bugün

entry'ler (262)

ferhat göçer in gül ki sevgilim klibindeki kız

(bkz: yekta öncel)

kaybedenler kulübü

am üstünde sucuk kızartan adamların kaybeden olduğu film. Biz ölelim lan bunlar kaybedense.

dinle sevgili

yeni bölümünün süresi 1,5 saat, özetininki 1 saat.

sigara içmeye gidip 1 dakika sonra geri gelen kişi

yarım sigarayı atarak mundar eden bir bohemdir.

islam tesettüründeki ayak bugu

saç gibi en güzelinin bile hiçbir tahrik edici özelliği olmayan, en ağır sayko abazanın bile üff demeyeceği bir kıl topluluğunun görünmesini yasaklayıp; ayaklar gibi tahrik ediciliği daha yüksek, hele de güzelinden normal bir erkeğin hoşlanmamasının mümkün olmadığı uzuvları kapatma gerekliliği görmemesidir. alakalı olarak:
(bkz: türbanlı kızların ayaklarının genelde güzel olması)

yüzük

dinleyen insanın ''iyi ki bugüne kadar ölmemişim de bu şarkıyı dinleyebilmişim'' dememesinin mümkün olmadığı şarkı. Anason da güzel ama bu, bambaşka.

kendin olmak

zordur.

darwinistlerin ısrarla cevap veremediği sorular

hala gerizekalılara niye laf anlatmaya çalışıyorsunuz sorusu bunlardan biridir mesela.

tralliani

niezche yazmayı bilmeyen obamalarca eleştirilen zeki adam.

nery castillo

oğlancıdır kendisi.

kadınlara en çok benzeyen hayvanlar

devekuşu.

denize türbanlı mı düşse kurtarırsın türbansız mı

ikisine de sorarım, hangisi vermeyi kabul ederse onu kurtarırım diye cevap verilesi question.

online olduğu halde entry girmeyen yazar

sözlüğün amına koyan bakış açısı.

cem yılmaz a gülecek kadar mizah özürlü olmak

türk mizahı için utanç kaynağı olan insanların iğrenç özelliği.

dolmuşta türklere yer vermeyen kürt

haddini aşan ikinci sınıf vatandaştır. Doğru düzgün eğitin la şunları, herkes haddini bilsin, kürt kürtlüğünü bilsin.

Trollük denemeleri vol. 2

evlendiğinde bakire olmayıp çocuğunu seven kadın

utanmadan çocuğunun yüzüne nasıl bakabildiğine vicdanı olan kimsenin anlam veremeyeceğidir.

Şaka la şaka, bi trollük deneyeyim dedimdi.

teşkif

sıralama anlamına gelen eski bir kelime.

tipik ekşi sözlük yazarı

bayağı bir dışında kaldığım tipiklik.
Nutella'nın nestle çokelleden farkı yoktur benim için, lost yarım saat falan izleyip beğenmediğim bir dizi, behzat ç. Yi de beğenmem, hiç sandalyeden düşmedim. Pelin batu yu severim, banu güven i çekici bulmam, top sakallı gözlüklü uzun saçlı küpeli değilim, metal dinlemem, the walking dead dışında sevdiğim yabancı dizi yok, ''inancıma saygı gösterin ama ühühühüü'' diye ağlayanlara hak veririm çünkü dinlerinin gerçek yüzünü görmekten korkmalarını çok iyi anlayabiliyorum.
Browni intense severim bak, ona lafım yok.

3 ayda 35 milyar 830 milyon adet sms atan millet

yarısı spamdir ki zaten. Turkcell günde en az üç defa hal hatır soruyo zaten. Kalanlar da mağazalar fala.

islam a karşı açılan savaşlardaki taraflar

bütün dünya bir olmuş senin kıytırık arap mitolojine savaş açtı hee. Hastayım la ben bu kafaya.
sorunlarını konuşarak halledemeyeceklerini bilen taraflardır, çünkü muhatap muslumandır. Aha bu da tanım.