1. 1.
  meslek bilgisini arttırmak için gereken süreç. bir çeşit ön sevişme de diyebiliriz.
  26 -6 ... redwinemania
 2. 2.
  alışma angarya işleri yapma ve senden sonraki stajyere emretme mertebelerinden oluşan kurumlar için eğer ki stajyerlere para verilmiyorsa beleş eleman demek olan ,kurum çalışanlarının eğer stajyer üniversiteliyse;

  --- ehe ben şu yüksekoukulu bitiridim diploma yalan önemli olan pratik

  eğer stajyer liseli ise;

  ---çek fotokopileri,yatır faturaları hem mertebem yüksek hem yaşım hem maaşım egomanyasını sürmelerine sebep olan bir tür test sürüşü.
  4 ... thiothrix
 3. 3.
  zor bulunan,bulunduktan sonra derdi bitmeyen meslek öğrenme sürecidir.aynı zamanda sinirleri oldukça bozar.hiç bir zaman oraya tam ait olmazsınız.insanlar size gülücükler dağıtıp tatlı tatlı konuşsalarda yalnız yemek yerken bunların hepsinin birer yalan olduğunu görürsünüz.
  2 ... arizai bakim
 4. 4.
  lisede iken 2 yaz boyunca büyük otellerde çalıştıgımız, toplam 1 dönemde 4.5 ay süren(mayıs ile eylül arası) , bittiginde insanın kendini mükemmel hissettigi, üniversitede 30 ve 40 gün olmak üzre 2 defa yapılan, çalışılan yerdeki kişiler tarafından amele muamelesi yapılan(çalışılan yerdeki insalara bağlı),işverenin ucuz işgülü buldum sevinci yaşamasına neden olan ve öğrenciyi daha lisede iken psikolojik bulanıma sokan mesleki gereklilik...
  ... pink_floyd
 5. 5.
  zımba basıp sökmeyi,fotokopi çekmeyi,çay getirip götürmeyi*,efektif oturuş pozisyonlarını ve can sıkıntısının ne demek olduğunu öğrendiğiniz bazı bölümlerde zorunlu olan süreç.
  4 ... gothic evil
 6. 6.
  staj ugrasmak istenilen meslek için bır cesit deneyim olup,45 iş gunu gibi uzun bir sureyı kapsadıgından genellikle calısıyormus gibi sahte evraklarla (bkz: naylon dosya) doldurulan zorunlu süre
  -1 ... syda
 7. 7.
  insana mesleki açıdan çok şey katan, büyük şirketler de yapmak yerine orta ölçekli şirketlerde yapmanın maksimum fayda sağlayacağı öğrenim sürecidir.
  1 ... lumpiya
 8. 8.
  bitirmeme an itibariyle 8 saat 51 dakika kalmış olan olaydır. hiçbirşey yapılmasa dahi sadece gözlemle bile çok şey öğrenilen süreçtir. tavsiyem sinirlenme eşiğinizi mümkün olduğunca yukarıya çekmeniz, ne tür davranışa maruz kalırsanız kalın soğukkanlılığınızı yitirmemeniz, her zaman güleryüzlü ve saygılı olmanız, en önemlisi ise ortamdaki insanlarla her ne olursa olsun samimiyetin ölçüsünü kaçırmamanızdır. hiyerarşinin ne menem birşey olduğunun tecrübeyle sabitlendiği, yapacağınız mesleğin aslen ne olduğunu kavrayacağınız ama en önemlisi sizi hayatın geri dönülemez bir evresiyle bir daha ayrılmamak üzere flörte başlatan süreçtir.
  4 ... edelweiss
 9. 9.
  (bkz: staj raporu)
  ... brksbc
 10. 10.
  (bkz: fotokopi çekmek)
  1 ... sephrenia