bugün

Oç bir aile topluluğu yüzünden buna bile sahip olamadık. Play station'la tek anım play station 1.
oyun oynamak yerine dvd izlediğim güzel zamanlardı.
Çöp konsol.
görsel
görsel
ilk sahip olduğum konsol annemle beraber tekken 5 atardık kardeşimle kanlı bıçaklı oynardık zaten kol dayanmazdı.
hayatta sahip olduğum tek konsol. ps3, ps4 gibi hedeleri bilemem. fakat playstation 2 oynadığım dönemlerde, oyun ne demekmiş onu anladım. diğer hedelere sahip olmasam da, deneyimleme şansı elde etmiştim. fakat yıllar önce ps2'den aldığım zevki, bu hedelerden alamadım.

"eye toy" diye bir nimet vardı. ne oldu ona bilmiyorum. o yıllara baktığımızda, bu teknoloji devrim niteliğinde idi. çok sağlam, çok eğlenceli ve oynanılası konsept olmasına rağmen, saçma bir şekilde ps2'ye tutunamaması oldukça absürd.

ps2'de zamanımın %80'i eye toy'da geçmişti. fakat eye toy dışında da, sadece dualshock ile oynanılabilen oyunlarım da vardı. mesela "gran turismo 3" kariyer modu 2.oyun kadar sürükleyici olmasa da, arcade modu oynanılmaya değerdi. sabahlara kadar yarış geçmeye çalışırdım, o muazzam mapleri ve arabaların kilidini açabilmek için.

bambaşka bir dünyasın playstation 2. hayatımın konsolusun, seni çok seviyorum. umarım ilerleyen zamanlarda yine senin kalitene sahip bir oyun konsolu görebiliriz. ha bu arada, kalite derken bahsettiğim şey grafikler değildi, oyunların yüksek derecede oynanılabilirliğiydi.
bu konsol için yapılacak en güzel şey oyunları özel programlarla hard disk'e yazıp oynamaktır(cd çizim derdi yok masraf yok) ama bu olay sadece kalın kasalarda oluyor :/.
Çocukluğumda içimde ukde kalan birkaç şeyden biridir. Elime üç beş kuruş geçtiğinde soluğu PlayStation Cafede alırdım. Ama o bir saat, iki saat bana yetmez; hevesim kursağımda çıkardım dışarıya.

Bugün bir tane sipariş verdim. 300 tl. Yanında da yirmi oyun var. Gerçi sadece pes olsun yeter. Bakalım biraz geç kaldık ama yine de içimdeki ukdelerden birini gidericem.
görsel
şu hayatta sahip olduğum ilk ve tek oyun konsolu.

oyun kütüphanesi fazlasıyla geniş, zamanının en sağlam oyunları ve kendine özel excusive (sanırım bu şekilde yazılıyor) oyunlarıyla birlikte, o yıllarda piyasanın en çok, ve dünya'nın en çok satan oyun konsoludur.

seni çok seviyoruz playstation 2.

gran turismo 3
tony hawk's pro skater 3
ico
eye toy

tabi bundan sonra nintendo 3ds'm olmuştu ama, el konsollarını saymıyoruz.
ciddi ciddi 2019 da bile kendini oynatabilen bir cihaz açıyosun gran turismo 4 akıyosun pistlerde.
Bende vardı bundan. Sonra bozuldu. Bir daha da düzelmedi. Dışarıda oynuyordum ben de. Winning eleven şampiyonlar ligi oyunu çok güzeldi.
yaklaşık 300 oyunluk arşivine sahip olduğum konsol multitap ve dvd kumandası'da var.
450 tl ye onu alacağına üzerine bir 400 daha koy ps3 al hem daha ömrü de bitmedi ps3 ün.
Kısa bir süre sonra sahip olmayı düşündüğüm ve sabahlara kadar winnig eleven oynamak istediğim konsol.

Gittigidiyor.com'da 450 tl'ye satılıyor; ama inşallah kutunun içinden patlıcan, hıyar gibi şeyler çıkmaz!
yakın zamanda alacağım efsanevi konsoldur. çocukluğuma geri gitmek istiyorum evet. o kameralı oyunlara, efsane gran trismo 3 e, efsane Tony Hawk Pro Skater e. Hepsini özledim ulan. Alıcam.
elimde iyi kullanılmış bir tane var . bilgi almak isteyenler mesaj atsın. onu satıp ps 3 almak istiyorum. 200 e bırakırım.
adrianoyla orta sahadan gol atma.
ilk okul 3 e giden bir çocuğa kafamı sikmesin diye hediye ettiğim alet. evine gidip bir de kurdum amk.
Asıl merak ettiğim soru 2017 lcd de ps2 bağlandığı taktirde güzel bir grafik görüntüsü elde edilebilir mi, ben küçükken ps2 kalitesi baya güzeldi tabiki şuan o şekilde güzel bir grafik beklemiyorum ps2 görüntü kalitesi ortada ama hiç yoksa 720 p gibi kalite elde edebilir miyiz 2017 teknolojisiyle.
2-3 oyunu dışında bana çok keyif vermemişti. ps2 ile ps3 arasında dağlar kadar fark vardı. ps3 ile ps4 arasında o kadar fark yok.
(bkz: need for speed most wanted) (bkz: gta san andreas) (bkz: wwe 2013) gibi oyunları az oynamadığımız oyun konsolu. tarihe adını çizilen cdleri limon suyu ve peçeteyle düzeltmeye çalıştığımız gibi yazdırmıştır.
Dükkanlarda presteyşım 2 olarak satılan alet.
çok fazla vakit geçirdiğim fakat hiç bir türlü hatırlayamadığım alet.
güncel Önemli Başlıklar