(bkz: skor peşinde)
film en basindada vaadettigi gibi bol miktarda gogus ve de penis goruntulerine sahiptir.
seksuel performans anlamina gelen deyimdir.
film diğer gençlik filmleriyle taşak geçmektedir. unrated versiyonunu izlemeyi düşünüyorsanız kesinlikle hemcinslerinizle izlemenizi tavsiye ederim. çok büyük beklenti içinde olmayın. ama filmin sonunda felicia isimli başrol oyuncusunun bir sürprizi bekliyor sizi. sırf bu sürpriz için bile izlemenizi öneririm.
oldukça komiktir. sexy sahneler filmin konusuyla eşit orantıdadır ve aşırıya kaçılmamıştır. filmin en komik bulduğum sahneleri, amishlerin olduğu karelerdir.

cozefe göre: başroldeki hatun çok çarpıcıydı. bir de amishlerin dalga geçmesi hoşuma gitti. on üzerinden yedi.
show tv tarafından "aşk peşinde" olarak tercüme edilen filmdir.
güzel eylenceli bir filmdir tabi bu kişinin görüş açısına göre iğrenç bir film olarak da gelebilir. şaştığım olay yaşadığım ilçede hiçbir film dükkanında bulamadığım filmdir...
wassup wassup diyen ikiz vardır ki bunlar yardırır filmde.her bi bokun icinden onlar cıkar.bide dedenin zol tassagını gormediyseniz cok sey kaybetmissinizdir bi daha izleyin derim ben
yılbaşı gecesi show tv'de "aşk yolunda" adı ile yayınlanan ve tahminen %60'ı kırpılmış gençlik filmi.
unrated ve altyazılı versiyonu izlenmesi gereken film. eğer bir gençlik filminde muhafazakarlık aramıyorsanız dediğimi yapın. unrated ve altyazılı versiyonunu izleyin.

--spoiler--
sonlara doğru her şey durulmuşken araba tamir edildikten sonra, bizim esas oğlanın abisi yani chris pine direk eve diyip dağ motoruyla gaza gelip ön kaldırarak giderken yere düşmesi altıma sıçırttı açık ve net. ahahaha.
--spoiler--
James Marsdenin çılgın attığı film. gerçekten iyi oyuncu. o değil de taşaklara tikkat.
favori film listeme sürpriz bir şekilde girmiş komedi, erotik, macera soslu özel bir filmdir. filmin sonunda sizleri bir de sürpriz bekliyor.
2008 yapımı 109 dakikalık macera/komedi/romantik filmi. 6.5 imdb puanına sahip, seks temalı vasat filmlerden. bir zamanlar james marsden hatrına izlemiştim görsel
American Pastası ve Euro Trip tadında bir gençlik filmi. Espriler ve şakalar seks üzerine yoğunlaşılmışsa da genel hatlarıyla son derece orjinal ve eğlenceli. Ben sansürsüz versiyonunu izledim bunda normal sürümde kullanılmayan hatalı ama iyi sahneler bırakılmış ve daha fazla seks unsuru ile küfür var. Tavsiyem normal sürümünü izlemeniz. zaten sansürsüz versiyon başlarken öyle bir uyarı geliyor ve normalinden daha iğrenç sahnelerle falan karşılaşacağınızdan bahsediyor. Kafa dağıtmak için eğlenceli bir film türünün iyilerinden.

https://www.planetdp.org/title/sex-drive-dp39259#1