bugün

bir düşünür.

(bkz: düşünen ssg)
vefakar bir insan.
açılımı, Sokayım Sevgililer Gününe olan ekşi sözlük'ün kurucusu.
en fazla dedikodusu yapılan nick klasmanında birinci sırada. -sanırım ben daha yeni gördüm- yeni bir dedikoduyla karşınızdayız. kendisi eskişehirli ve eskişehirspor taraftarı olduğundan bu nicki almış. çok saçma geldi di mi? bana da... ama altına bir de açıklama yapmışlar; "ingilizce okununca 'esesci' olarak ortaya çıkıyor." mantıklı geldi. bugünlük bu kadar, taze dedikodularla yine karşınızda olacağız.

edit: 7 senesi varmış bu geyiğin. çok cahilim sözlük.
--spoiler--
erkekligini aldatandir.

edit: bu konuda yiginla soru aldim "ssg noldu sana bildigimiz iyi aile cocuguna ne haller geldi" diye. efendim boyle bir gercegin varolmasi benim aldatmayi hayat tarzi olarak benimsedigim "eski ssg gitti yerine yeni ssg geldi" anlamina gelmiyor. hala o sadik saf ideal koca ssg'yim. ensesine vur lokmasina al o derece. lakin bilinsin ki "aldatmayan erkek" erkegin fabrika ciki$i hali degildir. bir arzin varligina ragmen aldatmayan erkek bu yolu tercih ederken erkekliginden, egosundan fedakarlik eder. sozum bunu takdir etmeyen "yok bir de aldatsaydi" diyen kadinadir. aldatmayan erkek papatya'ya sevgisi yuzunden ucmayan kelebek gibidir. o yuzden istirham ediyorum artislik yapmayin "normal insandir", "akli ba$inda erkektir" demeyin. bulmu$ken kiymetini bilin.
--spoiler--
* aldatmayan erkek başlığında böyle bir yazısı vardır ki katılmamak elde değildir.
istese, sözlüklerin kitabını silip baştan yazabilecek zat.
istese istedigimi yapacak zatı muhterem.
istese israil'i haritadan silebilecek adam.

(bkz: israil haritadan silinmelidir)
istese de olur, istemese de..
istese dort bir yani bayraklarla donatabilecek bi kisi. tabi isterse dort bir yani sarkilarla da cinlatabilir.
istese birilerine testislerini yalatabilecek zat. görülüyor ki var öyle hazır tipler.
isteyenin bir yüzünü kara yapan, istememesiyle çaylak yapandır..
annesinin ''isteseydi kazanırdı benim oğlum'' dediği zat.
istese tüm sözlüğe kanat takabilecek founder. olmadı, orkid dağıtır...
(bkz: durma sen de iste)
Güzel kişik.
istese de bagkurdan emekli olamiycak olan kişi.
sudoku şampiyonu.
istese bagkur u satın alabilicek türkiyenin sayılı zenginlerinden.
istese istemezdi..
istese isterdi.
(bkz: isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu kara)
(bkz: istese atom mühendisi bile olabilirdi)
(bkz: istedi vermediler sen adminsin dediler)
(bkz: genel verici sıfır kan grubu)