bugün

halef seleftirler. slaven bilic, samet aybaba'nın kurduğu takımının üstüne kondu. slaven bilic'in tek yaptığı biraz disiplin.
Samet aybaba, takımı uçuruma yuvarlayan adamdır.
Slaven biliç ise, yıldız tilbe'nin haykırdığı; "ben düşerken yükseklerden uçurumlara, aşkın tuttu ellerimden ummadığm anda" şarkısındaki kişinin vücut bulmuş halidir...

Yıldız tilbe ne alaka derseniz, lan sametle biliç Ne alaka önce onu söyleyin.
(bkz: zeki önder özen)
samet aybaba slaven bilic'in elektro gitarının teli olamaz.
baktığın zaman ikisi de teknik drektördür, ama birisinin kadro seçimi ve oyuna müdahalesi daha üstündür, bilin bakalım kim?
Aybaba güzel bir takım kurdu ancak Slaven Bilicteki bazı özellikler eksikti onda. Hırs, azim, disiplin. Bilic'in oyun düzenini bir beşiktaşlı olarak seviyorum.
Samet aybaba'nın kazanacağı kıyas.

Ulan adamın elinde kadro yoktu.

Hakkını yediler samet'in.
Slaven bilic avrupa vizyonlu ve duygularini takima veren biridir. Diger kisiyle kiyas dahi edilemez.
tabelada bir farkları yoktur.
samet aybaba antalyaspor'u küme düşmesine sebep olacak bilic'in öyle bir durumu yoktur.
slaven bilic'in kişiliği on numaradır. samet aybaba diyince aklınıza adnan aybaba gelir derin bir nefes alır susarsınız.
biri futbolculuğu ile beşiktaş tarihinde unutulmazlar arasına girmiştir, diğeri ise teknik adamlığı ve kişiliği ile şimdiden adını beşiktaş tarihine altın harflerle yazdırmıştır, yazdırmaya devam da edecektir.
Jose Mourinho da gelse bu yönetim ve futbolcularla hiç bir şey olmaz. Dany yi transfer eden, fernandes i bitiren, futbolcuları barda gece 3 4 te vurulan yönetimin derhal istifa etmesi gerekir.
samet aybaba'nın derbi galibiyeti vardır, slaven bilic'in yoktur.

http://www.mackolik.com/M...98131/Besiktas-Fenerbahce
samet aybaba adnan aybaba nın ağabeyidir.

slaven bilic candır.
zor bir versus.
güncel Önemli Başlıklar