1. 1.
    (bkz: nikola tesla)
    2 ... uludagsozluk
  2. 2.
    az önce farkettiğim üzere, bu başlıktaki entrylerim nikola tesla başlığına alınmış... sonradan farkettim herkesinki alınmış başlık bildiğin taşınmış...

sebebini gerçekten merak ediyorum...

çünkü tesla'nın bir hard rock grubu olduğunu bilmeyen, bir manyetik inductivity birimi olduğunu bilmeyen, bir elektronik firması olduğunu bilmeyen, Constantine Koukias'ın bir operası olduğunu bilmeyen moderatörlere falan alışkındık ama be adam içeriği okumadan taşıyanları yeni görüyoruz...

yakışmadı cık cık cık..

tanım: amerikalı bir hard rock grubu.. (belki üstteki tanımlar tanım kabul edilmez de entry silinir milinir...)
    9 ... winniethecrusher
  3. 3.
    (bkz: love song) (bkz: paradise)
    3 ... hanzo
  4. 4.
    meğersem tamda aradığım sound da müzik yapan grupmuş. kendileriyle bayağı geç tanıştık ama olsun. iyiki varsın tesla.
    1 -1 ... suzgech
  5. 5.
    fizikte,manyetik alan konusunda geçen birimdir.weber/m2' dir.
    1 ... meinrubby
  6. 6.
    empati kitabında adı geçen insandır.
    1 ... pit10burda
  7. 7.
    edisonun büyük haksızlığına uğramasına rağmen bilimi hala konuşulmaktadır.
    (bkz: elektriğin babası)
    2 ... adam yazar
  8. 8.
    alternatif akım kullanarak kablosuz elektriği amaçlayan bilim adamıdır. ama edisonun karalama çalışmalarına yenik düşmüştür.
    2 ... adam yazar
  9. 9.
    ayıp edilmiş bir grup. soundlarını biraz guns n roses'a benzetiyorum şahsen.

türkiye'de genelde five man acoustical jam konser kayıtlarındaki, we can work it out yorumları ile bilinirler.

edit: imla.
    2 ... fenasi rinlerim
  10. 10.
    elektrikli otomobil üretimi yapan bir amerikan firması.
    http://www.teslamotors.com/

"model s" çok hoş.
    3 ... siyahnefte