bugün

...sadece izledim, ses yoktu. Çenesi düşüktü zaten. Bal kadar koyu, çöl kadar ıslaktı gözleri. Gözleri sadece, yetti desem de inanma. içimdeki arzuyla dokunamadım dudaklarına, hep eksik kaldı.
parmakları benimkilerden küçük mü bilmiyorum mesela ya da sarılırken, nasıl kokuyor.
geldiği günden beri yalnız bırakmadı beni, gitmedi. çünkü hiç gelmedi, kül oldu, bitti ve yandı...
bizim dünyaya insan olarak indikten sonra meleksi cinsiyetsizligimizi diger yanımızla tamamlama çabasının fiziksel yansımasına sevgili denir..
bazen bir nefes kadar yakın bazen kaf dağı kadar uzak olandır.
yüce bir varlıktır, değeri bilinmelidir.
aynı anda hem sevip, hem nefret ettiğim.
insanın canını acıtabilecek sonra da ufak birseyle gönül almayı başarabilen varlık ötesi şaheser.
onunlayken üstünüze titreyip, endişelerden deli olan sevgiliniz, ayrıldığınızda nerde, o sözleri nereye gidiyor, sözleşme bitti mi, meraklanma süresi doldu mu yani.
bazen, hayat hakkında hiçbir şey bilmediğimi düşünüyorum.
iki dakika içerisinde moralinizin tavan ve taban yapmasını başarabilen kişidir.
gereksiz insan.

hayatımda olması yada olmaması hiçbir şeyi değiştirmediği gibi, ek olarak uğraşmam gereken yeni insanları hayatıma sokmuş oluyorum. bu kadar gereksiz bir şeyi hayatımda bulundurmam çok saçma olurdu.

seks dışında tek bir olumlu tarafı yok benim için.
''kış kıyamet bir gün bakarsın çıkıp gelmişim
varsın azgınlaşsın tipi
ve uğuldayadursun dışardaki rüzgâr
sakın şaşırma küçüğüm
üşümüş bir serçe gibi titremesin ellerin
apansız çıkıp geleceğim
kış kıyamet de olsa bir gün
uğuldayan bu rüzgâr,
bu delice yağan kar ürkütmesin seni
direnmektir artık bekleyişin öbür adı
sen türküler söyle ve gülümse küçüğüm çünkü;
sesinin ırmağıyla yeşerecek hasretin bozkırları
bekle beni küçüğüm
umudu karartmadan sevinci yitirmeden bekle
döneceğim bir gün elbet bekle beni küçüğüm.''
mektup giriş cümlesi. "sevgili x..." gibi.

gerisi yalan dolan işte.
kokusuyla sarhoş olunabilen insan.
Kanser yapma etkisi vardır. Doktor önermedikçe kullanmayınız!
olmayan geleceğinizden bahsettiğiniz insandır bazen.
o kadar olaya, o kadar kavgaya, o kadar ayrılıp barışmaya rağmen nerede oturacağımıza bile birlikte karar verdiğim insandır ayrıca. sonuç hüsran tabi.
Metin Eloğlu öyle güzel anlatmıştır ki, sevgiliye duyulan sevgiyi, bu sebepten diyorum ki, sevgili budur,
" seni sevince adamın pabuçları eskimiyor,
beti- benzi yeni çarktan çıkmış gibi
seni sevince insan bilgili, saygılı, gönlü gani, şen
saçları zencefilli
erkencecik evine dönmek istiyor canı
zembilinde karpuzlar, hürriyetler, duvaklar
annesinin elini öpüyor ilkten
yeğenine çukulata almış onu veriyor
bakıyorsun " güzin karanfil çiceğini sever ya "
güzin’ e bir demet kırmızısından almış
sırf seni sevdiği için ya başka neden? "

http://fizy.com/#s/1ajdvv
su gibidir, fazla düşünmeyin üstünde, gereğinden fazla paralamayın kendinizi ne demişler su akar yatağını bulur
sabah uyandığınızda ilk aklınıza gelen, gece yatarken hala aklınızda olandır. aklın hakimidir.
sevgili dediğin hiyeroglif okumayı bilmeli. çok dil bilmeli. icabında kendini geliştirip, çoluğa çombalağa ders verecek düzeye gelebilmeli, gelmelidir.
bazen varlığınızdan haberi bile olmayan.
(bkz: amado mio)
candır.
öpülmeye doyulamayan, çok tatlı bişii.*
bırakın en zavallı hallerinizi görsün, en yetersiz, en aptal zamanlarınızı, uzaklaşıp kaçıyorsa zayıf, zavallı biri. sizin gücünüzü kavrayamaz, enerjinizi harcamayın, seviyorsanız bile bir zaman sonra bu tutuk hali yüzünden terk edeceksiniz, testler her zaman vardır, bunu yapın ki zayıflığını algılayın.
baharı bekleten, derken yazı, her zaman beklenen, bitmeyen bekleyiş. sayesinde türk sanat musikisi icra edecek duruma geldim, sevgiler..
Gelirken kalbini, giderken tepeni attıran insana denir.
güncel Önemli Başlıklar