bugün

şu makinenin oyunlarını hd oynatacak makine yapsalar, ps3ten bile fazla satar her halde, tüplü televizyonların makinesiydi bu haliyle lcdye bağlayınca, oyun güzel olsa da düşük çözünürlükten keyfi kaçıyor insanın.
(bkz: demode)
Gta vice City ile kalbimi calan oyun konsolu.
valla 55 ekran tüplü tv'de halen daha god of war ve pes 2009-2011 oynanılan alet.
lan bir master league kurmuşum oğlumla ayrı ayrı halen daha da oynuyoruz. bu yazı da ps2 ile geçireceğiz yine anlaşılan.
not: pes 2009 daki keyfi henüz yeni/üst versiyonların hiç birinde bulamadım açıkçası.
lan fakri falan değiliz!*
Elimde slimi bulunan ve bir adet okuma lensi aradığım konsoldur ucuza verecek olanları selamlıyorum.
üretimden kalkmış olup, resmi olarak kendisi için çıkan son oyunlar fifa 14 ve pes 2014'tür. Fifa biraz daha işi zorlayıp, az buz similasyonu güçlendirmeye çabalasa da pes yıllardır sadece kadroları değiştirip aynı oyunu koyuyor
benim için bir arkadaştan daha yakın sonynin çıkarmış olduğu oyun konsolu.
Zevkle oynadığım oyun konsoludur.
pes'in hala en iyi olduğu konsol. sonraki nesile ayak uyduramadılar.

vesselam...
şu sıralar sadece şampiyonlar ligi maçlarındaki reklam panolarında ismini gördüğümüz oyun konsolu. önümüzdeki ay türkiye'de satışa çıkması bekleniyor.
artık oyunları çeşitli emulatör sitelerinde olduğu için oyunlarını dvdye çekip oynayabileceğiniz konsoldur.

bu yöntemle oynanan tekken 5'in de tadı başka olmaktadır. *
PlayStation 2 (PS2), PlayStation'dan sonra Sony Computer Entertainment'in ürettiği ikinci video oyunu konsoludur. Yapımı 1998 senesinde duyurulan konsol, 4 Şubat 2000'de Japonya'da, 3 Ağustos 2000'de Kuzey Amerika'da, 10 Eylül 2000'de Avrupa'da satışa sunulmuş, kısa sürede herkes tarafından beğeni kazanmıştır. PlayStation 2 çıkışından itibaren şu ana kadar yaklaşık 150 milyon adet satılmıştır. Kalın ve ince olmak üzere iki ayrı boyutta satışa çıktı. Donanım olarak rakibi Xbox'dan düşük olmasına rağmen yüksek oyun bulunabilirliğiyle Xbox'ın önüne geçmiştir. Yakın bir zamanda ise PlayStation 3, kullanıcılarıyla tanıştı.

Günümüze kadar PlayStation 2 için on bir bin adet farklı oyun üretilmiştir. Üretilen oyunlar dünya genelinde bir buçuk milyara yakın satış yaptı. ingiltere'de 2002 yılında Dan Holmes isimli Playstation 2 oyun konsolu tutkunu, resmi olarak adını Mr PlayStation 2 olarak değiştirmiştir. Hatta bu kişi bir PlayStation 2 ile evlenmek istemiş ancak buna izin verilmemiştir. PlayStation 2 üreticisi Sony 2013 yılı itibarı ile artık oyun konsolunun çıkartılmayacağını duyurdu.
playstation 2, artık dönemi geçmiş arkadaştır. çiğnenmiş sakız karşılığında talip olduğum tarih öncesi oyuncak.
Bence gelmiş geçmiş en iyi oyun konsoludur.

Playstation 4 dahil..!
Koskoca inönü mahallesinde bir tek kuzenimde olan mahallece onda oynadığımız süper konsol
Efsaneler efsanesi 3 ve 4 hiçbir zaman onun kadar popüler ve efsane olmadı.
1-3 vardı da 2 yok bende. En efsaneyi kaçırmışım.
slim akımını başlatan konsoldur. yanlışım varsa düzeltin tabi.
ben de yıllarca oynadim bu canavarı. şu an evde bir yerde ama ne zaman arasam bulamam.
Ps1 ile ölümüne kapışır. Ps3 ten zaten daha güzel. Ps4 çıktı diyorlar ama zannetmiyorum ki bundan güzel olsun.
ateri kültürüne levet atlatandır. evet.
hala evimde duran alettir bi boka yaramıyor ama yinede saklıyorum nedense.
çok fazla vakit geçirdiğim fakat hiç bir türlü hatırlayamadığım alet.
Dükkanlarda presteyşım 2 olarak satılan alet.
(bkz: need for speed most wanted) (bkz: gta san andreas) (bkz: wwe 2013) gibi oyunları az oynamadığımız oyun konsolu. tarihe adını çizilen cdleri limon suyu ve peçeteyle düzeltmeye çalıştığımız gibi yazdırmıştır.