bugün

Gümüş.
işaret.
nakışta kullanılan gümüş rengi içi iplik olan gereç.günümüz de yanlış kullanılmakta ve sırmaya da sim denilmektedir.
kıs. studio for interrelated media
(bkz: sim kart)
ks. Subscriber Identity Module.
gsm numarasi, icci ve imsi ile kullancinin, hlr & vlr uzerinden $ebekeyle ileti$imini saglayan manyetik kart.
pr. evet
the sims'de bireylere verilen isim.
bir kız ismi.
alternatif rock yapan bir gruptur ve milli takım içinde bir şarkı yapmışlardır , dinlenisedir.
http://sim.anatolianrock.com/dinle-17209.htm
ufacık toz gibi renkli şeylerdir.
küçükken kızlar sürerdi orasına burasına. erkeklerse nefret eder bundan. bulaşmaya görsün gitmezdi bir türlü meret.
kum gibi, yalbır yalbır parlayan acayip süs malzemesidir bunlar. bulaştı mı kolay kolay çıkmaz.

üzerine döküldüğünde cradle of filth t-shirtünü ebru gündeş'in sahne kostümü haline soktuğuna gözlerimle, içim kan ağlaya ağlaya, birebir yaşayarak şahit oldum. o günden beri nefret ederim.
dondurmaları süper olan ankarada bir pastane.
(bkz: the sims 2) *
maxoyun veya oyunmax.com, bilmiyorum; o siteden oynanabilen sapkın, basit oyun. eskiden oynuyorduk tabi, bu yaşa geldik kız soyunsun da bakalım diye durmuyoruz öyle, ehoeohe.
yeterli destegi alirsa piyasadaki cogu gruptan daha kaliteli isler yapacagina inandigim grup.yoksa yaptiklari muzik farkli da olsa kaliteleri ayni olan "unlu" isimli turk grubu gibi iyi muzik yapip da taninmayan gruplar arasina gireceklerdir.
telefonu kommöns nana diye açan sims canlısıdır.
nazar değen insanda oluşan lekeler. kaşınır, geçicidir.
gümüş. ayrıca minik parlak bileşenleri olan ve süsleme amaçlı kullanılan parçacıklar.
aşağıdaki adresten oynanabilecek, ergenliğe yeni giriş yapan abazanlara tavsiye edilebilecek oyun,

http://www.maxoyun.com/playgame.php?oid=599

oyunun amacını söyleyeyim... karakterinizin özelliklerini artırıp geliştiriyor, bir noktadan sonra gece kulüplerine girmeye başlıyor, orada tanıştığınız kızları soymaya çalışıyorsunuz. yani sorular falan var... bilmemnemetre var. kadın sizi beğenirse çıplak fotoğrafı geliyor ekrana. 4-5 sene önce arkadaşımla deli gibi oynardım bunu. halbuki anasayfada cheat bölümü var... oraya tüm değerleri maksimum olarak girerseniz; evinizde "sleep to 00:00" der ve dışarı çıkar, gece kulübünde karı kız soyarsınız. ama oynamak daha eğlenceli, çok komik olaylar oluyor. ben bayıldım şahsen.

bir de kafedeki harry ile kesinlikle taş-kağıt-makas oynayın. 150 milyon dolarına iddiaya girip kazandım. ama son oyunumda 3 milyar dolar kaptırdım kendisine.
Ankara/Balgat'ta bulunan bir pastanenin ismi...
"selam > slm" yerine kullanılıyormuş. insanı katil edecek bir kelimedir.
Küçüklüğümden beri kızların nerelerine ve niye sürdüklerini anlamadığım hede. Ben kuzenlerin saçlarına dökerdim genelde.*
bir defa kullandığınız zaman, 1 yıl boyunca kesinlikle kurtulamazsınız kalıntılarından. yüzünüze bulaşır, kaleminize bulaşır vs. bu yüzden kökünü kurutunuz efendim.
kelime anlamı: gümüş renginde pul.
Portekizce "evet" demektir.