bugün

günün güzel haberi.

3 suriyeli silivri'de gölete girmiş ve boğulmuşlar.

göç idaresinin yapamadığını doğa ana yapıyor sağolsun.
yalnız 3 kişi az, en az 5-6 kişi girmeleri lazımdı gölete.
https://twitter.com/yirmi...tatus/1680635371560771587
bizlerden kaçak yollarla avrupaya gidip ölenler içinde aynı dileklerde bulunuyormusun yok. seninde çocuğun badire aatlattı değil mi? kimlerin ne hayali vardı gurbet ellerde olmayı kimse istemez insan mecbur kalırsa her yere sığınır kimsede burada kalmaz merak eytmeyin ama düşünceniz çok yanlış umarım allah düşündüğünüz düşüncelerle sizi sınamaz.
--spoiler--
insan mecbur kalırsa her yere sığınır kimsede burada kalmaz merak eytmeyin
--spoiler--

mecbur kalıp sığınan 3-5 ay kalır, bilemedin 1 sene kalır defolup gider. bunlar 12 senedir buradalar ve gitmeye de niyetleri yok. aç gözünü frank... kaç tanesini alıp evinde besliyorsun onu söyle.
Samsun’da 4 Türk’ün boğulmasından önemli değildir.
velevki % 100 haklı ol ama düşüncen yanlış bazen ağır saçmalıyorsun geçen sene sınandın hala akıllanmadın mı kaç yaşında adamsın birilerinin ölmesinden sevinmek etik değil. senin sevineceğin tek ölümler pkk ılar? suriyelileri sevdiğimi falan sanmayın düşünce tarzınız yanlış.
allah'ın takdiridir. öyle olmasa ölmezlerdi. ülkelerinde olsalardı belki yüzüp keyif yaparken hiç ölmezlerdi. derhal ülkelerine geri dönmeleri ve giderken de bizdeki arapsever çomarları da alıp götürmeleri herkes için mutluluk verici olacaktır..
Sözlük ruh hastası potansiyel hitlerciklerle dolu amk.
Gölete girilmemesi gerektiğini gösteren üzücü durum.

Yüzme bilmemekten dolayı kaynaklandığını düşünmüyorum. Göletin tuz oranı düşüktür ve suyun kaldırma potansiyeli de düşüktür. Yani öyle bir yerde göl gölet vs filan görünce ben iyi yüzerim oğlum bana bişey olmaz diye gaza gelmeyin. Eğer girerseniz yüzde 90 boğulursunuz su dibe çeker. Türk insanının da başına gelmesi muhtemel bir olay.
iyi olmuş kaldı bilmem kaç suriyeli.
(bkz: frank lucas bir seyler deniyor).

(bkz: suriye asigi lucas).
Kaldı 14 milyon 999 bin 997.
insanların ölümüne sevinilmez,gel gör ki ülkemizin demografik yapısı tehdit içinde olduğu için insanımız bıktı artık.Bazı şeyleri doğal seleksiyonun halletmesine sevinir duruma geldiler.
o kadar da uyardık mk silivri sıcaktır şimdi diye.
allah rahmet eyleyesi meftalardır. ölümün her türlüsü üzücü ister bizden ister onlardan fark etmez.

ölmelerini istemiyorum tek istediğim bu bizdeki "arap billuru sevdalısı" türk düşmanlarını da alıp hep beraber suriye veya afganistana gitmeleri. gitsinler orada kardeş kardeş birbirlerini "severek" yaşasınlar. burası bizim yurdumuz bastığımız yerin altında topraktan çok atalarımızın şehitlerimizin kanı var. ne suriyeli/afgan/pakistanlı ne de onlara aşık olanların bu ülkede yerleri yok. ölmesinler ama bu toprakları da kirletmesinler hep beraber gitsinler kendi yurtlarında aşıkları ile beraber mutlu mesut yaşasınlar.
Stratejik derinlik safsatası hem Suriye'yi hem bizi perişan etti.
suriyede gölet yok orda daha güvenli olurlarmış.
Bu kadar mı vicdanınız köreldi? öLüme sevinmek nedir?
Rabbim hiç kimseye evlat acısı göstermesin.
öLenlere rahmet, ailelerine sabır diliyorum.
ölenler 3 kardeş ,küçük çocuk.

nasıl bir vicdansızlık ki böyle bir olaya seviniyor pislikler.
Iyi olmuş demek vicdana , insanlığa sigmaz. Hayatin kime ne getireceği ya da götüreceği belli olmaz.
bak bak duyarcılara bak, o çocuklar büyüdüğünde karınıza kızınıza tecavüz edip, malınıza canınıza kast ettiğinde göreceğim ben sizi sevgi pıtırcıkları, devletlerin acıması olmaz, geleceğini düşünür ama günümüzdeki arapperest tipler yüzünden tc'nin ömrünün çok uzun olacağını düşünmüyorum, osmalıya benzer bir son bekliyor.
şile ve ağva taraflarına da bekleriz.