bugün

Bordo renk ojeyle beraber kadınlara en çok yakışandır.
Kızıl saç buğday tene yakışan bir oje rengi.
Zamanında tırnak yemeyi bırakırsam kendime hediye edeceğime söz verdiğim oje. Bıraktım, aldım, sürdüm. Hastasıyız.
Benzeri bordodur.
oje süren kızlarada beğenen erkeklerede hayretle bakmaktan başka bir tepki veremiyorum tabi zevk meselesi karışmakta bana düşmez.
görsel
görsel
Kisa tirnakta igrenç gozukuyor. Şu renk oje suruluyorsa tirnak az da olsa uzub olmali. Ayrica soyulmuş sekilde duranlari da var. Luften yapmayin şunu resmen goruntu kirliliği.
ben bayanda tercih etmiyorum.
iddialı bir objedir.

Esmer tenlerde hoş durmaz.
görsel
görsel
Kisa mi guzel hahaha. Goz zevki olan direkt uzunu secer.
görsel
görsel
görsel
görsel
(img:#2154774)
Ayaktan bu kadar tiksinen bir ben miyim?

MK bir başlığa gireyim dedim her yer ayak kuscam aq. Ayak denen organ kokan bir şey ya hani. Neyse ben biraz meme bakayım da rahatlayayım zira midem bulandı.

Ha bu arada pardon: tırnağa sürülen boyanın siyah olanı. (Allah razı olsun dediğinizi duyar gibiyim evet)
görsel
görsel
görsel
dövmeli,rock takılan bir hatun değilse;ben çok titiz biri değilim,hatta tırnak mantarim var demektir.
lakin son günlerde el tırnaklarında pastel renk ojenin sadece yüzük parmağında siyah oje görüyorum.o fena gözükmüyor.
siyah oje sürenlerin nedense hep ojeleri yarım ve bayat görünür. niye öyle gızlar ya.
seksi bişey bu.
Her sabah sakallarıma sürdüğüm bir tüketim malzemesi.
elleri ve keza tırnakları güzel olan kadınlarda, özellikle mat olan sürümü çok güzel durmaktadır. Ancak sadece ellerde...mümkünse ayak tırnaklarınıza siyah oje sürmeyin şahsen ben hiç beğenmiyorum.
görsel