bugün

(bkz: hayatta iken yapılması gerekenler)
2 farklı cinsin birleşmesi anlamınada gelebilir.Farklı seçenekleride bulunur: (bkz: Anal seks) (bkz: Oral seks)
hayvanca da: (bkz: çiftleşmek)
zevk icin seks yapan iki memeli* vardır insan ile yunus.
üremek. *
seks sadece karşındaki insanla yaşadığın sıvı değişimi değildir
ruhlar da beraberinde yer değiştirir

gothic evil / playmate (haziran 06 sayısı, özel röportajdan)
sol frame'in azmasıyla hatırladığım şey.. noluyor lan bana, yoksa, yoksa..!
(bkz: adet döneminde seks)
(bkz: arabada seks yapmak)
(bkz: alkollu seks yapmak)
bir zamanlar cima etmekolarak bilinen hadise.
partnersiz yapılmayan, hakkı verildiği zaman süper zevkli olay.
+ ne yaptınız oğlum bugün okulda
- küme oluşturduk.
+ aferin, sonra..
- sonra da seks yaptık!
+ ıhmps!! ananı!!!
- yok, annem gelmedi.. biz bize...
+ anladım, sanırım...
- örtmen cevizli sucuk verdi bi de, ödev olarak...
kimilerine göre yaşam tarzı olan, vazgeçilmez olan vücut birleşmesi olayı.
iki insanın herhangi bir şekilde ya da pozisyonda, cinsel dürtülerini tatmin etme eylemi.
dil ve anlatım açısından çok zayıf ve uydurma duran ifade, yani sevişmek desek, cinsel münasebet desek daha güzel, hem çiş yapmak gibi çocuk dilinde seks yapmak... çok aciz bir ifade.
bu eylemi bu şekilde ifade etmek bana da her zaman komik gelmiştir. yani, böyle söyleyince elinde alet edavatla "seks" oluşturuyorsun gibi oluyor. (aslında bu açıdan bakınca mantıklıymış yahu, hehehe.) neyse sanki böyle yemek yapmak gibi filan oluyor. ama lanet olsun ki; sevişmek de bunu tam karşılamıyor. çünkü her sevişme cinsel ilişkiyle bitmiyor. bu da beni çok zorluyor. seks yapmak, sevişmek, ...
(bkz: romantizm yapmak)
ne yazık ki kimi erkeklerin 24 saat boyunca beyinlerinde gerçekletirdiği eylem. kafasını seksle doldurmuş kişi patlama noktasına gelirse sonunda saatli bombaya dönüşüp topluma zarar verebilir.
ikili uyumu yakalamadıktan sonra zevkli olmayan pozisyonlar topluluğu.
(bkz: sex pişirmek)
(bkz: elde yapmak)

(bkz: hazır almak)
(bkz: olmazsa olmaz)
evde kahve kalmamışsa sabah zihni açmak, kendine gelmek, canlanmak için birebir.
doğal ihtiyaçlardan biri. en gerekliside diyebiliriz.
ruhların birleşmesidir.

(bkz: birleşememek)
kolaylaştıkça, aşkı bulmanın zorlaştığı eylem.
en az iki kişi ile yapılır. özel bir formaya gerek yoktur. her iki tarafında genelde skordan memnun olduğu, karşılıklı yakılan sigaralar ile de sona erdirilen bir eylemdir. bazen hayvani duygular ile yaşansa da çiftler arasında aşk varsa farklı bir boyut alır.