1. 201.
    Merhaba Hocam Ben Sana Mecburum Bilemezsin Ki bu da benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da arama yapabilirsiniz bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da arama yapabilirsiniz bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da arama yapabilirsiniz bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da arama yapabilirsiniz bir şey yok ki benim için çok teşekkür ediyorum iyi bak beni takip edin lütfen bana da uyar bana göre bu kadar mı güzel bir şey var ki o zaman bu gece gece iyi geceler sana bir sır vereyim dedim ya sana bir sır vereyim dedim ya sana bir sır vereyim dedim ya ben sana bir sorum olacaktı ki o kadar iyi değil de nedir acaba bu kadar çok sevdiğimi söylemiş miydim bu kadar güzel bi gün daha.
    1 -2 ... kurubey
  2. 200.
    hepimiz öleceğiz.
    ... prince of mirkwood
  3. 199.
    işin kötü tarafı başka filmlerin yorumlarını okurken, spoiler yiyorum. "brus wilss aslında ölüymüşşş" furyası, saw 1'in sonu, kayser soze ve lost'un sonu.
    derin analiz kesileceğim diye götünüzü yırtmayın şerefsizler
    ... seksdevrimi2031
  4. 196.
    dizilerde, kitaplarda ve filmlerde, bilmemeniz gereken, bilince filmden soğumamıza neden olan bir içerik çeşidi. hiç hoş birşey değildir. spoiler yediğiniz zaman, o filmi boşa izlemiş gibi birşey oluyorsunuz.
    4 ... where was white
  5. 195.
    sıpoylır (kitap işine de girecem!)
    ... ugur2nd
  6. 194.
    (bkz: bruce willis ölüymüş).
    ... meyyus
  7. 193.
    spoiler

spoiler nasıl verilir'in örnekle açıklanması *
    9 -1 ... passenger in flames
  8. 192.
    Ulu sözlükte ne anlamda kullanıldığı merak konusudur. Fazla yazar kullanmaz sanırım. Ya da tek tük.
    ... kale3112
  9. 191.
    bu da nirvanadır sanırım.
    spoiler
    ... kerox
  10. 190.
    Antik yunanda "gereksiz detay" tanrısına verilen ad.
    1 -1 ... salvadorevincenzo