bugün

entry'ler (40)

sözlük yazarlarının itirafları

evet 3-11 shiftini özledim.. geceleri oturup sabahları uyumayı özledim. öğlen kalkıp, saçma kadın programlarını izlemeyi bile özledim.. işe gitmek için evden 10 dk önce çıkmayı özledim.

ağlaya ağlaya senden vazgeçiyorum

köpek gibi sevdiği halde artık onun kıskançlıklarına, saçmalıklarına dayanamama noktasında yapılan eylemdir.

sözlük yazarlarını şu an mutlu eden şeyler

karşımda tv, elimde kahvem, önümde pc... sanki çorlu'da ki gibi hissetmemi sağlayan bir durum şuan...

çekirdek çitmeye başlayınca bir türlü bırakamamak

en kötü olaylardan biri..

sevgilimi seviyorum ama artık ona katlanamıyorum.. çoğu zaman sevgim ağır bastı ama bu sefer.. korkuyorum tamamen gözden çıkardığımda kendisini yanlış yapmış olur muyum? yada biri çıksa bir şekilde kendisine bir şeyleri fark ettirse... sevdiğim için kendi kendimi mutlu ediyorum ama kendisi mutsuz etmekten başka bir şey yapmıyor. kendisi yüzünden kendimden vazgeçtim. eski neşem eski ben yok artık. arkadaşlarımdan onun yüzünden uzaklaştım, en büyük yanlışım oydu.kıskançlıklarına, kendisine dayanamıyorum.. sanırım yarınımı düşünüp kendisinden uzaklaşmam lazım.. korkuyorum sevgimden korkuyorum. birde hangi geri zekalı bunu bu şekilde sever? tabi ki ben... hangi aklımla seviyorum..

itiraf ediyorum hayatımdan daha önce çıkartmam gereken kişileri, çok geç fark edip çıkarttığım için çok pişmanım...

eski sevgiliyi orospu ilan etmek

egolarının kurbanı olan insandır. terk edilmeyi hazmedememiş ya da eski sevgilinin ondan daha mutlu olduğunu fark ettiğinden kaynaklı kendince savunma olayına giren kişidir.

88 li erkekler

en yakınım olan kişidir, kanımdan olan ama hiç çekilmeyen, bazen yaptıklarıyla böğ dedirten kişidir. hep kendi bilir ama aslında hiç bir şey bilmeyen kişidir. her şeye rağmen çok sevilen erkektir.

bütün kaşarlar özünde çirkindir

kime göre, neye göre diye düşünülesi durumdur.

anlatması zor olan şeyler

söyleyemediğin şeyi ısrarla söyletmeye çalışan insanlara, söyleyemediğin şeyi söylemeden anlatmaya çalışmak pek fazla zor olan durumdur.

türban takmanın saçma olması

saçma düşünce topluluklarının, saçma düşüncelerinden biridir.

çalmadığını bile bile cep telefonunu kontrol etmek

çalmasını istediğin için belki bir umut diye, belki aramasını istediğin kişinin aramış olduğunu hayal ettiğin için olmuş durumdur.

kayın valideye alınabilecek doğum günü hediyesi

pek fazla sevdiği orkide mi yoksa ne ki? 'sevinir mi yoksa ne alaka be daha köprüyü görmeden paçaları ne sıvıyorsun' mu der.

en yakın arkadaşın sevgilisinden ayrılması

sevinsen mi üzülsen mi bilinmeyen durumdur. tek bilinen; üzülen taraf arkadaşınsa teselli etmek zorunda olduğun. teselli etmekte başarısızsanız hiç yeltenmeyin, o zamanlarda bu başarısızlık size ağır patlayabilir. ne deseniz suçlu olduğunuz için.

günün tek küfürlük özeti

saatlerdir çalıştırılıp, eve gelip yemek yapmış olmak ama hala beklenen kişinin çalışıyor olmasıdır.

işe gitmek istemiyorum sıkıldım, bunaldım, böğ geldi artık. yeni iş, yeni ortam, yeni bir şeyler istiyorum.

evet itiraf ediyorum; sevdiğim sen sonuna kadar haklıymışsın.

mola yeri tuvaleti

genelde her zaman ücretli ama hiç bir zaman temiz olmayan yerlerdir.

pet şişeyi sıkıp kapağını şeytana fırlatmak

yapmayanın olmadığı eylem tipidir.

trip atmayan kız

artık karşısındaki umru olmayan kız tipidir.