metal

çoğu çakma metalcinin yıllarca arasındaki farkı çözemediği aynı familyadan olan metal müzik türleridir. ama bana göre babaları progressive metaldir.

en iğrenç kokular

kereviz yemeğinin kokusu. bana hep iğrenç umumi tuvaletlerde tıkanan pisuvarda birikmiş, haftalık belki de aylık sidiği anımsatır.

aşk sözcüğü ve çekimleri

nesiller boyu devam eden bir hastalığın adıdır. günler aylar yıllar geçtikçe imla katillerinin yaptığı işkencelere maruz kalan kavram.
aşkısı
aşkom
aşkitom
olarak evrimleşmiş halleridir.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

para cepte yancıkta oğlun oynar a.....cıkta

hiçbir baltaya sap olamayınca devrimci olmak

kendini bulmaya çalışan gelişmiş insan modelinin yaptığı ve yağında kavrulduğu durum.

step up 2

kesinlikle insanı sokak dansına sürükleyen ve arşivimde özel yeri olan film.
*

gdo

arkadaşlar sessiz kalınamayacak kadar önemli, önemsenmeyecek kadar tehlikeli bir biyolojik silah ve tehdittir. yönetimimiz çok yakın zamanda kabul etmek için bir yasa tasarısı çıkarmaya hazırlanıyor. buna sessiz kalmayalım. destek olalım.

öğrenci öğretmen diyalogları

ortaokuldayken birgün inigilizce hocamız haftasonu ödevi dağıtmaktaydı ve çok fazlaydı.
Öğretmen: Çocuklar bunlar pazartesiye bitmiş olsun.
Alkım(kankam):Hocam bunlar nedir?
Öğretmen:Hoca değil öğretmen dicektin galiba.
Alkım:Öğretmenim bunlar ne?
Öğretmen:Bilmiyormusun oğlum worksheet.
Veeeeeeeeeeeee.............. benden bomba bir ilahi tepkisel kinetik enerji dolu bir cevap ve yüksek sesle;
Ben:OOhhhhh Shit! This is a workSheet!(Kafiye ilahi bir şekilde gökten zembille indi sanki bana)
Öğretmen:Arda get out of here!
Ben:What idon'T understand pls Turkish speaking teacher.
Kendini yırtarak hoca.... pardon..... öğretmen;
Öğretmen:Arda çık dışarı.Canımı sıkma.
Ben:Tamam teacher i am understandinig (gramer katliamı ayeti okuyarak)
Sonuç:Kaldım ama son tek sınavımız vardı ondan 100 alarak alnımın akıyla hocayı delirterek dersten geçtim *

kentkart

Türkiye'nin en gelişmiş,güzel öğrenci kart için vize gerektirmeyen, izmir çocuğunu kredi kartına alıştırma safhasında alınan ve süresiz dolum merkezlerinde doldurulup boşaltılan, ne Bukart,ne akbilin eline su dökemeyeceği en baba yiğit otobüs kartıdır.

bursamuzik org

Muzik konusunda başvurulacak noktanın az olduğu, etkinlik ve konser ilanları eksikliği dolup taşan şehrimiz bursa için açılabilecek en güzel site. yeni olmasına rağmen bilgi konusunda dolu olan siteye herkesi bekliyorum.
(Abimin ve arkadaşının açtığı bir site gelin gelin.)

dünyaya pembe bakan kız modeli

kurduğu küçük dünyasında yaşayan toplum için yanlış olsa da onlar için mantıklı ve doğru olan herşeyi yaparak yaşayan kız modeli. ben merkezci olmaları, etik olmayan, avrupai olan herşeyin Türk yasam standartlarına uygun olduğunu düşünerek nefes alan havvanın torunları.

alternans

Zamana bagli olarak periyodik bir sekilde Yön ve siddeti degisen alternatif bir akim..

alternans

istanbul da faaliyet gösteren, 2009'da albümü çıkacak alternatif metal grubu. dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

--spoiler--
http://www.myspace.com/alternanstr
--spoiler--

nescafe 3 ü 1 arada

"nescafe bile 3ü 1 arada, ben hala yalnızım" geyiklerine malzeme olmuş, sınav zamanlarında öğrencinin en motivasyonu yüksek dostu.

kokoreç

doğru yapıldıktan sonra tuz, kimyon, acı ile yenilen tanrısal yiyecek. yanında içilen şalgamla da unutulması imkansız olan yenilebilen değerli maden.( bunu yazarken ağzım sulandı yaa. catlayın amcam 12 yıllık kokorecci)