bugün

(bkz: dikkat yazarı)
TUSiAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından düzenlenen eTR ödülleri yarışmasında, ssk sağlık ödeme projesi ile en iyi e-Devlet uygulaması ödülünü almış kurumdur.
s.ke s.ke koz anlamı da vardır. king oynarken cezalarınızı tüketmişseniz siz artık ssk olmuşsunuzdur.
bir başka açılımı uü * fen-edebiyat fakültesinin ordaki tahta oturgaç lı masalara yazılmıştır. **

(bkz: sütü seven kamyoncular)
halk arasında birçok hastane işletmekte olan dev bir sağlık kuruluşu olarak bilinir. fakat bilinenin aksine tek bir hastanesi yoktur, hastanelerini birkaç yıl önce sağlık bakanlığına devretmiştir. şu anda da kurum olarak kendisini sosyal güvenlik kurumuna devretmektedir. diğer devredilen kurumlar için (bkz: emekli sandığı) (bkz: bağkur)
iyi bir yazardı rahmetli. gittiği yerde nur içinde yatsın. *
E-HiZMETLER BÖLÜMÜ SÜREKLi HATA VEREN, AÇILMAYAN BiR SiTEYE SAHiPLER SAĞOLSUNLAR.
(bkz: eseska topsun oğlum)
web hizmetleri jsp teknolojisi ile yapılmıştır.

(bkz: java kullanan devlet kurumları)
şimdilerde değişti ama eski logosu osman ismet sarı' ya ait olan sosyal sigortalar kurumu.

Hani şu köşeleri sivri olan logo.
SOSYAL SiGORTALAR KURUMU. iŞÇi SINIFININ SiGORTA KURUMU.

siGORTALILARIN SiGORTA PRiMLERiNi KARMA KARIŞIK KAYDETMiŞLERDiR. KiMiN SiGORTA PRiMi KiMiN ÜSTÜNE ÖDENMiŞ BELLi DEĞiLDiR. NUMARALAR VE iSiMLER BiRBiRiNE GiRMiŞTiR. DiKKAT ETMEK GEREKiR. ÖDEDiĞiN PRiMLER BAŞKASININ ÜZERiNDE GÖRÜLEBiLiR VE SENiN PRiMLERiNDE GÖZÜKMEZ. BU iHTiMAL ÇOK YÜKSEKTiR.
30 defa eczane ile sigorta müdürlüğü arasında cirit attırtan kurum.

eczacı: numaranız sistemde görünmüyor.
ben: nasıl olur? sigortalıyım ama.
e: ilk defa mı bu karne ile ilaç alıyorsunuz?
b: evet.
e: böyle problemler sıkca oluyor, sigorta müdürlüğüne giderseniz çözülür sorun.

ben: sigorta numaram sistemde görünmediği için ilaç alamıyorum.
memur: numaranızın işleyişi gayet normal.
b: peki neden eczacı göremiyor?
m: o gittiğin salak görememiştir, başka eczaneye git.

başka eczacı: numaranız görünmüyor.
ben: ama ssk sistem normal diyor?
b.e: ssk müdürlüğüne bir giderseniz sorunu çözebilirler sanıyorum?

ben: başka eczaneye gittim, orada da görünmüyor?
memur: o zaman bir de yarın deneyin, sistemde bir hata vardır belki.

vay ki, ne vay...
sahibinden satılık karakter in kısaltmasıdır.

satılmaya müsait tüm organlar satılmıştır. elde kalan son materyal karakterdir hamdolsun o da satışa sunulmuştur.

muammen bedel ön kayıt yaptıranlara bildirilecek olup açık artırma usulü ile satış yapılacaktır.

ön kayıt için lütfen mesaj atınız.
(bkz: Sosyal sigortalı kazmalar)
Sarıyer Spor Kulübü.
içine girildiğinde en mülayim insanı bile sinir hastası yapabildiği gözlenen kurumdur. herkes bir gergin, herkes bir patlamaya hazırdır. nedeni anlaşılamamaktadır, ama bu gerginlik bulaşıcıdır. gişe memuru "of poff pff sff" sesleri çıkarıp tip tip bakışlar atar. gerekli bir soru sorarsınız, arkadan vatandaşın teki kıllık edip "hadi kardeşim bekliyoruz" der.

kısaca toplumdaki anlayışsızlığın ve tahammülsüzlüğün en iyi anlaşıldığı yerlerden biridir. sosyolog olsam ilk oraya giderdim. sonra da futbol maçlarına.
20.05.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren kanun ile Sosyal Sigortalar Kurumu Başkanlığı, Bağ-Kur Genel Müdürlüğü ve Emekli Sandığı Genel Müdürlüğünü tek çatı altında toplayarak Sosyal Güvenlik Kurumu kurulmuştur.
SiTESiNE GiRiŞ YAPILAMAYAN KURUM. ALLAH SABIRLAR VERSiN SiTEYE GiRMEYE ÇALIŞANLARA.
tarihinin en büyük zararını kemal kılıçdaroğlu başkanlığında görmüştür. *
görsel
soslu soğanlı kaşarlı şeklinde kısaltmayla dürümcü menüsünde yerini almış şahaser.
firma çalışanlarının bikaç ay çalıştıktan sonra yatırılmadığını farkettiği ve firma sahibinin büyük ceza yemesine sebep olan kahrolası şey.
kurum artık bilgilendirmeleri sms ile yapacakmış.
hizmetten yararlanmak için t.c. kimlik numaranızı 5775 e kısa mesaj atmanız yeterli.
bilgilerinizi güncellemek için link hemencik aşağıda.
http://app2.sgk.gov.tr/Il...tisimBilgileriSorgula.jsp
tiki gençlik tarafından en bilinemeyen şey.
(bkz: ssk artık sgk oldu)
Sizi s.ken kurum anlamındadır. Aldığı primin karşılığını asla alamayacağınız kurumdur.