bunun için sözlükte süper bir başlık var;

(bkz: türk kızı)

ayrıca pek çok defa da başıma gelmiş kızdır.

ov yea, başlık başa.
acizdir.
çoğu kızın içten içe zevk aldığı gerçeği bir yana sevgilisinin kıskanma eşiği düşükse bunu yükseltme amacıyla üstüne üstüne gittiği kız tipidir.

bkz: 'şu arka masadaki çocuk bana mı bakıyor ne..'
bazı erkekler kıskanmasa bile bu durumu anlayıp kıskanıyormuş gibi yaptırmaya zorlar.
baktığınızda uzun ilişkilere sahip kızlardır.erkek kaybetme duygusunu yaşamazsa adamı siker atar. sen sadıklığını güçlendirdikçe seni kenarda tutar.
hayatı boyunca bu aptal hareketleri uygulayıp, doğru dürüst bir ilişki edinemeyecektir. birde utanmadan, arkadaş dedikodularında kafasına göre bir erkeğin olmadığı ahkamını kesecektir.
yıpratır.
Bir süre sonra sevgilisini kendinden uzaklaştırmaya başlayacak olan kız modelidir.
Kıskandırmak için kullandığı en sık yöntem samimi içerikli fakat o anki konuyla alakalı olmayan bir mesaj atıp sonrasında "ay aşkım pardon o mesajı sana değil bi arkadaşa atıyodum yanlış oldu."dur.
bir de onun için sevgilisinin kavga etmesinden haz alan kızlar vardır ki, anında yanından kaçılasıdır. adamın başını fena belaya sokar bu tarz kızlar. düzgün kızlar değillerdir. Türk erkeği kıskançtır, kıskandığı zaman en azından gerginlik anlamında fena terör estirebilir. pek çok türk erkeğinin (kendimden bahsetmiyorum) psikopatik tandansa sahip olduğu göz önünde bulundurulursa, bu kıskandırmaler neticesinde çok fena şeyler yapanlarını da görmüşlüğüm vardır.
hoşçakal denesidir.
dozu birkac kez fazla verince terk edilecek, sonra da naza cekip pisman olup doneceksin yalanina kendini inandiracak, en son olarak da kafasina adamin donmemek uzere gittigi dank edince salya sumuk olacak kizdir. ya bu huyu duzeltsin ya da ne hali varsa gorsundur.
neyin peşinde olduğu isviçreli bilim adamları dahil herkesi deruni düşüncelere sevkeden kızdır.
aynı şekilde karşılık verilerek acı çektirilebilir. zevk veriyor evet..
Gırtlağına yapışıp bir bitmediniz geberin len denilecek kız modeli .
sevgilisinin hoşlanmadığı bir şeyi yapan kız modelidir.
sinir olunası sevgilidir. ya kendini yada karşı tarafı sonunda öldürür.
kötü sevgili modelidir. mümkünse hemen oracıkta ayrılmak gerekir.
kıskanılmanın sevgi ispatı olduğunu sanan kız modelidir.
3 vakte kadar neticesine tekmeyi yiyeceğinin farkında olmayan beyin noksan olarak üretilmiş korunulmayan bir geceye denk gelen ihraç fazlası mahsuldür.
dünyanın her yanında varolan kızdır.
Uzak durulması gereken ve hissedildiği ilk an "sen daha iyilerine layıksın" deyip yanından kaçılacak hatun kişidir.
özgüven eksiklikliği yaşayan kızdır.
şizofrenik sancı çeken kızdır. yazık kıyamam ben ona.
en ileri kezban modelidir.
(bkz: gerizekalı)