bugün

entry'ler (829)

bomonti nin 3 liraya düşmesi

bir an için heyecan patlaması yaratmıstır. ama dogrumu fake haber mi çözemedim şimdik.

hoşlanılan kızın başım ağrıyor ovalar mısın demesi

insanın içini kıpır kıpır eden muhteşem bir olay. lakin kafa kucağa yatırılır oyle ovalanırsa kızın kafasının kucuktan tahmini 16 cm yukarıya cıkması hayli muhtemeldir.

bim sütlaç

bütün ramazanda her iftardan sonra en az 2 tane yediğim üstündeki tuhaf şeyin ne oldugunu bilmek istemediğim tatlı.

mavi önlüklü beyaz yakalı nesil

su şişesinin içine toprak çakıl doldurarak maç yapmış nesildir.

kavgaya çağırılacak futbolcular

takoz recep ben siz hepiniz derim ve susarım.

pembe pantolon giyen erkek

geçenlerde bir mağaza gördüğüm lavuktur. bide domalıyodu pis pis.

arkadaşım azdı ondan size mesaj attım diyen kız

yanındaki başka arkadaşının azıp size sulanmak istemeleride olabilir tabiki bu yondende bakmak lazım.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

bir tatil günü dışarı çıkmak için çevrendeki herkesş arayıpta hiç geri dönüş alamadıgın o zamanlardır. birde millet dışarda sevgilisiyle yiyişirken.

sol kulağına iki küpe takan erkek

bir delikle yetinmeyip ikincisi takan erkektir. yakışıyosa taksın kime ne.

lazca çeviri

eğerki çevrenizde sürekli lazca konuşuluyorsa kendiniz iyi cümle kuramasanız bile artık anlamaya başlıyorsunuz bir süre sonra.

konuşabildiğim ve en sevdiğim cümlelerden biri ise nanaskani mundidir. çevrisi yapılmazsa daha iyi olur ayrıca.

tek kişilik aşk

cem adrianın adamın amına koyan şarkısıdır.

kavron yaylası

ayderden yukarı çok bozuk bir yoldan cıkalan göye orda dereye girmeyi hedefleyerek aldıgımız havulularla arabadan inincde üşümemek için şal gibi sarındıgımız mükemmel yer. oksijen o kadar boldurki şehirde yaşayan biri olarak orda 2 dakika hareket edin kıpkırmızı kesiliyorsunuz.

2013 2014 spor toto süper ligin en iyi hocası

slaven biliçtir.

çikolata cips yemek isteyen hatun

bu biscolata şirketinin sadece hatunların regl dönemlerine oynadıkları düşünmekteyim. çünkü her reklamında kaslı erkeklerin yaptığı çikolatalar ve bunun hayalini kurarak biscolata yiyen kadın var.

miley cyrus

saçları kestirerek affedersiniz yarrak gibi olmuş bu aralar youtube de kıvırma videolarını dolastığı karı.

lazer epilasyon

amına kodugum epilasyonuna 16.seanstır gidiyom. kıllarım tam istedikleri gibi çok kalın ve simsiyah. tenimde bembeyaz peynir gibi. hormon testide yaptırdık 2 kere normal hormanlara sahibim. hani gittiğim yerde oyle dandirik bir yer değil. ama şerefsiz kıllar bitmiyor abi. çanakkale cephesi mubarek ölen kılın ardından hemen diğer safı bir yiğit kıl dolduruyor. ben anlamadım gitti.

yeşil pasaportu olan memur çocuğu

kuzenlerimdir. hep içimde bir ukte kalmıştır. benimde daha normal pasaport yok amk.

kadının erkeğin göğsüne başını koyduğu an

2 tarafında huzuru buldugu karşılıklı güvenin arttığı cok güzel bir andır. hani yaşamadımda hayalimdeki bu böyle olmalı yani.

eylülü seven erkeklerin biraz eşcinsel olması

bu zihniyetteki insaları dayanamayıp siktikleri içinde olabilir.

tulumci

kendisine eller beraber, kollar beraber, tulum ile beraber oyy oyy hey hey diyip en kısa zamanda bir horon kurmayı teklif ettıgım yazar kardeş.