bugün

bir mel gibson filmi. isaretler
ayrıca korkunç bir filmde tiye alınarak birçok gerilim korku türündeki filmlerle aynı kaderi paylaşmıştır.
saçma bir filmdir. olay sadece mel gibson ve yanındakilerin etrafında geçmektedir. halbuki son umut filmindeki gibi olayı tüm dünyaya mal edip daha çok figüranla daha görsel ve eğlenceli bir film yapabilirlerdi. saçmaydı hele o uzaylılar insanı koparıyordu. zaten scary movie de iyice kopmuştuk..*
bir taraftan baktığınızda mel gibson'un müthiş performansı olmasa , vasatın ötesine geçemeyecek film. diğer taraftan Shyamalan klasik bir yönetmen değil zaten. değişik bir uzaylı filmi olmuş.
mel gibson güzel oynamış olabilir ama gerilim değil biraz komedi filmi olmuş signs.gece yarısı evde tek başınıza izleseniz bile durum değişmiyor.
insanların dalga geçtiği ama benim araya yarım saatlik reklam koyan kanal d'ye rağmen gerim gerim gerildiğim ilginç bir tat aldığım sinema.evt hiç konunun uçukluğuna ve senaryo aksaklıklarına bakmadım ama nedense bütün film boyunca sırtıma bişeyler batıp durdu,bu filmde beni içten bi yerden rahatsız eden birşeyler olduğuna eminim ama ne bilemedim.
mel gibson'ın en kötü filmi. nerde o brave heart nerde o komplo teorileri dedirtir insana. scary movie 3'te bolca tiye alınmaktadır*.
"o zaman kamyonu hiç kımıldatmayalım; kadın yaşamaya devam etsin" gibi saçma bir tespitte bulunmama neden olan film. *
- bu entryi filmi en az bir kez izledikten sonra okuyunuz ( spoiler ) -

eğer filme uzaylı filmi, korku filmi gözüyle bakarsanız baştan yanılırsınız.

uzaylıların istilası feyk konudur. filmde asıl işlenen konu hiç bir şeyin tesadüf olmadığıdır. bunu gören izleyici gerçek izleyicidir. eğer siz gördüyseniz tebrikler. gidip kendinize en yakın bakkaldan bir lolipop alabilirsiniz.

karşıda ki insanın ne derece bir izleyici olduğunu sınamak içinde mükemmeldir.
şöyleki; filmin konusu sorulur eğer ki uzaylıların istilasına yakın bir cevap gelirse bilin ki o kişi filme sadece bakıyordur. (bkz: bakmak ve görmek arasında ki fark)

işin kısası filme "vasat bir uzaylı filmi" diyenler yönetmenin oyununa gelip sadece komik duruma düşmüşlerdir.
turkmeneli tv'de türkçe altyazılı olarak yayınlanmıs film.
ayrıca filmdeki küçük kız messi'ye benzemektedir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.