1. 1.
    Cool story bro.
    11 -20 ... verem eder geceler
  2. 2.
    Oyle adama mustehaktir. Lan sevgilim diyorsun, kizin karnini baskasi sisiriyor hicbir seyden haberin olmuyor. Boylelerini siksen bile anlayamaz. Turk kizinin ozetinden ziyade turk insaninin ozetidir. Birileri gelir siker gider, ruhun duymaz ve hala koru korune baglisindir.
    Bu eleman bu kizdan ayrilamaz, cocugu illegal bi tip ortaminda aldirirlar ve iliskileri devam eder. Hastane masrafini da bu keriz ustlenir. Aha da gorun.
    12 -29 ... pillars of creation
  3. 3.
    Çocuğa yazık olmuş. Umarım hamilelik başlangıcı haberini aldıktan sonra kızı orada bırakıp kendi evine gitmiştir.
    3 -1 ... lm3allemm
  4. 4.
    (bkz: sevgilinin başkasından hamile kalması)

nereden bakarsak bakalım rezilliktir. hayır yani ateşin başına vurmuş, canın çekmiş olabilir çok doğal. ama yanında sevgilin var amk kezbanı, konuş ikna et ona ver. giren çıkan şey aynı sonuçta, ha bir iki santim kısa ha uzun ne fark eder.

not: söz meclisten dışarı. sadece o boku yiyen sevgili içindir yazılanlar, geriye kalan hanım kızlarımızı tenzih ederim.
    13 -6 ... boromiro
  5. 5.
    Zararın neresinden dönerse kâr. Oldu da evlendiklerini ve kadının adamı boynuzlamaya devam ettiğini düşünün bir de.
    10 ... fotosentezadam
  6. 6.
    Her şeyin fazlası zarar.hanımcı davranıp Kızın bir dediğini iki yapmazsan seni parmağında oynatır.Oynatmış da geçmiş olsun.
    Ben bu ilişkilerde her şeyi anlıyorum da aldatmayı üstelik de sevgiliyken aldatmayı anlamıyorum.Bunu yapan insan karakterden yoksundur.Madem aldatacaksın ayrıl sonra ne yaparsan yap.insanların duygularıyla oynamak bu kadar basit olmamalı.
    14 -1 ... one last chance
  7. 7.
    Elemanın düştüğü durum üzücü. Hangi birine üzülsün. Yapacağı o an kızın yüzüne tükürüp oradan ayrılacaktı umarım öyle yapmıştır. Bir kadın böyle yaptı diye tüm kadınları suçlamak doğru değil. ilişkilerde sadık olma, bağlı olma ve sadakat yok. Kimin eli kimin cebinde belli değil.
    7 ... cypher
  8. 8.
    öncelikle
    (bkz: based on a true story)
    hayata dair çük burkan detaylardan biridir.
    3 ... kerox
  9. 9.
    Yazıyı okumadım ama bir erkeğin yaşayabileceği en büyük korkulardandır sevgilisinin hamile olma ihtimali.

'' aşkım adetim gecikti'' cehenneme hoşgeldiniz.
    2 -11 ... firsatikrizecevirenyazar
  10. 10.
    eğer hikaye doğruysa eleman hiç bir kadına bir daha güvenmez, böyle büyük bir ihanetin ben de yaşadım, bundan daha kötü diyemem fakat başa baş giderler.

kadınlara güvenmeyin oğlum, anneniz bile olsa kadınlara güven olmaz, kanlarında var.
    2 -8 ... gold tab gibson