bugün

sevgiliyle sms yoluyla iletisim kurmaktir. Cift devamli olarak telefon elinde birbiriyle konusmaya calisir. Ciftten biri sehir disindaysa ve uzun bir iliski durumu varsa yandiklarinin resmidir. Bir zorunluluk hissedip bunun uzerine boka saran muhabbetler edilir.

(bkz: mesaj geldi iliskiler sicti)
15-25 yaş arası ergen işi. erkekler zaten pek sevmezler bu salaklıkları ama işte o kadınlar yok mu o kadınlar. beynini yiyorlar gencecik dimağların. *
Lise dönemi sempatik gelse de üniversite 3-4 gibi anlıyorsun ki çok boş iş!
Cift arasinda guven varsa cokta gerek olmayandir. Iki tarafin da gun icinde isleri olabiliyor, mesaj yazmaya pek vakit kalmiyor. Hele su aralar final calismalari yapildigi icin mesaja ayrilanabilecek vakit iyice azaliyor. Bu sebeple gunde birkac mesaji gecmez mesajlasma, onun yerine 10 dakika bile olsa telefonla arayip konusmak (musait olunan vakitlerde) daha mantiklidir.
Aşırı boş bir eylem. Hele ki uzun soluklu ilişkilerde bir yerden sonra işin cılkı çıkıyor. Akşam 8-9 gibi ararsın bir 15-30 dk arası Hasbihal eder günün kritiğini yaparsın tamam yeter. Tabi o da ayrı yerlerdeyseniz. Sabah birlikte olup akşam mesajlaşanlara hepten fitil oluyorum zaten.
bu ve bu gibi durumlardan kurtulmak için mümkün mertebe ciddi ilişkiden uzak durmak gerek.
Kavgalıyken yapılmaması gereken iletişim türüdür. Kelimelerin en olmadık anlamları anlaşılır ve ilişkiyi zedeler.
Yapmayın.
Yirmili yaşlarıma gelirken ki zamanı hatırlattı. O 5000 mesaj hakkını çıkaranın ben...

Telefona bakmadan elimi kolumu sallayarak mesaj atıyordum.
mesajlaşmaktan nefret eden biri olarak bana mesaj atsın varsa benden hoşlanan falan.

edit: mesaj dedim oy demedim.
mesajlaşmiyorsa sevmiyordur, seviyorsa mesajlasir.

nokta.
Huzur veren eylem.
dakika yoksa yapılacak eylemdir.

seviyorsan aç konuş bence
SMS paketi yapan fakirlerin çok tatlı yaaa gibi gösterdiği durum.
Açın konuşun lan işte. Mesaj nedir, nasıl sabrınız var. Hayret valla.
Ben hic nefret etmem surekli mesajlasabilirim yenirki o.
(bkz: sevgiliyle hergün konuşmak)
2-3 saat aralıksız mesajlaşabilen insanlar gördüm.
Tamamen salaklıktan başka bi sey değil .

Arayıp 15 dk konuşmak yeterlidir.
Güzel bir eylemdir. konuşulur eğlenilir kavga edildiğinde yada trip atıldığında sadece görüldü yapılır. Aramak da güzeldir tabiki mesela telefonun başında uyuyakalındığında nefes aıp verişini dinlersin.
(bkz: WhatsApp)
Eyidir hostur konusulursa daha guzel olur.
O neymiş öyle ya. Mesajlaşmak çok duygusuz bi haberleşme aracı. Telefonla konuşmaktan yanayım ben, olunca ararım.
Saçmadır.
görsel
çok özledim lan. bir ah çeksem karşıki dağlar yıkılır.