bugün

entry'ler (109)

beyaz tişört altına siyah sütyen giyen kız

Yalarım.

kendi şehrini 3 kelime ile anlat

Taa
Amına
Koyim.

cehennemin girişine ne yazarsınız

Ebenin amı.

bir erkekle kadının arkadaş olamayacağı gerçeği

Erkeğin ayrı, kadının ayrı amına koyim.adam güneşe dokunucam diyor sen hala ya erkek kadını sikerse diyon.sonra dolar 7 oldu, ya ne olacaadı amcık.

kedi sevmeyen insanlar

Hayatında bi kere bıyıkını yüzüne sürse ömür boyu meftunu olacağın hayvandır kedi, velhasıl kedi sevemeyenin taa mına koyim.

iz bırakan kitap cümleleri

'Söz sessizlikte, ışık karanlıkta, yaşam ölürken; bomboş gökyüzünde uçarken parlar atmaca.'

Yerdeniz Büyücüsü

ankara

Türkiyede çok yer gördüm bir çoğunda da yaşadım ama hiç bi yerden bu kadar tiksinmedim.Hiçliğin ortası, yokluğun kavşağı olmaması gereken bi yer.

savaş türkün düğünüdür

Dünyada en sevdiğinin yüzüne bir daha hiç göremeyecekmiş gibi bak.Anneni, babanı, çocuğunu, sevgilini kimi görmeden yaşayamam diyorsan son defa görürmüş gibi bak.ondan sonra türkün düğünü müğünü diye bıkbıklanırsın.dünya savaş tarihinin en başarılı komutanlarından biri hayatı boyunca savaştıktan, olabilecek en haklı savaşı kazandıktan sonra neden ilk sözü"yurtta sulh cihanda sulh oldu" anlayacakmısın?sanmam.peki arap baharı nerden çıktı, bop nedir, eşbaşkanları kim bilecekmisin?hiç sanmam.savaş meşru müdafaa durumunda haktır doğru, düğün?sanmam.

o eski halimden eser yok şimdi

Bi sabah kalktığında heyecanını kaybetmiş bulacaksın kendini.mutlu uyandığın sabahlar, hayata başlamak için duyduğun istek güneş kadar uzakta olacak sana, aslında uzansam dokunurmuyum diye söyleneceksin kendi kendine.gülmek için sebep bulmak zorlaştığında hayat griden siyaha doğru meylettiğinde aklından tek şey geçecek, sebebi hatalarım mı yoksa oluru bu kadarmıydı?

aynaya bak ve gördüğün ilk şeyi yaz

ebenin amı.

yiğit bulut

sakalı bıraktın mı ne güzel oluyor hayat.
yalan ne güzel bi şey di mi !
inanmadığın şeyi söyle, söyle ki dünyalık kazanasın.
nedir dünyalık?
mal, mülk, para, insanların seni adam sanması.
ortalama zekaya sahip insanların seyretmeyeceği programlarda, kimsenin sallamayacağı insanları karşına alıp fütursuzca yalan söyle ki menfaatin eksilmesin.
nasıl utanmadan bunları yapabiliyorsun jöleli?
bunu gerçekten saf bir merakla soruyorum sana.

zeo jaweed

Rap, Hip hop alt kültürünün bir koludur. Kökeni 1970'lerde özellikle siyahi insanların yaşadığı Amerika'nın kenar mahallelerine, bir diğer deyişle "getto"lara dayanmaktadır. Kültürel kökeni Amerika'da olmasına karşın, bilinen ilk Rap parçası italyan Adriano Celentano'nun Prisencolinensinainciusol şarkısıdır[1].

RAP'in "Rhytm And Poem" ('Ritim ve Şiir' ya da 'Ritmik Şiir') veya "Rhytmic African Poetry" (Ritmik Afrika Şiiri)[kaynak belirtilmeli] sözcüklerinin kısaltması olduğu görüşü yaygın olsa da aslında rap kelimesi, ingilizce sözlük anlamı olarak "ağır eleştiri" anlamına gelmektedir.
diyor vikipedi.
rap müziğin neden gettoda siyahiler arasında yaygın olduğunu anlamadıysan dahasını da ben söyliyim.Amerikan sisteminin insan saymadığı sokakta öldürdüğü zenciler "allah ınız yokmu" hissiyatına kapılınca bi kısmı öldürerek beyazları bitiremeyeceklerini anlayıp müzikle kendilerini anlatmaya çalışırlar.bu nedenledir ki rap müzik isyanı anlatır, kurulu düzenin pisliğini anlatır, her devirde her devlette bulunan muktedirin yavşaklığını anlatır.
bu nedenledir ki düzenin güçlüsünün götünü yalayan kanalın programına "şarkıcı" olursan yaptığın rap a itibar etmez kimse.

sözlük yazarlarının memleketleri

japonum amk.

mastürbasyon yaparken izmirli kıza yakalanmak

brazzers filmi lan bu.
bizi mi yiyon kuntiz.

atatürk ün en büyük iki hatası

yanlış ülkede doğmak
daha da kötüsü o ülkenin halkına karşı iflah olmaz iyimserliğini muhafaza etmek.

sözlük ayılarını adam etme yolları

hayatı yasak, baskı, türlü kepazelikten zikilmiş türk halkının dahada acıklı durumdaki erkek türünün zaten cücük kadar olan dimağını sallamak için kendine vermicem diye nick seçip sonrada karşına çıkan ayıdan mı şikayet ettin balkabağım?
o vakit seninde kafana sıçıyım.

en iyi seks pozisyonu

doggy style.

sözlük kızlarının saç rengi

o kadar dil artık bi kere ver.

zippo sahte mi gerçek mi nasıl anlaşılır

anlaşılmaz.

sevgiliyle yapılabilecek en güzel eylem

muhtemelen yazılmıştır ama
çatır çatır zikişmek.