bugün

(bkz: arabada sevismek)
- ay dur bi dakka ya şey edemedim
- ne edemedin ya
- rahat edemedim yani
- e normal yani arabadayız
- pek de küçükmüş
- strese sokuyorsun adamı sonra da çok küçükmüş, normal boyutu değil bu herhalde
- nası yani
- nereden baksan 10 santim daha büyür
-babür saçmalama araba büyür mü ya
- in aşağıya pelin herşeye bok atabilirsin ama arabama asla, bu arabada senin gibi çoook pelin yedim ben
- ama ama...
- aması maması yok bak hava da güzel açılırsın.
gibi bir durumla karşılaşılabilir.
bi de araba kullanırken yapıyorsanız daha güzel olur.
arabayla arabada seks yapan mahlukatlarda vardır, arkadaşan duydum...
bizzat yapanı var.
iğrenç.
egzozla hemde.
(bkz: arabada 5 evde 15)
kadının çılgın olmasını gerektirir.

özellikle araba hareket halindeyken, erkeği çıldırtmak, dayanamayacağı hale getirmek, o arabayı illa uygun bir yere çektirebilmek gerek. bir kadın bunu yapabilmeli.
9 ay kadar sonra arka koltuğa gelecek olanı arka koltukta yapmaktır.
(bkz: tipo ve arka koltuğu)

iğrençsiziniz gençler.

hijyenik değildir.
(bkz: beyzanın kadınları)
Kesinlikle tavsile edilmemektedir. Sonuçlarını Stephen King'in Falcı (Thinner) adlı romanında okuyabilirsiniz. Bi daha seks bile düşünemeyecek hale gelmeniz mümkün.
şu şekilde icra edilen aktivitedir:
arka koltuğun orada arabanın zeminine oturulur, kız kucaklanır, koltuktan kaydırılarak kamışa oturtulur.
boynunuzun iki büklüm durmasını sağlar hatta üstte zıplıyorsanız felan başınızı en az 4 5 kere tavana vurursunuz seksten sonra boyun felci geçirecek duruma gelirsiniz.
sakso yapılabilir daha fazlasına imkan yokdur. Ha bende tır var diyosan o başka.
en rahat pozisyon hatta tek yapılacak pozisyon hatunu kucağa almaktır. diğer pozisyonlar uygun değil.
Araba kamyonsa neden olmasındır.
Çok zordur saksoyla yetinin.
(bkz: public sex)
değisik bir tur titanicten ve lana del rey den aklimizda kaldiginca degisik oluyor denemeden bilinmez .
Zor eylemdir. Kucağa alınca da hatunun başı tavana çarpıyor cidden en iyisi sakso.
insani mutlu etmeseydi boyle kategori olusmazdi demektir. Ama harbi guzel.
sadece oral seksse tamam ama diğeri olmaz.
amerikan ve amerikan özentisi ergenlerin hayali.
el frenine dikkat edildiği sürece çokta ayrıntısı olamayan eylem.

(bkz: göte girebilecek nesneler)
sevişmenin en ateşli anında camı tıklatan bir astsubay çavuşla burun buruna gelmenize neden olabilecek fantazidir.
tek pozisyon olduğu için sıkıntılıdır.