bugün

kendini bir bok sanan, beni de sözlükteki diğer erkeklerle aynı kefeye koyan bir sözlük aşiftesine verdiğim inanılmaz ayar. ben bunu söyleyince çamura yatıp küfür etmeye başlasa da aldığı cevap tatmin etmişti onu... hiç beklemiyordu sürtük. onun o iğrenç, mantarlı amını sömüreceğimden emindi... ama bu işler böyledir. bazı erkeklere peçete olmak bile kolay değildir.

eskiden her tuttuğumu siker, sonrasında da "olmuyor, ben ıssız adamım pelin, yapamıyorum" derdim. şimdilerde ise orgazm ırmaklarımın yerinde ego dağlarım var. basit bir coğrafi metafordan çok öte... götü kalkmış kızların amına ancak egosal bağlamda koyarım. zira şahsım tarafından sikilmek bir ceza değil bir lükstür.

onu sikmeyerek ona en güzel cevabı verdim. son ana kadar onu sikeceğim imajını vermem de cabası... hava soğuktu ve bir anda dumur oldu, oha falan oldu... ben ise bir sigara yakıp bu benzersiz manzaranın tadını çıkarttım...
butun sozluk kizlarindan birer parca alinarak yaratilmis agzi bozuk cirkef koca gotlu taytli bir kezban canlandi gozumde.
görsel
Bunun gibi atıp tutan bi yazar daha vardı tarık Mengüç'e benzeyen. Bu da kesin cuguli gibi bir tiptir mk.

Sözlükte, 31 çekmekten kafayı yemiş 3 5 yazar var. Bu da onlardan..
yarbana bir eğlence...
Bence punishment fuck yapmaliydin , kelepçeli kirbacli falan.
Daha çok Yaşar Kemal gibi geldi bana.
Donuna boşalarak uyananlarda bugün.

Kamu spotunu unutmussun, ben koyayım:

"Bu hikâye, gerçek kişi ya da kuruluşlardan alıntı değildir."
Yanlış cevap. En iyi cevap sikilerek verilir. Sonra o cevap için yalvarır zaten.
bamyası olan ılık götlü erkek beyanı. sikemedin çünkü sikin çok küçük.
baya iyi.
Burada “istekli Bir kadınla kendi rızası dışında cinsel ilişkiye girmemek o kadına ceza vermektir” gibi bir önerme var. Eleman burada aslında kendini de cezalandırmış. Bu çelişkiden hareketle olmayana ergi den bahsedebiliriz.
Bence büyük bir cezadır. Kadınların tüm egosu yerle bir olur.
helal lan sana. *
t: sikmeyerek en güzel cevabı veren adam.
.ikmeyerek ezalandırmak. insanlık dışı !.. kardeş sen bunu öğrencilerine tecevüz eden malum ipnelere de öğret de çocuklar kurtulsun bari !
--spoiler--
zira şahsım tarafından sikilmek bir ceza değil bir lükstür.
--spoiler--

sol eline methiye düzmüşsün, ergen otuzbirci seni...
tanım; hayaller aleminde bugün.
- hakim bey bu adam beni cezalandırdı.
+ ne yaptı sana ?
- sikmedi hakim bey !
+ vay ipne vay !
S.iktir aq. Verse soluksuz s.ikersin.
tam bir fakır cümlesi .
Sen sikmezsen, ben sikmezsem nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa.

Yok ya bu öyle bir şey değildi.
bir zamanlar ben de kendimi böyle kandırıyordum. ama yanılmışım. şimdiki aklım olsa sikmeden bırakmazdım.
Bu sözü söyleyen asıl kendisini cezalandırıyordur haberi yok. Aptal işte.