bugün

entry'ler (100)

sedat peker in tahliye edilmesi

tüm yurtta coşkuyla kutlansındır. zılgıtlar şelale olsun inşallah.

yazarların nicklerinden şehir tahmini yapmak

zahiri hayat: Zonguldak

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

sesle görüntüyü nasıl eşleyecem...

aslı şafak

mükemmel güzel insan, bloomberght sunucularındandır. değerli bir habercidir. boş spiker değil güzel ve zeki bir kadındır. programında okudugu tweetlere verdiği cevaplar efsanedir. iyidir iyi... hem eğlendirir hem öğretir. insana ekonomiyi sevdirir valla bu kadın.

babasından tokat bile yememiş evlat

ben olmadığım kesindir. peder bey bir vurdu mu duvarda suratımın fotokopisi çıkardı. ey gidi... ha noldu? tokat yedik haram yemedik.

kadınlar iyi sevişen erkeklere aşık olur

kadınlar iyi Sevişen erkeklere aşık olurlar fakat bu aşk ilk erken boşalmada sonlanacak türden bir aşktır. siz yine kendi bildiğiniz yoldan gidin. ne olur ne olmaz.

misafire hosgeldin dedin mi

bana sorulduğu takdirde demedim baba demedim. anti sosyal kişilik bozukluğum var baba. misafirden korkuyorum baba. şeklinde fevri bir cevap alınacak sorudur.

damacanaya fazla basılan andaki çaresizlik

pompaya ağzı dayamak çaresizler çaresi olabilir bir anda.

seni seviyorum lan deyip dudağa yapışan kız

ilan-ı aşk esnasında yaşanması imkansız olan hadise olduğu için buradaki kadın arkadaşımız da hayal ürünüdür. lan diyip hemen ardından dudağa yapışacak kadın zaten ilan-ı aşk konusunda bir sorun veya zorlukla karşılaşmaz. Belki de karşılaşır. Her neyse varsa öyle kız sonra gelsin bir de bana yapışsın.

sırrı süreyya önder in görüşmelere kotla gelmesi

ilginç eylemdir ve eklemek isterim ki jean amerika'nın şalvarıdır. (bkz: sırrı süreyya nın göbeği)

facebookta ilişki durumu isteyen kız

sevdiceğini sahipsiz sanmasınlar isteyen korumacı kızdır. iyidir, sevilir fakat fazla bunaltmamalıdır.

denizde isik yakip sondurmek

emin olamamakla birlikte balikcilarin baliklari toplamak icin yaptigini dusundugum hede.

can alıcı şiir dizeleri

Her duyduğunuzda canınızdan can koparan dizelerdir.

Yağmurlardan sonra büyürmüş başak
Meyvalar sabırla olgunlaşırmış
Birgün gözlerimin ta içine bak
Anlarsın ölüler niçin yaşarmış
Yağmurlardan sonra büyürmüş başak

(bkz: Mona Roza)

sigara içerken düşünülen şeyler

Sigara yaktıktan sonra akla gelen şeyler derttir tasadır gamdır. Fakat düşünüldüğünde bunlar boştur kız sarhoştur. (bkz: coştur coştur)

ilk kazanılan parayla alınan şey

goz nurudur. nestea ananas mango almistim ve kapagini hala saklamaktayim.

ziya gökalp in kürt olması

kürt değil zazadır.

güzel kızların tipsiz erkeklerle çıkma nedenleri

diğer erkeklerin ne de olsa kabul etmez diye düşünüp yanaşmadıklarından dolayı vuku bulan hadiselerdir.

nick altına ihtiyaç hissetmeyen yazarlar

neden ihtiyaç hissedildiğini de anlamayan yazarlardır. (bkz: ben)

yazarların en son ctrl v kopyaları

dilan dugun salonu halkali merkez mah. ikitelli cad. adali is merkezi no 3 kucukcekmece istanbul

film isimlerini tayyip ile değiştirmek

harry potter ve tayyip odasi. harry potter ve tayyip tutsagi. harry potter ve tayyip prens.