1. 202.
  sürprizbozan.
  ... anambunelan
 2. 200.
  günümüzde otomotiv ve medya sektörlerinde iki farklı amaçla kullanılan kelimedir. Otomotivde kullanılanı araçlara modifiye yapılırken arka bagaj kapısına monte edilen parçadır hoş görüntü sağlar, bazı araçlar da fabrika cıkışlıdır sonradan eklenmemiştir. Medya da kullanılan anlamı ise herhangi bir kitabı okumayana özetlemek, filmi izlemeyene anlatmaktır burdaki amaç kısa bir bilgi sunmak olsada biz bokunu cıkarıp hevesle herşeyi anlattığımız için kitabı okuyacak kişide heves filmi izleyecek kişide merak kalmaz.
  ... asosyal sosyolog
 3. 199.
  Uçak kanadının yukarı doğru çıkan parçasına verilen isim. Kargo tipi ticari uçaklarda hava akışını keserek; Küçük uçaklarda ise ekstra olarak hız alçaltmak ve manevra artırmak icin kullanılır.
  ... plane of wings
 4. 198.
  araçların bagajına monte edilerek yol tutuşunu artıran bir aparat.

  bu arada loki ve vision ölüyormuş. *
  ... kivilive
 5. 197.
  arkadaşlık bitiren olay.
  ... kendinedoktor
 6. 196.
  hepimiz öleceğiz.
  ... prince of mirkwood
 7. 195.
  işin kötü tarafı başka filmlerin yorumlarını okurken, spoiler yiyorum. "brus wilss aslında ölüymüşşş" furyası, saw 1'in sonu, kayser soze ve lost'un sonu.
  derin analiz kesileceğim diye götünüzü yırtmayın şerefsizler
  ... seksdevrimi2031
 8. 192.
  dizilerde, kitaplarda ve filmlerde, bilmemeniz gereken, bilince filmden soğumamıza neden olan bir içerik çeşidi. hiç hoş birşey değildir. spoiler yediğiniz zaman, o filmi boşa izlemiş gibi birşey oluyorsunuz.
  5 ... taken visual nation
 9. 191.
  sıpoylır (kitap işine de girecem!)
  ... ugur2nd
 10. 190.
  spoiler

  spoiler nasıl verilir'in örnekle açıklanması *
  9 -1 ... art vader