bugün

iyi parti'den oy tırtıklaması için sahneye sürülen bir adaydan fazlası değil.
Sinan Oğan:

"ilk defa açıklıyorum. Suriye'de bulunan
askerlerimizin seçmen sandıkları Milano'ya taşınmış.
Şimdiden seçim güvenliği riske atılıyor.

YSK başkanı çıksın açıklasın, Milano'da
kimlere oy kullandırtacaksınız?"

https://twitter.com/karar...?cxt=HHwWhoC9ibnuo84tAAAA
akpde numara bitmez . durumları bayağı
kötü galiba ....
Bildiğim kadarıyla milliyetçiliğin kirlenmemiş yüzü. Eğer bildiğim doğruysa yolu açık olsun.
Sinan Oğan: "AKP'nin gitmesi için bütün
şartlar oluştu. Bir tek şart hariç; seçim güvenliği.

Bu seçimleri biz(muhalefet) kaybedersek
ancak seçim güvenliğini sağlayamadığımız için kaybederiz"

https://twitter.com/karar...?cxt=HHwWgMC-meG0oc8tAAAA
güzel konuşmuş . tabii dersimli
bir şekilde akpye falsolu ortalar yapar .
Türkiye cumhuriyeti için en ideal cb adayı ve siyasetçi. Donanımlı eğitimli bir adam ve çok beyefendi. Günün birinde Türk milleti beyefendi ve eğitimli bir Türk milliyeticisine de şans verecektir. Ama tabi sıkıştığında.
Sevdiğim bir adam.

Çünkü Caferi ve Azerbaycan Türk'ü asıllıdır.
Yavuz olmadı, bil-vesile dr.sinan reisle sınanalım! Bu aşamada "Türk Milliyetçisiyim" ikrarı kifayet eder.
Bizim "istiklâl marşı ideologisi ile mukayyet" milliyetçilik tasavvurumuzu -ön yargısız- müşavere etmeyi umuyorum. Hayırlısıyla..
Flaş tv de konuşuyor, bizde ivazsız-garazsız destekleyeceğiz, yolu-bahtı açık olsun.
Halk çok dindar ve ulus bilinci pek olmadığı için, böyle adamlar oy alamaz ..
22. sene Mekke-i Mükerreme de, 3. Sene Medine-i Münevvere de -ailecek- mücavir kaldık. Ve bu adamı destekliyoruz, ahkâm kesenlere duyrulur.
haberlerde kendisine yer bulamıyor. varsa yoksa muharrem ince.
Sahte kabadayı ile o kabadayının eski yol arkadaşlarını yanına alarak seçime giden yenilmelere doymayan Kılıçdar’ın arasından sıyrılmasını istediğim dürüst siyasetçi insan.Zor ama imkansız değil.Yalama olmuş basın eşit şartlarda yer verirse neden olmasın.
Milliyetçiyim, türkçüyüm diyenin oy vermesi gereken adamdır.
Bu milletin, bu devletin sana ihtiyacı var.
En az %8 alacak diyorum ben.
Muharremin balon olduğunu cümle alem görecek...

Sayın oğan'a yer vermeyen medyanın içine s.çayım...

Türkçülerin oğan'dan başka seçeneği yoktur.
"Ekmekçi nasıl ekmek değilse, sütçü nasıl süt değilse; türkçü de TÜRK değildir."(süleyman nazif)
islama bigane " türkçülük" bu topraklarda miadını doldurmuştur. Sinan reis de buna kayıtsız kalamaz.
Fazla oy alamaz bence.oylari bölecek sadece.
fazla oy alamayacak ancak mhpnin oylarını böleceğini düşünüyorum.
israil'i kınamasını politik buldum. Kınamasa daha iyiydi. Filistinliler zerre kadar umrumuzda olmaması gerekir. Bu konuda tengiri haklı buluyorum.
israili kınamasını saçma ve gereksiz buluyorum orası israilin iç meselesi sen bugün orada filistinden taraf olursa israilin de kürtlerden ermenilerden yana olmasına fırsat tanırsın ve antisemitist islamcılarla aynı saflarda yer alırsın. madem türk milliyetçilerinin adayısın o halde islamcıların her seçimde argüman olarak kullandığı filistin meselesinde tarafsızlığını ilan edip her iki ülkeyi de uzlaşma zemininde görmeyi temenni ediyorum dersin. israil dost olmadığı kadar düşman da değil etrafındaki komşuları malum bizimle benzer durumdalar. orta doğudaki birkaç sağlam ülkeden birisi.
Yalnızca MHP tabanından oy alması beklenen kişi. imzayı bile zor toparladı. MHP en iyi ihtimalle %10 idi. Bu seçimde Mhp tabanı paramparça olacak; MHP-AKP (Cumhur ittifakı) bir yanda, iYiP-CHP (Millet ittifakı) bir yanda, Zafer Partisi (Ata ittifakı) öbür yanda. Bir yanda da Muharrem ince var bildiğiniz gibi. MHP tabanının bile ciddiye alacağını sanmıyorum. Sonuçta Sinan Oğan'a Çok bir şey kalmıyor.
sinan oğan ve zafer partisi mülteci
istilasına dikkat çeken , sıradan türkleri
korumaya çalışan tek siyasi hareket .
türk milleti bu şansı iyi kullanmalıdır .
Seçim + deprem derken mülteciler gündemden düştü.

iş tebaa meselesi ise ümit hocayla sinan oğan gibi adamlar lazım ülkeye.

Bu seçim olmasa da bir sonrakine düşünebilirim. Ki sağa 180 derece uzak biriyim.
Ne yazık ki daha hiç bu beyefendinin ismini bile duymamış milyonlarca seçmen var.
Ümit bitti şimdi bunun goygoyu başladı aq.

Sonra suriyeli bilmem ne goygoyu yapar çakma milliyetçiler.

Kemal kılıçtaroğlu nun aklı varsa hamesetçileri ve yandaşlarını yanına sokmaz seçimi kazanırsa.
Türk Milliyetçileri el birluk tanıtımını yapacaklar ki, adı duyulsun. Bop-Saray mel'ununa karşı bir mevzi kazanılmış asla heder edilmemeli. Acizane bir yazıcı temin ettim faaliyete geçirdim. Ameri-klanistlerin kâffesini, "AHZÂB Hattı"na gömeceğiz(Bi-iZNiLLAH).