bugün

son entrysini "6" yıl önce giren ikinci nesil yazar.
avuç içleri öpülesi david eddings karakteri.
david eddings'in elenium üçlemesinde geçen bir karkaterin ismi.
ilk olarak lise sıramı,sonra da hayatımda eksik bi kısmı doldurmuş dost
flaş haberleriyle,son zamanlarda seyrekleşmiş kırmızı alarmlarıyla hayata renk katan,iyi ki var denilesi kişilik
(bkz: kendini yıllık yazısı yazıyor gibi hissetmek)
tanrıçanın ablası.
"benzemez kimse sana"
18.10 doğumlu olduğu unutulmaması gereken almanca öğreten tek pikachu.
geç kaldıysam affola der nice yazarı derim kendisine, fasıl zirvemize bekleriz *.
doğum gününü ikinci kez kutladığım yazar. diğer meselew halloldu, yazmaya gerek yok tekrardan. *
David Eddings kitaplarında Aphrael'den sonra en sevimli ve sarılıp öpülesi karakterdir
kimse entry girmeyince bu gün doğmadığını sandığım uuser.*
(bkz: doğum günü kutlu olsun)*
donem sonunda pizzasini yiyecegime emin oldugum yazardir. bana her gün iki kelime almanca ogretirse cok yakında almanca konusacagım yazar da olacaktır.* * * * * * * *
30 eylül sözlük olarak iftar yapalım zirvesinde taktığı tesbih kolyesiyle gereksiz olay yaratmış yazardır. azmetmiş kolyeyi saymıştır. *********
samimiyeti hayretler uyandıran ve bir bardak cay * paylasmaktan cekinmeyen cin fikirli can yazar. Keske daha once tanıssaymısız dedigim yazardır da aynı zamanda. Expert hanımefendi sahsiyettir kendisi fakat tespih kolyesinde kac boncuk oldugunu bilmemektedir lutfen saysındır. * * * *
hayatta önce iyi bir insan olmak için çabalayan sonrasında diğer sıfatların geleceğine inanan dost kişidir. tanıdığım en akıllı insanlardan biri olmasına rağmen aşk hayatına misafir olunca onu uzaklaştıran tüm masumiyetiyle onu yaşayan güzel insandır. bazen kalbine kabul ettiği insanlar onun en içli yanını görüp zekasının farkına varamasalar da kaybettiklerinin değerini zamanla anlayacaklardır *. onunla geyik yarıştırmaktan, gerektiğinde en ciddi konuları konuşmaktan, beraber gülmekten, beraber susmaktan, asabiyet planları yapmaktan kısaca hayatta her ne varsa insan gibi yapılan onu yapmaktan çok çok keyif alan, onu hiç kaybetmek istemeyen bir dosta sahiptir.
david eddings amcamızın yazdıklarına dayanarak: her erkeğin ihtiyaç duayabileceği kadar anaç, anlayışlı, sevgi dolu, dırdır etmeyen, lakin yeri gelince lafını esirgemeyen tapılası dişi. ete kemiğe bürünmüş, kanlı canlı benzerlerinin bulunmasını temenni ediyor, avuç içlerinizden öpüyorum.

(bkz: küçük ana)
memleketdaşım, takımdaşım, okuldaşım, arkadaşım,tayfadaşım,... cici insandır.
cep telefonunu süs diye taşıyan yazardır. aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor insanıdır.
staj yaptığı merck sharp dohmeda üzerine yıkılan 2131 doktora yapılan anket verilerini 2 haftada* intranete girmeyi başaran gözlerinin feri kaçmış yazarcıktır.
msd stajyer çetesinin son elemanıdır.
beni starbucks a götüren adını duymadığım -duyduğumda söyleyemediğim- kahveyi içme teklifinde bulunan sonra baktıki kahve içiremeyecek portakal suyu ısmarlayıp takdirimi kazanan pikachu. ama deniz tarafında boşalan masaları kapmayı beceremiyor. bunun içide bir "iskelet plan" yapmamız gerekecek.
seneye wib club'te partilerden sorumlu yardımcım olacaktır kendisi.
güvendiğim yardımcım. *
bu pazar besiktas sahilde cay icelim zirvesine sonradan katılımda bulunan, nickini okuyabilmek için bir koşu italyan lisesine gidip özel ders aldığı,(siz sözlük yazarlarına bir kıyağım olsun; sefreiiiyyynyyaaa şeklinde okunuyor), canlı, içten yazardır, pek karşılıklı sohbet etme imkanı bulamadık kalabalık nedeniyle, bir sonraki zirvelerde görmek umuduyla sözlerimi bitirmek istiyorum *.
zirvede tanıştığım ve itiraf ediyorum nikini ilk duyduğumda "sefiye" anladığım güleç yazar.ilk zirvemiz hayırlı olsun dediğim yazardır aynı zamanda.
bugün tanıştığım ve çok samimi bulduğum, sevdiğim yazar.
beşiktaş zirvesi'nde tanıştığım, bol bol muhabbet edip güldüğümüz, bir ara dedikodulara bile girdiğimiz*, temiz yüzlü, iyi kalpli, hanımefendi yazar.