bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 21.
    ikaz isereti verilmeden yapilmasi durumunda izleyiciyi veya okuyucuyu gazi kacmis kola icirmekten beter bir hale sokan durum.
    4 ... nanocu
  2. 22.
    daha önce okuduğunuz kitap ya da izledğiniz film hakkında sorulan soruların cevabı da olabilicek şey*. böyle durumlarda konuyu kapamak , arkadaş kapatmamamıza izin vermiyorsa sonunu söyleyip rahatlamak gerekir.
    3 ... the black pill
  3. 23.
    uludag sözlükte birçok zaman manasız yerlerde verildiğine şahit olduğum şey.

eksik kalmamak için ben de bir kereliğine öyle yaptım: (bkz: oss ye damacana ile girmek/#1686177)
    5 ... tarik zulada
  4. 24.
    knight Online isimli oyunda bir canavara verilmis olan isim.
    5 -1 ... biraptal
  5. 25.
    son zamanlarda lost izliyorum diyenlerin çokça karşılaştığı durum.
    6 ... nickoless
  6. 26.
    -olm x çok kral anime
    +hea hangi bölümdesin
    -dur bi düşüniyim
    +y'in öldüğü bölüme gelmedin dimi daha
    -... *
    5 ... guilt and regret
  7. 27.
    gereksiz yere fazlaca kullanımı sonucu gerçek spoilerların da uyarıya önem verilmeden okunmasına neden olan şeydir.*
    4 ... yasakani
  8. 28.
    knight onlinede elmorad ve luferson castle kapısından çıktığınızda sağda ve solda bulunan yaratıklar...
    2 -1 ... gedkalessin
  9. 29.
    kimi yazarların gerekli gereksiz, zırt pırt kullanması, kimi yazarların en gerekli yerlerde bile kulanmaması sonucu neyin spoiler olup neyin spoiler olmadığının anlaşılmamasına sebep veren sözlük gereci.
    ayrıca ing. bozguncu.
    3 ... fibobacciyim
  10. 30.
    ''need for speed'' adlı oyunda, arabanıza koymadan yapamayacağınız nesnedir..
    3 ... zuharanni