bugün

alıngan ibnedir. ibneli başlıklara entry girilince seri çalışmaya başlar.
psikolojik regl geçiren bünye. sıkıntıdan bana sarmış insanımsı.
seri eksi oy veren prens/prenses'in takma adıdır. benim de iki tane vardır başımda. kendileriyle mesajlaşmışlığım da vardır. hayır pek hoş anılmadıklarını ve tanındıklarını bile bile insan neden belli eder onu anlamam. seviyorum sizi. *
kimseye zararı olmayan ezik bünyelerdir. eksilemeleri karmayı etkilemez. karmaya etki yapması için bunların sayısının oldukça çok olması lazım. sürekli aynı yazar tarafından eksileniyorsan sıkıntı yok, artı oy içinde öyle. değişik yazarlar tarafından çok eksilenmişsen o da senin ibneliğin artık, dön de enrtyne bak derim ben sana.

karma kaygısıyla yazan yazarın aydınlatması koca sokakta kandil yakmaya benzer. fikirlerle beslenen bünyeleri doyurmak için eksi ya da artı oy düşünmemeli yazarken. ne zaman sittiret karmayı derse yazar alemi , işte o gün bu sözlük , fikirlerin dobra dobra aktarıldığı, popülizme kaymadan gerçek düşüncelerin açıklandığı ortam olur.

yerim seoviyi size bir şey olmasın.
(bkz: seovi ye inanmiyorum ama bir guc var)
an itibariyle kurtlar vadisi pusu dizisini izlemediği, yada izleyenleri gördükçe hasetinden çatlayıp daha bi gazla çalıştığı görülen kişi.***
hızını alamayıp anketlerde de eksi oy veren şahıs.
(#4081671)
an itibari ile bendenizi mağdur bırakmış ibnedir. saniyede 2 entrym eksileniyor.*
ben yokken eve gelip ortaligi dagitmis salak kisilik.

allah nasil biliyorsa oyle yapsin yazari.
(bkz: akşamın olduğu yerde bekle diyorsun)
bugunlerde luzumundan fazla hasir nesir olmaya basladigimdir. her gun son girdigim entryler tam tersi sirayla son kotu oylanilanlarima geciyor. bende once tersten sonra duzden sulalesini ziyaret ediyorum kendisinin..haberi olsun.
lisede hocalara verilmiş ayarlar başlığıyla kafayı bozmuş kişi. ne var ne yoksa eksilemiş, öğretmenliğe mi gönül verdi nedir?
uyuduğumda kesin rüyama giricek mahlukattır. sivri dişleri var mıdır bilmem ama kesinlikle kuyruğu ve boynuzu var ecnebinin.
(bkz: boynuzlanmak)
(bkz: kuyruk acısı)
yakaladığım anda ifşa edeceğim ibnetor. lan kod yazıp uludag ı hackleyeceğim. bakalım en çok eksiyi kim vermiş. ertesi gün screenshot larla birlikte sözlükte yeni bir sayfa açacağım. bu arada moderasyon korkma ben beyaz şapkalıyım.
adını versem cemiyete ayıp olacak ama hem özelden şu anda kendisiyle yazışıyorum hem de gıdım gıdım eksi veriyor yazılarıma.
seovi ye ettiginiz kufurler ab ye uyum surecinde icinizde patlayacak haberiniz olsun.

sevmediginiz icin kufrettiginiz bu yazara, toplumca cok hos gorulmeyen karakteri uygun gordunuz, ibne dediniz. efendim, ibnelik bir insan ozelligidir, insana ait herhangi bir deger kufur olarak kullanılamaz ab bilmemneysilerine gore.

hadi benim icin hava hos, ben ab ye karsıyım, hocum. yarın obur gun, seovi kelimesi ceza aldıgında ben zaten ab yi sevmiyordum deyip kacacagım. sen ab sever ne yapacaksın? hem ab yi istiyorsun, hem de seovi dediginde ceza aldıgın icin aglayacaksın. tutarlı ol biraz. sen seovi falan diyemezsin. hakkın yok buna.
tanıştığıma memnun olduğum kimse. bu ilkti, çok heyecanlıyım. * öptüm canım da derdim de, o zaman 7/24 kötü oy verir, o kadarını almayayım. sevgiler kuzum.
entry oy tarih

dizilerin gercek hayata etkisi/#4154106 :( 02.11.08 16:15:01

sevdasindan geberse de ilk adimi bekleyen mal kiz/#4157103 :( 02.11.08 16:13:19

kova burcu kadini/#4157792 :( 02.11.08 16:13:04

cumhuriyetin 85 nci yili kutlamalari/#4158468 :( 02.11.08 16:12:54

beni sarsip titretecek bir erkek istiyorum/#4161175 :( 02.11.08 16:12:36

metroda yiyisen ciftin kafalarini tokusturmak/#4161208 :( 02.11.08 16:12:14

ask sevismek degil birlikte uyuyabilmektir/#4161253 :( 02.11.08 16:11:58

metroda masturbasyon yapmak/#4161387 :( 02.11.08 16:11:44

metroda opusen cift/#4161419 :( 02.11.08 16:11:29

metroda yiyisen ciftin kafalarini tokusturmak/#4161436 :( 02.11.08 16:11:18

bunu yapan insandır işte seovi.hey allam.
sürekli başkalarına yazdığım pozitif entryleri eksileyen yazar, başka da birşeyimi eksilemiyor. anlamadım bir türlü nedenini. heralde beni seviyor da kıskanıyor. * bir gün denk gelecek ona güzel birşey yazacağım eksi oy almazsa seovim olduğunu anlayacağım. **
an itibariyle benim entrylerin civarında kıstırabilirsiniz kendisini.
parçalamayın ama lan! ayılığın lüzumu yok!
yazdıklarınızın okunduğunu ispatlayan aslan yürekli yazar tipi. tiyatrocu jargonunda reaksiyon almak şeklinde geçer*.
(#4197666) numaralı entryime yaptığım editten sonra son yazdığım entrylerimi yağmur gibi eksileyen zat. evet koçum ben zaten karma için yazıyordum bu sözlükte.

edit: ayrıca kendisi klavye delikanlısıdır. çıkışta bekliyorum hafız.
#4204892 bu basliga neden eksi oy verdigini anlayamadigim sahsiyet. zevk aliyor galiba eksilemekten.
an itibariyle bana dadanan ibne. gördüğüm kadarıyla çok sistemli çalışıyo pezevenk.* *