bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
klavyesinde ş harfi bulunmayan yazar.

Ya da sözlükte yok o harf.

Bilmiyorum kafam çok karışık...
(bkz: prettygirl17 the second)
prettygirl benzetmesi yapanlara gülen bir uuser. insan bir benzetme yapacaksa, daha nitelikli insanları seçmeli, öyle değil mi ciçişim!
trkçnn mn kyn yazar.
(bkz: shake it)**
(bkz: candy)*
bi' çe$it yalarga.
nickine kız ibaresi koyunca tüm entylerinin artı oy alacağını sanan yazar.
feci şekilde irite edici yazıyor. elim şak diye eksi butonuna gidiyor okuyunca arkadaşın yazdıklarını. hele bir de bebişim, bibişim şeklinde hitabı yok mu? bibişin ibişini görmediğinden sanırım.
heidi klum, angelina joli gibi starların göğüsleriyle kafayı bozmuş yazar.

(bkz: angelina jolie nin sarkık gögusleri)
kesinlikle 10 numara yazan her telden çalan beğeniyle okuduğum yazar..nickini de eleştirilerine dikkat çekmek için aldığı kanısındayım gerçekten başarılı.. ayar verme sevdalısı yazarların sataştığı lakin kendisinin ne cevap vereceğini sabırsızlıkla beklediğim kelime haznesi geniş espritüel yazar.. *
(bkz: hakkında bu kadar entry girilince)
nikinden yola çıkarak, msn de yazışırken tercih ettiği yazı tipinin comic sans ms olduğunu, renginin ise penpe olduğunu söyleyebileceğim, muhtemel yazardır.
an itibariyle hakkında yazılanlar 26 maddeyken kendisinin girdiği entry sayısı sadece 29 olan 4. nesil yazar.
ayarcılık oynayan yazarcan.

ortalığa birkaç cümle atıp ondan sonra "ahahah sazanlara bak nasıl atladılar" diyorsa da baksın dalgasına. gitsin galata köprüsü'nden olta sallasın balık tutsun, eğlensin, vakit geçirsin.
(bkz: uludağsözlük roket yavşama timi)
hakkında bu kadar entry girilince...
(bkz: ehh eytere bea)
bok atarak boka varma düşüncesi ile çoğu yazara gençlik yıllarını hatırlatmıştır.*
10 senesi var. çok çalışır, çok okur ve çok ekmek yerse; peder zickler jr olması kaçınılamaz. zira tespitleri daha sert olmalı, direkt sonu hakaretle bitmeli. şimdilik şekerliğine veriyoruz, karamel kıvamına gelince daha keskin, ağdalı tespitler yapacağından şüphem yok.
şarkıcı gülşenle pardon gulshenle bir akrabalığının olup olmadığını düşündüğüm yazar .
canım benim tespitlerinle çok yaşa dediğim yazar. ulan reşat sensen fena kapışırız diye eklediğim yazar. kızsın diye kibarım, reşat'san kalbini kırarım dediğim yazar. ayrıca (bkz: apolitiğim ama aşk adamıyım) *
sözlükte kadın erkek eşitsizliğinin sonucu. rutin düşünen bir bayan olunca batan geminin yelkenlerini suya çıkartıyor bazı arkadaşlar. neymiş harika tespitler yapmış. yazdığı bütün entryleri okudum evet bu şahısa zaman harcadım itiraf ediyorum ancak aynı tespitleri bir erkek yapsaydı sadece hoşgelmiş entry'si ile ilgisizlik yumağı olurdu. madem bok atan bir yapısı var ondan yola çıkarak ona varalım. bildiğin bebe. düşünce yapısı daha olgunlaşmamış ama hemcinslerine göre tek farkı bok atabilmesi. kim diyor kızlar sıçmaz diye bildiğin sıçıyor işte oluk oluk. delinin biri deliğe bir bok atıyor 40 a-kıllı çıkartamıyor. bak ben çıkardım 41 kere maşallah bana.*
sözlükte popülarite yapmış bir yazar. *
uludağ sözlüğü takdir ettiğini birçok entrysinde söyleyen yeni uuser. gelir gelmez ilgiyi etrafında toplamayı başarmıştır. uzun zamandır zall'a aramızda konuşuyorduk bu şekerlik gelsede bizi takdir etse diye. sonunda oldu müjdeler olsun zall. yarabbim bu mutluluğu bize bahşettin ya , şekerlik bizi takdir etti ya artık ölsekde gam yemeyiz. o kadar mes'usudum ki ağlamaktan gözlerim fethullah gülen gözlerine döndü.
güncel Önemli Başlıklar