bugün

zenci ise nickini görmek istediğimiz yazardır. shaq'ınkini gördük, onunkini de görmeliyiz.
top sektirmis. ama merak etmeyin hala zenci.
jordan'ın el verdiği yazar. yalnız boyu biraz fazla uzun!
sözlüğün en tutulası takımı bu arkadaşın takımıdır.
çıkarın görelim yazarı.
*
adapazarı çık aradan insanı. can, ciğer, kuzu.

(bkz: maşallah)
hakkında bu saatte bu kadar entry girdi zannedince öldü zannettiğim yazar. allah korusun diyor, charles barkley'in izinden gitmesini öneriyorum
hakkında bu saatte bu kadar entry girilince aynı takımı tuttuğumuzu sandım. birden silkinip kendime geldim neyse ki...
hakkında bu kadar entry girilince "noluyoruz?" diye çemkirmiş, sessiz kalma hakkımı kullandığım için bana ismail yk dinleterek işkence yapmış yazar. insan hakları mahkemesinde görüşeceğiz!
çok az insanın gördüğü şeyleri görmüştür. çok şanslı (#3703697). inanası gelmiyor adamın, 3lükten basket faul mu olurmuş ya. şaka falan heralde. * * *

bibip: ayrıca (bkz: (#3715546))
adamakıllı nba muhabbeti yapabilitesi yüksek yazar.
sağlam galatasaraylı, mazlum dostu yazar. *
basketbol hakkındaki gelişmelerin takip edilebildiği yazar.
bana dejavu yaşatan yazar. #3761486 *
mütevazi arkadaş. ulu sozluk hamachi ile fifa 08 oynuyoruz zirvesi 2 de'ki tanışıklığımızdan aklımda kalan tek şey onun ataklarını nasıl engellemeye calıstıgım, nasıl üç buçuk attığımdı. gelmiş bir de çekişmeli mücadele diyor, ne çekişmesi yahu ezdin beni*
ulu sozluk hamachi ile fifa 08 oynuyoruz zirvesi 2nin finalisti. mazereti nedeniyle finallere katılamamıştır, gönüllerin şampiyonu olmuştur.
en kısa zamanda kendisiyle zorlu bir satranç müsabakasına katılacağım yazar.
an itibariyle kendini uktelere adayan yazar.
sozlugun ebesi'nin o kadar doldurmasına karşılık hala epey miktarda bulunan sayı ukteleri göze çarpmış yazar.
kendisiyle us airways center'da Phoenix Suns - boston celtics müsabakası izlemek ve o anda kendisine garnett'ın da bir formasına hediye etmek istediğim yazar.

sağlam bir galatasaraylı olmasıyla ayrıca dikkatimi çekendir.
15. ve 16. yy.'a dair tarihsel bilgimi verdiği ukteleri doldurarak sayesinde geliştirdiğim yazar.
ukte sayfasını açtığımda birden bire ürkmeme neden olmuş yazar. *
hakkında iki ihtimal bulunan yazar. ya tarih den kalmış sınavlar dan geçmek için bilgi topluyor, ya da tarih öğretmeni falan bu bilgilerimizi sınıyor.
gerçek anlamda futboldan anlayan nadir insanlardandır. tarafsız ve mantıklı yorumları ile güzel bir futbol muhabbeti yapılabilecek yazardır. en kısa sürede tekrarlanması dileğiyle.
sohbeti güzel. saatlerce muhabbet edilse sıkılınmıyacak can bir kişilik. *