bugün

entry'ler (217)

bir gün boyunca düşünüp tweeti danışman attı demek

ilişiği nasıl kestiniz? Hesabı başka cihazdan aktif ederek dimi?

iphone 5s

7 aydan fazladır almak için yırtındığım (ki üstünden 4 versiyon daha geçti) bir türlü ucuzlamayan telefon. mundar demek istemiyorum ama hakkat ulaşamıyorum.

gareth bale

Adam iyi oynuyor da niye bir türlü gündeme oturmuyor dediğim oyuncu.
Adam ofise gider gibi maça gidip geliyor. işini yapıp gidiyor. Başka da amacı yok.
Not: kısa saçlıyken yakışıklıymış la. Uzatınca maymun olmuş harbiden.

kısa penisin avantajları

Taşınabilir (portatif). bu kelimeyi ingilizce çalışırken öğrenmiştim geçen gün. Ne zaman kullanacağım diye meraklanıyordum. Hah. işte.

tuvalete sensörlü lamba taktırmak

Akla testere serisindeki meşhur tuvaleti getirir. Ulan testerede bile ışıkların kapanma süresi 6 saat mi neydi. Ondan sonra kapılar kilitleniyor çıkamıyordun falan filan işte.

sakin sakin konuşarak tehdit eden tipler

+nasılsın?
-iyiyim sen nasılsın?
+nolsun be oturuyoruz boş boş. Zaman akıp gidiyor heyhat. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Canımız da sıkılıyor. Elimizde para yok. Ne yapalım kanki. Seni gebertirim. Öyle işte biraz da sen anlat. Dertleşmek iyidir. Yoksa gözünü morartırım.

afedersiniz kaka çıkan organı çekici bulmak

Tabiki de çekici. Aşağı doğru çekiyor pisliği ki temizlenesin.

merhaba denilen kızın merhaba demesi

Kopyala yapıştır dan gidiyorsa sıkıntı büyük. Yemek de yapamaz şimdi bu. Yemek fotolarının çıktısını alıp yedirir.

dünya lideri recep tayyip erdoğan

Dünyalı deri. Deri markasında son nokta. Sonuna kadar kalite ltd şti

üşüyünce ağızdan helikopter sesi çıkması

78 dk daha üşürseniz havalanmaya başlıyorsunuz.

pazar günü gta 5 vs pazar günü doğa yürüyüşü

Pazar günü gta 5 te yürüyüş yapmak. Önce gta yı oynayalım arada yürüyüş yaparız sokaklarda (polisten kaçmadan) böylece içimizde kalmaz.

istanbul da belediye sayılarının azaltılması

işte bu beee işte buu. Gittikçe büyüyoruz. Büyüyen bi ülkeyiz.

kusura bakmayın karabükspor fb yi zıp zıp zıplatır

Pardon kuzenim yazdı de kurtul.

fransa denince akla gelenler

Samuel umtiti. Ne alaka lan. Ama harbi umtiti.

30 ekim 2016 fb nin haksız penaltıyla attığı gol

Haksız prnaltı diyenlere sorsan neymar en iyi futbolcu derler. Neymar kaç kere kırmızı yedi habarın var mı?
Haksız penaltıymış.

milli türk talebe birliği

Milli türk talebe üçüne de uyuyorum ama benle iş yapmıyor bu ne iş vakıf?

uludağ sözlük ün şişirdiği balonlar

görsel

bedelli askerlik

Müslüm babanın "herşeyinn bedeli var, olmadı yar" sözünü çok yanlış anlamışsın sen ya.

peçete uzatan dilenciye peçete uzatmak

Twitterda orda burda "bundan sonra herkes ederi kadar" lı "adamına göre" li "ne edersen onu bulursun" lu "ne verdiysen onu alırsın gardaş" lı vıcık vıcık şeyler yazdıktan sonra bu başlığa karşı çıkanlar?

kızların yanında değişen arkadaş

Ulan aq dedim ki aq sen dedim aq kimsin dedim aq. Şeklinde 54 aq lı 5 y... lı 91 a..lı cümlelerle anlaşan erkeklere umarım değişiyorlardır dediğim başlık.
Bu ne iğrenç konuşma şekli. Değişin lan. Umarım değişiyorsunuzdur (değişmek düzelme anlamında)