bugün

birinci nesil yazarların "bu yeni nesiller çok becerikli" gibi yaşlı triplerine girmesine yol açabilecek yazar kardeşlerimiz.
daha ogrenecekleri cok sey olan yazarlardir.
(bkz: birinci nesil olunca gotun kalkmasi)
hepsinin sozluge faydalı olması dileğiyle.

hosgelmişler!!
birinci nesilden sonraki nesildir. evet, böyledir.
iyi ki burdayım ya diyen yazarların oldugu topluluktur * mesela ben *
second generation yazarlardır.***
alt devrelerimiz *
Diğer nesilden sözlüğe geç üye olmaktan başka bir farkı olmayan insanlar grubu.
(bkz: kime göre neye göre) ...
Sözlüğün kurulluş yıllarına yakın bir zamana gelmiş yazar grubudur.
(bkz: Bizden önce bizden sonra)*
ölmüşlerdir efendim bunlar. yada hep beraber sözleşip sözlüğü bırakmışlardır.
1 ay kadar önce sözlüğe yazar olarak alındığımda bana verilen,ama sonra nedendir bilinmez geri alınan rütbe.******
(#78396) entryde yazılmış olduğu üzere bir zamanların ikinci nesil yazarı olarak * şimdikinin ise birinci nesil yazarı olarak * * diyorum ki hoşgelmişler , sefa getirmişler. (bkz: sözlükte ucusan sevgi kelebekleri) *
aramaya inanmalarını istediğim nesildir
boynuz kulağı geçeratasözünü doğrulatacak olan yazarlardır
online sayısında %25 kadar artış sağlayan nesil.
boynuz kulagı gecsede,kulak gibi duyamaz dedigim yazarlardır,hosgelmislerdir,sefalar getirmislerdir.
birinci nesillerle aynı sene içinde üye olmalarına rağmen farklı nesilde olan yazarlardır.
üçüncü nesli dört gözle bekleyen yazar grubu.
(bkz: ben birinci nesilim de kıçım mı büyüdü)
beş yıldızlı otel yerine orada arkadaşlarla kalındığında daha çok eğlenilen pansiyondur.
nesiller arası catısma yaratması muhtemel ayrımdır. bir tür rütbeleme işlemi gibi bir şey olsa gerektir. ileride ikinci nesil yazarlar zirvesi yapılması ve birinci nesillerin girişinin kesinlikle yasaklanması, * üçüncü neslillere şefkat ve muhabbetle yaklaşımı teklif edilesidir. *
birinci nesilleri çok üst gibi gören, görünüse bakılırsa bu konuda birbirlerini yiyen takım fanatiklerini aratmayacak tartışmalara uyan entryler giren yazarlar toplulugu. (bkz: ne gerek var)
Sözlüğe yeni bir soluk getiren,1. neslin ''1.nesil'' olmasını sağlayan tevazu sahibi yazarlar topluluğu.
(bkz: ikinci nesil de olsa insan insandir)